Pavel Šesták

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2023/24 FBC DYNAMIS B 14 77.8% 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2
2022/23 FBC DYNAMIS A 4 20.0% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
2022/23 FBC DYNAMIS B 10 50.0% 3 ø0.3 1 ø0.1 4 ø0.4
2021/22 FBC DYNAMIS A 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2021/22 FBC DYNAMIS B 13 65.0% 2 ø0.2 4 ø0.3 6 ø0.5
2016/17 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Exe Sport Arena 5 71.4% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
TJ Radlice 5 9.4% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
Bublina Arena 4 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Dobříš 4 100.0% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Králův Dvůr 4 9.8% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
Sport Eden Beroun 3 5.4% 0 ø0.0 3 ø1.0 3 ø1.0
Arena Barrandov 2 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 33.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Chýně 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 2 7.4% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Kralupy n.Vlt 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kutná Hora Klimeška II 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 2 20.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
TJ Kobylisy 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 2 5.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 1 16.7% 1 ø1.0 1 ø1.0 2 ø2.0
ZŠ Kunratice 1 4.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2023/24 FBC DYNAMIS B 4 14 3.50 88.33 %

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HÁJEK Matěj 1 0 1 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 0 2 2
CHRAMOSIL Lukáš 0 1 1 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 2 3
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 1 1 2 2 4
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 2 Ne 23.04.2023 18.30
2 .třetina 2 So 04.02.2023 13.50
3 .třetina 4 So 16.03.2024 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 1 So 18.12.2021 11.30
2. třetina 3 So 16.03.2024 17.20
3. třetina 6 So 04.02.2023 13.50

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 7 So 16.03.2024 17.20
P Gól v přesilovce 1 Ne 27.11.2022 17.20

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 9 So 16.03.2024 17.20
P Gól v přesilovce 1 So 18.12.2021 11.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC JELENI UNHOŠŤ B 1 FBC DYNAMIS A Ne 27.11.2022 17.20
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 15.10.2016 17.20
TBC Horoměřice B 1 FBC DYNAMIS B So 16.03.2024 17.20
TEXAS LONGHORNS C 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.04.2023 18.30
Bourbon TJ Ruzyně 1 FBC DYNAMIS B Ne 26.03.2023 17.10
FKMP Praha B 1 FBC DYNAMIS B So 04.02.2023 13.50
FbK 1996 Příbram 1 FBC DYNAMIS B So 18.12.2021 11.30
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B So 02.10.2021 11.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fat Pipe Traverza C 1 FBC DYNAMIS A Ne 27.11.2022 13.50
Florbal Kladno 1 FBC DYNAMIS A So 08.10.2022 08.00
FBC Merkur Praha 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 10.10
TBC Horoměřice B 1 FBC DYNAMIS B So 16.03.2024 17.20
Panthers Praha G 1 FBC DYNAMIS B So 03.02.2024 09.00
FKMP Praha B 1 FBC DYNAMIS B So 04.02.2023 13.50
FBC Slavia Praha C 1 FBC DYNAMIS B Ne 16.01.2022 17.20
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 16.01.2022 13.50
FbK 1996 Příbram 1 FBC DYNAMIS B So 18.12.2021 11.30
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS B So 27.11.2021 11.30

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 16.03.2024 2' 911 Bránění ve hře FBC Kralupy n/V B
Ne 25.02.2024 2' 901 Sekání ACEMA Sparta Praha D
Ne 25.02.2024 2' 901 Sekání Florbal Neratovice B
So 03.02.2024 2' 570 Panthers Praha G
So 11.11.2023 2' 901 Sekání FBC Kralupy n/V B
So 11.11.2023 2' 911 Bránění ve hře FBC Kralupy n/V B
So 22.10.2022 2' 911 Bránění ve hře FBC Young Boys B
So 24.09.2022 10' 909 Hrubost Florbalová akademie MB B
Ne 24.04.2022 2' 901 Sekání FBC Slavia Praha C
So 15.10.2016 2' 907 Nedovolené vrážení Vasara

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 4 13% 27 87% 31
2023/24 SH Zelený Pruh 6 20% 24 80% 30
2022/23 SH Hamr Bráník 3 8% 34 92% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 3 10% 27 90% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 0 0% 34 100% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 6 29% 15 71% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 0 0% 11 100% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 0 0% 25 100% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 13 18% 60 82% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 13.04.2024 FKMP Spartak Praha C 3   : 2 ( 0:0, 1:0, 2:2 )
So 16.03.2024 TBC Horoměřice B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 16.03.2024 FBC Kralupy n/V B 3   : 7 ( 0:3, 2:3, 1:1 )
Ne 25.02.2024 ACEMA Sparta Praha D 3   : 7 ( 0:1, 1:2, 2:4 )
Ne 25.02.2024 Florbal Neratovice B 1   : 3 ( 1:1, 0:0, 0:2 )
So 03.02.2024 AIK Steel Kladno C 3   : 6 ( 2:1, 0:1, 1:4 )
So 03.02.2024 Panthers Praha G 10   : 11 ( 3:3, 2:4, 5:4 )
Ne 21.01.2024 FBC Penguins Praha 4   : 5pp ( 2:2, 1:0, 1:2 )
Ne 21.01.2024 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 10.12.2023 FKMP Spartak Praha C 2   : 6 ( 2:4, 0:1, 0:1 )
So 11.11.2023 FBC Kralupy n/V B 5   : 6pp ( 0:1, 3:2, 2:2 )
So 11.11.2023 TBC Horoměřice B 3   : 6 ( 1:2, 1:1, 1:3 )
So 28.10.2023 ACEMA Sparta Praha D 0   : 12 ( 0:3, 0:3, 0:6 )
So 28.10.2023 Florbal Neratovice B 2   : 10 ( 0:2, 0:1, 2:7 )
Ne 23.04.2023 TEXAS LONGHORNS C 4   : 1 ( 1:1, 1:0, 2:0 )
Ne 23.04.2023 FKMP Praha B 10   : 4 ( 3:3, 2:0, 5:1 )
Ne 26.03.2023 Bourbon TJ Ruzyně 5   : 7 ( 1:2, 1:2, 3:3 )
Ne 26.03.2023 FBC Young Boys B 3   : 2 ( 2:1, 0:0, 1:1 )
So 04.02.2023 ACEMA Sparta Praha D 3   : 16 ( 0:4, 1:6, 2:6 )
So 04.02.2023 FKMP Praha B 11   : 0 ( 2:0, 5:0, 4:0 )
Ne 27.11.2022 FBC JELENI UNHOŠŤ B 3   : 2 ( 2:1, 0:1, 1:0 )
Ne 27.11.2022 Fat Pipe Traverza C 1   : 8 ( 0:2, 0:6, 1:0 )
So 22.10.2022 FBC Young Boys B 5   : 1 ( 2:0, 0:0, 3:1 )
So 22.10.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 7 ( 1:0, 0:5, 0:2 )
So 08.10.2022 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 0:1, 1:4, 1:1 )
So 08.10.2022 Florbal Kladno 3   : 9 ( 1:2, 0:4, 2:3 )
So 24.09.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 6 ( 0:2, 0:2, 1:2 )
So 24.09.2022 SK Black Dragons 6   : 1 ( 1:0, 3:0, 2:1 )
Ne 24.04.2022 FBC Slavia Praha C 9   : 6vp ( 1:1, 3:2, 4:3 )
Ne 24.04.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 8   : 7vp ( 2:5, 1:2, 4:0 )
Ne 06.02.2022 Florbal Sedlčany 6   : 5 ( 2:3, 1:0, 3:2 )
Ne 06.02.2022 FBC Uhřiněves 4   : 1 ( 2:0, 1:1, 1:0 )
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 13.11.2021 Florbal Sedlčany 4   : 9 ( 0:4, 1:2, 3:3 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 02.10.2021 SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom