David Martynek

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 8 ø0.4 4 ø0.2 12 ø0.6
2021/22 FBC DYNAMIS B 7 35.0% 2 ø0.3 5 ø0.7 7 ø1.0
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 14 87.5% 6 ø0.4 4 ø0.3 10 ø0.7
2019/20 FBC DYNAMIS B 2 14.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
2018/19 FBC DYNAMIS B 20 100.0% 12 ø0.6 7 ø0.4 19 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 3 ø0.8 2 ø0.5 5 ø1.3
2017/18 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 11 ø0.6 4 ø0.2 15 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 15 ø0.8 8 ø0.4 23 ø1.2
2016/17 FBC DYNAMIS B 9 40.9% 4 ø0.4 9 ø1.0 13 ø1.4
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 10 ø0.5 1 ø0.1 11 ø0.6
2014/15 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 7 ø0.4 4 ø0.2 11 ø0.6
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 7 ø0.4 6 ø0.3 13 ø0.7
2012/13 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 9 ø0.5 3 ø0.2 12 ø0.6
2011/12 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 8 ø0.8 3 ø0.3 11 ø1.1
2011/12 FBC DYNAMIS B 18 94.7% 7 ø0.4 9 ø0.5 16 ø0.9
2010/11 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 6 ø0.4 2 ø0.1 8 ø0.5
2009/10 FBC DYNAMIS A 16 72.7% 9 ø0.6 3 ø0.2 12 ø0.8
2008/09 FBC DYNAMIS A 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2008/09 FBC DYNAMIS B 15 83.3% 11 ø0.7 2 ø0.1 13 ø0.9
2007/08 FBC DYNAMIS B 17 94.4% 2 ø0.1 3 ø0.2 5 ø0.3
2006/07 FBC DYNAMIS B 23 95.8% 8 ø0.4 6 ø0.3 14 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 36 72.0% 15 ø0.4 10 ø0.3 25 ø0.7
SH Stochov 30 52.6% 14 ø0.5 8 ø0.3 22 ø0.7
TJ Radlice 25 54.4% 9 ø0.4 4 ø0.2 13 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 24 70.6% 9 ø0.4 1 ø0.0 10 ø0.4
SH Králův Dvůr 20 57.1% 15 ø0.8 6 ø0.3 21 ø1.1
ZŠ Kunratice 20 83.3% 12 ø0.6 6 ø0.3 18 ø0.9
SH Zličín 19 38.0% 5 ø0.3 7 ø0.4 12 ø0.6
SH Děkanka 16 53.3% 9 ø0.6 3 ø0.2 12 ø0.8
ČVUT Pod Juliskou 13 72.2% 7 ø0.5 2 ø0.2 9 ø0.7
SH Radotín 10 71.4% 4 ø0.4 2 ø0.2 6 ø0.6
SH Kladno přetlak. 8 38.1% 4 ø0.5 1 ø0.1 5 ø0.6
TJ Kobylisy 8 66.7% 6 ø0.8 2 ø0.3 8 ø1.0
SH Čakovice 7 70.0% 3 ø0.4 1 ø0.1 4 ø0.6
SH Kostelec n ČL 7 43.8% 4 ø0.6 5 ø0.7 9 ø1.3
Gym. Sedlčany 6 60.0% 3 ø0.5 1 ø0.2 4 ø0.7
SH Benátky n.Jiz. 6 100.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Hořovice 6 100.0% 0 ø0.0 7 ø1.2 7 ø1.2
SH Zruč n Sázavou 6 75.0% 7 ø1.2 2 ø0.3 9 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 6 100.0% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
SH Štěrboholy 5 41.7% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Bystřice 4 100.0% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
SH Neveklov 4 50.0% 5 ø1.3 1 ø0.3 6 ø1.5
Sparta II 4 44.4% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
TJ Ruzyně 4 40.0% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
X3M Arena Barrandov 3 100.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
Bublina Arena 2 50.0% 1 ø0.5 3 ø1.5 4 ø2.0
Exe Sport Arena 2 100.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Lyc. Drtinova 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Gym. Mělník 2 100.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
SH Neratovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 2 0 2
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 4 3 7
BOUBELÍK Filip 0 0 0 0 2 2
BUBNÍK Jiří 0 0 0 0 1 1
BUČEK Tomáš 0 0 0 1 0 1
CVRK Martin 0 0 0 0 1 1
ČALA Jiří 1 1 2 9 4 13
DAVID Martin 0 0 0 1 0 1
DOUBEK Tomáš 0 0 0 1 0 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 4 3 7
HÁJEK Matěj 0 0 0 2 0 2
HARMACH Michael 1 2 3 4 6 10
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 1 0 1
CHARVÁT Tomáš 0 1 1 4 5 9
CHRAMOSIL Lukáš 1 0 1 3 1 4
KADLEC Tomáš 1 0 1 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 2 0 2
KUČERA Jan 0 0 0 1 3 4
LACINA Jakub 0 0 0 11 7 18
MARUŠÁK Petr 0 0 0 7 3 10
MERAVÝ Martin 0 0 0 0 1 1
MIKŠÍK Honza 0 0 0 0 2 2
MUDRA Martin 0 0 0 1 1 2
NOVÁK Petr 0 0 0 1 2 3
NOVÁK Jiří 0 0 0 4 1 5
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 2 0 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 0 2 2
PODZEMNÝ Zdeněk 1 0 1 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 1 2 3 9 4 13
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 4 0 4
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 1 2
ROHN Jakub 0 0 0 1 0 1
ROUBAL David 0 0 0 2 2 4
SMETANA Martin 0 1 1 12 8 20
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 3 2 5
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 1 1 2 1 1 2
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 1 2 3
TRNOBRANSKÝ Karel 2 1 3 4 1 5
TYČ Matěj 0 0 0 6 3 9
VALENTA Miroslav 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 1 1 2
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 2 0 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 8 7 15
ZIBNER Václav 0 0 0 3 5 8
ŽOFKA Michal 0 0 0 1 2 3
ŽOFKA Martin 0 0 0 3 0 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 46 Ne 20.02.2022 13.50
2 .třetina 50 Ne 30.01.2022 14.50
3 .třetina 55 Ne 27.03.2022 10.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 31 Ne 30.01.2022 14.50
2. třetina 25 Ne 30.01.2022 11.20
3. třetina 34 So 27.11.2021 11.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Slavia Praha B 3 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2022 13.50
FBC Merkur Praha 3 FBC DYNAMIS A So 18.03.2017 12.40
Floorball Club Falcon B 3 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 12.40
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A So 27.02.2010 11.30
Goalbusters 3 FBC DYNAMIS B So 25.04.2009 15.00
VŠSK MFF Praha 3 FBC DYNAMIS B So 20.09.2008 17.20
TJ Sokol Královské Vinohrady D 2 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 14.50
Black Angles D 2 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30
TJ Sokol Kostomlaty n/L 2 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 15.00
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A So 06.05.2017 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Pitbulls Kolín B 3 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
Fbk Buldoci Radotín 2 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
FBC Pitbulls Kolín B 2 FBC DYNAMIS A So 05.11.2016 15.00
Sport Eden Beroun B 2 FBC DYNAMIS A So 23.11.2013 11.30
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS A So 05.10.2013 17.20
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B So 27.11.2021 11.30
FBK Vosy Praha DDM P2 B 2 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 10.20
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 16.00
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 09.00
Las Plantas B 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 09.00

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 20.02.2022 2' 911 Bránění ve hře FBC Slavia Praha B
So 26.09.2020 2' 901 Sekání Tatran Střešovice C
Ne 02.02.2020 2' 901 Sekání Florbal Neratovice
Ne 17.11.2019 2' 901 Sekání Black Angles D
Ne 29.09.2019 2' 901 Sekání EMCO Cholerics
Ne 24.03.2019 2' 920 Hra rukou TJ Lokomotiva Rakovník B
So 19.01.2019 2' 911 Bránění ve hře J.B.M. Praha
Ne 07.10.2018 2' 904 Vysoká hokejka FBC Hamsters Vysočany
Ne 07.10.2018 2' 901 Sekání FBC Slavia Praha B
Ne 23.09.2018 2' 901 Sekání T.B.C. Králův Dvůr C
So 07.04.2018 2' 911 Bránění ve hře FBC Merkur Praha
So 24.09.2016 2' 901 Sekání FBC Vittoria South Town
So 09.04.2016 2' 901 Sekání Fbk Koleje Slovan
Ne 17.01.2016 2' 901 Sekání Fbk Koleje Slovan
So 17.10.2015 2' 901 Sekání FBC Rippers Praha
So 17.10.2015 2' 911 Bránění ve hře Panthers Praha D
Ne 01.02.2015 2' 901 Sekání IBK Svatý hole Kladno B
So 01.11.2014 2' 902 Blokování hokejky Starý Páky Kladno
So 05.10.2013 2' 911 Bránění ve hře Red Dragons Hořovice B
Ne 04.11.2012 2' 901 Sekání FT Sokol Břevnov B
So 05.05.2012 2' 923 Opakované přestupky Floorball Club Falcon B
Ne 15.04.2012 2' 902 Blokování hokejky Red Dragons Hořovice B
So 24.03.2012 2' 909 Hrubost TBC Horoměřice B
Ne 29.01.2012 2' 904 Vysoká hokejka Black Angles
So 07.01.2012 2' 904 Vysoká hokejka SKP Olympia Kutná Hora B
So 17.12.2011 2' 902 Blokování hokejky Panthers Praha C
Ne 13.11.2011 2' 902 Blokování hokejky Red Dragons Hořovice B
So 12.03.2011 2' 901 Sekání Florbal TJ Kobylisy B
So 06.11.2010 2' 901 Sekání SK Florbal Benešov B
So 10.04.2010 2' 903 Nadzvedávání hokejky FT Sokol Břevnov
So 27.02.2010 2' 923 Opakované přestupky FLK Zdar Bar
So 27.02.2010 2' 909 Hrubost Fbk Buldoci Radotín
So 10.10.2009 2' 902 Blokování hokejky Sokol Beroun Machos
Ne 13.04.2008 2' 902 Blokování hokejky FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 04.03.2007 2' 915 Nedovolená vzdálenost FC Bílé Hole

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 27.03.2022 SK Bruisers Dejvice 4   : 5 ( 1:2, 2:0, 1:3 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 13.11.2021 Florbal Sedlčany 4   : 9 ( 0:4, 1:2, 3:3 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 16.10.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 ( 0:1, 1:4, 1:5 )
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 09.11.2019 Butchis B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019 Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 02.03.2019 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 09.02.2019 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 19.01.2019 J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018 FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 24.02.2018 FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017 FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017 FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017 Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017 Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016 FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013 TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013 FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013 Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013 FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013 FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 26.01.2013 FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013 FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 05.01.2013 Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012 TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012 Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012 FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012 FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
Ne 14.10.2012 FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012 FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012 Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012 Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 28.04.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 15.04.2012 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012 FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 14.04.2012 FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012 Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
So 24.03.2012 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012 FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012 FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012 Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012 SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 05.02.2012 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012 Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
Ne 29.01.2012 Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012 Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012 SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011 Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011 Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 10.12.2011 FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
Ne 13.11.2011 Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011 TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
Ne 23.10.2011 Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011 SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
Ne 02.10.2011 Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011 Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 18.09.2011 T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011 FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
So 02.04.2011 FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011 Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011 Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011 FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 12.02.2011 Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011 SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011 J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010 Florbal Sedlčany 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010 FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010 FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010 SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010 Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010 Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010 VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010 SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010 J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010 FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010 Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010 ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010 FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010 Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 16.01.2010 FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010 FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009 Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 14.11.2009 Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
Ne 01.11.2009 FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009 Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009 Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
So 25.04.2009 Goalbusters 5   : 6 ( 0:3, 1:2, 4:1 )
So 25.04.2009 Butchis 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009 VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009 FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009 FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008 Butchis 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 09.11.2008 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
So 04.10.2008 SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 20.09.2008 VŠSK MFF Praha 4   : 4 ( 0:1, 1:2, 3:1 )
So 20.09.2008 FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 27.04.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008 FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 13.04.2008 Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 30.03.2008 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008 FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 24.02.2008 Mosquitos 3   : 2 ( 1:0, 1:0, 1:2 )
Ne 03.02.2008 Start Nusle B 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008 FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 13.01.2008 FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 01.12.2007 Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007 FBC Vlci Tatran Kostelec 1   : 2 ( 1:1, 0:0, 0:1 )
So 10.11.2007 FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007 FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
So 29.09.2007 Start Nusle B 1   : 4 ( 0:2, 0:2, 1:0 )
So 29.09.2007 FBC Uhřiněves 1   : 1 ( 1:1, 0:0, 0:0 )
Ne 15.04.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 25.03.2007 Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007 FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007 FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007 FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
bottom