Lukáš Chramosil

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2022/23 FBC DYNAMIS A 10 100.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
2022/23 FBC DYNAMIS B 8 80.0% 8 ø1.0 2 ø0.3 10 ø1.3
2021/22 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 3 ø0.3 4 ø0.4 7 ø0.7
2021/22 FBC DYNAMIS B 5 25.0% 4 ø0.8 5 ø1.0 9 ø1.8
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 16 100.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.3
2019/20 FBC DYNAMIS B 4 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 3 ø0.3 5 ø0.5 8 ø0.7
2018/19 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 3 ø0.2 4 ø0.3 7 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 11 18.6% 5 ø0.5 6 ø0.6 11 ø1.0
Sport Eden Beroun 10 20.0% 2 ø0.2 2 ø0.2 4 ø0.4
TJ Radlice 9 19.6% 1 ø0.1 4 ø0.4 5 ø0.6
SH Radotín 6 37.5% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
TJ Kobylisy 6 42.9% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
Bublina Arena 4 66.7% 1 ø0.3 3 ø0.8 4 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5
SH Neratovice 4 66.7% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
TJ Ruzyně 4 33.3% 4 ø1.0 1 ø0.3 5 ø1.3
Unihoc Aréna Praha 3 8.8% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
ZŠ Kunratice 3 12.5% 1 ø0.3 2 ø0.7 3 ø1.0
Exe Sport Arena 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Gym. Sedlčany 2 20.0% 3 ø1.5 2 ø1.0 5 ø2.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Chýně 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 2 8.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Králův Dvůr 2 5.4% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kutná Hora Klimeška II 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH ZŠ Černošice 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 2 4 6
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 2 0 2
ČALA Jiří 0 1 1 0 2 2
HARMACH Michael 0 1 1 1 9 10
CHARVÁT Tomáš 1 0 1 1 1 2
KADLEC Tomáš 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 2 2
MARTYNEK David 1 1 2 2 4 6
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PALEČEK Zdeněk 1 0 1 2 0 2
POSPÍCHAL Tomáš 2 0 2 2 0 2
PROCHÁZKA Lukáš 0 0 0 1 0 1
SLOVÁK František 0 0 0 0 2 2
SMETANA Martin 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TRMOTA Jakub 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 2 0 2 3 0 3
ZAHRADNÍK Vít 1 1 2 1 2 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 7 Ne 13.11.2022 11.30
2 .třetina 8 So 03.12.2022 12.30
3 .třetina 7 So 03.12.2022 12.30
TS .třetina 2 Ne 16.01.2022 09.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 So 10.12.2022 16.00
2. třetina 12 So 14.01.2023 16.00
3. třetina 12 So 24.09.2022 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Red Dragons Hořovice B 3 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 16.10
FBC Lions Mladá Boleslav 2 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
SK Black Dragons 2 FBC DYNAMIS B So 03.12.2022 12.30
FBC Charisma Pečky 2 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2022 11.30
SK Black Dragons 2 FBC DYNAMIS B So 24.09.2022 13.50
TJ Sokol Královské Vinohrady D 1 FBC DYNAMIS A So 30.04.2022 18.30
Orka Čelákovice B 1 FBC DYNAMIS A Ne 03.04.2022 09.10
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 16.01.2022 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 10.10
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.02.2020 18.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TJ Sokol Královské Vinohrady D 2 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 14.50
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 10.10
FBC Lions Mladá Boleslav 2 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
Florbal Kladno 1 FBC DYNAMIS A So 14.01.2023 16.00
FBC Majklar 1 FBC DYNAMIS A So 10.12.2022 16.00
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2022 13.50
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 16.01.2022 09.00
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 09.10
EMCO Cholerics 1 FBC DYNAMIS A So 19.10.2019 19.30

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 14.01.2023 2' 901 Sekání Florbal Kladno
Ne 02.02.2020 2' 902 Blokování hokejky Florbal Neratovice
So 09.02.2019 2' 922 Špatné střídání Florbalová akademie MB B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 14.01.2023 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 14.01.2023 Florbal Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:2, 0:4 )
So 10.12.2022 FBC Penguins Praha 6   : 7pp ( 2:2, 2:4, 2:0 )
So 10.12.2022 FBC Majklar 7   : 5 ( 3:0, 3:2, 1:3 )
So 03.12.2022 SK Black Dragons 5   : 3 ( 2:2, 2:1, 1:0 )
So 03.12.2022 Panthers Praha F 5   : 4vp ( 0:1, 3:2, 1:1 )
Ne 27.11.2022 FBC JELENI UNHOŠŤ B 3   : 2 ( 2:1, 0:1, 1:0 )
Ne 27.11.2022 Fat Pipe Traverza C 1   : 8 ( 0:2, 0:6, 1:0 )
Ne 13.11.2022 FBC Charisma Pečky 5   : 7 ( 3:2, 2:1, 0:4 )
Ne 13.11.2022 Bourbon TJ Ruzyně 4   : 10 ( 0:2, 1:3, 3:5 )
So 22.10.2022 FBC Young Boys B 5   : 1 ( 2:0, 0:0, 3:1 )
So 22.10.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 7 ( 1:0, 0:5, 0:2 )
So 08.10.2022 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 0:1, 1:4, 1:1 )
So 08.10.2022 Florbal Kladno 3   : 9 ( 1:2, 0:4, 2:3 )
So 24.09.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 6 ( 0:2, 0:2, 1:2 )
So 24.09.2022 SK Black Dragons 6   : 1 ( 1:0, 3:0, 2:1 )
Ne 18.09.2022 Sokol Rudná B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 18.09.2022 Fbk Buldoci Radotín B 3   : 2 ( 0:2, 0:0, 3:0 )
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 27.03.2022 FbK 1996 Příbram 9   : 6 ( 2:2, 4:2, 3:2 )
So 05.03.2022 Red Dragons Hořovice B 13   : 3 ( 3:0, 4:1, 6:2 )
So 05.03.2022 FBC Falcons Žižkov 3   : 7 ( 1:1, 1:4, 1:2 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 06.02.2022 Florbal Sedlčany 6   : 5 ( 2:3, 1:0, 3:2 )
Ne 06.02.2022 FBC Uhřiněves 4   : 1 ( 2:0, 1:1, 1:0 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 26.10.2019 FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 14.09.2019 Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019 FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
So 02.03.2019 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 22.12.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018 FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
So 29.09.2018 Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018 IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
bottom