Jan Tetiva

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2022/23 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
2021/22 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 10 ø0.6 7 ø0.4 17 ø1.1
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 8 50.0% 6 ø0.8 1 ø0.1 7 ø0.9
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 5 ø0.6 7 ø0.9 12 ø1.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 7 ø0.9 2 ø0.3 9 ø1.1

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 9 18.0% 5 ø0.6 4 ø0.4 9 ø1.0
SH Stochov 8 14.0% 8 ø1.0 3 ø0.4 11 ø1.4
ZŠ Kunratice 8 33.3% 4 ø0.5 2 ø0.3 6 ø0.8
SH Radotín 6 37.5% 3 ø0.5 1 ø0.2 4 ø0.7
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
TJ Radlice 3 6.5% 2 ø0.7 2 ø0.7 4 ø1.3
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Exe Sport Arena 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Králův Dvůr 2 5.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Neratovice 2 33.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 20.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 1 0 1 3 6 9
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 0 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
KADLEC Tomáš 0 0 0 1 1 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 2 0 2
LACINA Jakub 0 0 0 1 0 1
MARTYNEK David 0 1 1 1 2 3
NOVÁK Jiří 0 0 0 0 1 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 8 0 8
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 2 4
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 2 4
WURST David 0 0 0 2 2 4
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 10 Ne 20.02.2022 16.10
2 .třetina 10 Ne 03.04.2022 11.30
3 .třetina 12 Ne 18.09.2022 10.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 Ne 03.04.2022 11.30
2. třetina 4 Ne 18.09.2022 12.30
3. třetina 11 Ne 03.04.2022 09.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Gladiátor Team Beroun 3 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 11.30
Fbk Buldoci Radotín B 2 FBC DYNAMIS A Ne 18.09.2022 10.10
TJ Sokol Královské Vinohrady D 2 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 14.50
Tatran Střešovice C 2 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 11.20
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.11.2021 12.40
SK B.U.H. Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 13.40
AIK Steel Kladno 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 15.00
FBC Blue Horses B 2 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50
TJ Sokol Královské Vinohrady D 1 FBC DYNAMIS A So 30.04.2022 18.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TJ Lokomotiva Rakovník B 3 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
Sokol Rudná B 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.09.2022 12.30
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A Ne 03.04.2022 11.30
Orka Čelákovice B 1 FBC DYNAMIS A Ne 03.04.2022 09.10
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2022 13.50
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 16.01.2022 11.10
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 16.01.2022 09.00
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A So 27.11.2021 19.30
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.11.2021 10.20

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 18.09.2022 2' 901 Sekání Sokol Rudná B
So 26.09.2020 2' 901 Sekání Tatran Střešovice C
Ne 17.11.2019 2' 925 Nesportovní chování Black Angles D
Ne 17.11.2019 2' 911 Bránění ve hře Black Angles D
Ne 29.09.2019 2' 901 Sekání EMCO Cholerics
So 02.03.2019 2' 901 Sekání Šneci z Pěšin
Ne 23.09.2018 2' 904 Vysoká hokejka FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 23.09.2018 2' 902 Blokování hokejky FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 15.04.2018 2' 909 Hrubost FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 04.03.2018 2' 907 Nedovolené vrážení AIK Steel Kladno

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 18.09.2022 Sokol Rudná B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 18.09.2022 Fbk Buldoci Radotín B 3   : 2 ( 0:2, 0:0, 3:0 )
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
So 02.03.2019 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018 FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 08.10.2017 FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017 FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
bottom