Tomáš Kadlec

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
2019/20 FBC DYNAMIS A 12 75.0% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS A 4 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 0 ø0.0 5 ø0.6 5 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 9 18.0% 1 ø0.1 3 ø0.3 4 ø0.4
TJ Radlice 7 15.2% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.3
SH Stochov 6 10.5% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
ZŠ Kunratice 6 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Exe Sport Arena 2 100.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 2 5.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 14.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 5 5
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
TETIVA Jan 0 0 0 1 1 2
WURST David 0 0 0 0 2 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
2 .třetina 1 Ne 29.09.2019 16.30
3 .třetina 1 Ne 14.10.2018 14.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 Ne 12.01.2020 11.30
2. třetina 3 Ne 14.10.2018 18.20
3. třetina 6 Ne 20.02.2022 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
EMCO Cholerics 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.09.2019 16.30
TJ Lokomotiva Rakovník B 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Slavia Praha B 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2022 13.50
FBC Ressler boys 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.03.2018 16.10
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 11.30
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 24.03.2019 13.50
Gladiátor Team Beroun 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 11.30
FBC Ressler boys 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 18.20
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 10.10
FBC Vokovický Šavle 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.03.2018 13.50

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 20.02.2022 2' 907 Nedovolené vrážení Floorball Club Falcon B
Ne 07.11.2021 2' 909 Hrubost FKMP Praha
Ne 17.11.2019 2' 909 Hrubost Black Angles D
St 30.10.2019 2' 907 Nedovolené vrážení Fbk Buldoci Radotín
So 19.10.2019 2' 911 Bránění ve hře EMCO Cholerics
Ne 29.09.2019 2' 901 Sekání EMCO Cholerics
So 22.12.2018 2' 907 Nedovolené vrážení T.B.C. Králův Dvůr C
Ne 25.11.2018 2' 909 Hrubost Gladiátor Team Beroun
Ne 25.11.2018 2' 920 Hra rukou Šneci z Pěšin
So 03.11.2018 2' 919 Hra na zemi J.B.M. Praha
So 03.11.2018 2' 907 Nedovolené vrážení J.B.M. Praha
Ne 29.04.2018 2' 909 Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník
Ne 15.04.2018 2' 901 Sekání FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 18.03.2018 2' 907 Nedovolené vrážení FBC Texas B - massacre
Ne 18.03.2018 2' 901 Sekání FBC Texas B - massacre
Ne 18.03.2018 2' 902 Blokování hokejky FBC Texas B - massacre

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 25.03.2018 FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
bottom