Tomáš Pospíchal

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 9 75.0% 4 ø0.4 4 ø0.4 8 ø0.9
2021/22 FBC DYNAMIS B 12 100.0% 15 ø1.3 7 ø0.6 22 ø1.8
2020/21 FBC DYNAMIS B 4 100.0% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 4 25.0% 7 ø1.8 4 ø1.0 11 ø2.8
2019/20 FBC DYNAMIS B 14 100.0% 17 ø1.2 11 ø0.8 28 ø2.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 18 75.0% 19 ø1.1 14 ø0.8 33 ø1.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 21 ø1.2 13 ø0.7 34 ø1.9
2016/17 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 3 ø0.2 4 ø0.3 7 ø0.5
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 20 ø1.0 12 ø0.6 32 ø1.6
2015/16 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 12 ø0.7 9 ø0.5 21 ø1.2
2014/15 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 3 ø0.2 3 ø0.2 6 ø0.4
2013/14 FBC DYNAMIS A 5 27.8% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
2012/13 FBC DYNAMIS A 3 15.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2011/12 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 10 ø0.5 3 ø0.2 13 ø0.7
2011/12 FBC DYNAMIS B 2 10.5% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2010/11 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 6 ø0.3 4 ø0.2 10 ø0.6
2009/10 FBC DYNAMIS A 19 86.4% 14 ø0.7 4 ø0.2 18 ø1.0
2008/09 FBC DYNAMIS B 9 50.0% 6 ø0.7 2 ø0.2 8 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 24 48.0% 18 ø0.8 14 ø0.6 32 ø1.3
SH Stochov 23 43.4% 13 ø0.6 13 ø0.6 26 ø1.1
SH Králův Dvůr 21 60.0% 27 ø1.3 15 ø0.7 42 ø2.0
TJ Radlice 21 45.7% 12 ø0.6 9 ø0.4 21 ø1.0
SH Kladno přetlak. 15 71.4% 8 ø0.5 4 ø0.3 12 ø0.8
SH Kostelec n ČL 12 75.0% 5 ø0.4 5 ø0.4 10 ø0.8
ZŠ Kunratice 11 45.8% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
SH Čakovice 9 90.0% 7 ø0.8 3 ø0.3 10 ø1.1
TJ Kobylisy 8 66.7% 3 ø0.4 4 ø0.5 7 ø0.9
TJ Ruzyně 8 80.0% 3 ø0.4 2 ø0.3 5 ø0.6
SH Děkanka 6 20.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
SH Radotín 6 42.9% 7 ø1.2 1 ø0.2 8 ø1.3
SH Zruč n Sázavou 6 75.0% 3 ø0.5 4 ø0.7 7 ø1.2
SH ZŠ Černošice 6 100.0% 5 ø0.8 2 ø0.3 7 ø1.2
Unihoc Aréna Praha 6 18.8% 7 ø1.2 2 ø0.3 9 ø1.5
Gym. Sedlčany 4 50.0% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
SH Hořovice 4 66.7% 5 ø1.3 2 ø0.5 7 ø1.8
SH Zličín 4 8.0% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
TJ Spartak Vlašim 4 66.7% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 3 100.0% 4 ø1.3 2 ø0.7 6 ø2.0
Bublina Arena 2 100.0% 4 ø2.0 1 ø0.5 5 ø2.5
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Jedenáctka VS 2 50.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
Lyc. Drtinova 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 7 ø3.5 2 ø1.0 9 ø4.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
SH Bystřice 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Dobříš 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Neratovice 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 4 ø2.0 1 ø0.5 5 ø2.5
SH VŠE 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 3 0 3
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 5 1 6
ČALA Jiří 0 0 0 4 1 5
FIALA Vít 0 0 0 1 0 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 2 0 2 5 0 5
HARMACH Michael 0 2 2 5 12 17
CHARVÁT Tomáš 1 0 1 5 5 10
JINDRA Martin 0 0 0 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 1 2
LACINA Jakub 6 5 11 43 28 71
MARTYNEK David 2 1 3 4 9 13
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
MIKŠÍK Honza 0 0 0 5 4 9
NOVÁK Petr 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 0 1 1
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 5 3 8
PAVLIŠ Jiří 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 1 0 1 3 1 4
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 0 1
ROHN Jakub 0 0 0 1 0 1
RYS Libor 0 0 0 1 0 1
SMETANA Martin 0 0 0 7 2 9
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
SOCHA Adam 0 0 0 7 6 13
ŠESTÁK Pavel 1 1 2 1 1 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 3 5
TETIVA Jan 0 2 2 1 2 3
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 2 0 2 8 2 10
TYČ Matěj 0 0 0 2 1 3
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 2 2 4
WURST David 1 0 1 2 1 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 2 2
ZAHRADNÍK Vít 1 0 1 6 3 9
ZIBNER Václav 0 0 0 2 1 3
ŽOFKA Martin 0 0 0 2 2 4
ŽOFKA Michal 0 0 0 4 1 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 53 Ne 16.01.2022 13.50
2 .třetina 52 Ne 16.01.2022 13.50
3 .třetina 59 So 18.12.2021 11.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 32 Ne 16.01.2022 17.20
2. třetina 32 So 27.11.2021 11.30
3. třetina 33 Ne 16.01.2022 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 5 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20
FbK Neveklov B 4 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
FC Bučis Team 4 FBC DYNAMIS B So 25.04.2009 11.30
SK B.U.H. Praha B 3 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
FBC Slavia Praha B 3 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 10.20
Sokol Benátky B 3 FBC DYNAMIS A Ne 01.05.2016 18.30
FbC Barracudas Slaný 3 FBC DYNAMIS A So 16.01.2010 19.40
Red Dragons Hořovice B 3 FBC DYNAMIS B So 27.11.2021 11.30
Fbk Buldoci Radotín B 3 FBC DYNAMIS B Ne 02.02.2020 13.50
Floor Maniacs Mělník B 3 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín B 3 FBC DYNAMIS B Ne 02.02.2020 13.50
FBC Majklar 3 FBC DYNAMIS C So 07.04.2018 10.10
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.11.2021 12.40
FBC Slavia Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 10.20
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A So 18.03.2017 12.40
FBC Slavia Praha C 2 FBC DYNAMIS B Ne 16.01.2022 17.20
Fbk Buldoci Radotín B 2 FBC DYNAMIS B So 26.10.2019 09.00
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 09.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.10.2019 915 2' Nedovolená vzdálenost Fbk Buldoci Radotín B
Ne 17.12.2017 902 2' Blokování hokejky SOKOL CHODOV
Ne 08.10.2017 902 2' Blokování hokejky SOKOL CHODOV
So 06.05.2017 911 2' Bránění ve hře Lisboa 99
Ne 22.01.2017 902 2' Blokování hokejky FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 09.10.2016 901 2' Sekání FbK Neveklov B
Ne 01.05.2016 902 2' Blokování hokejky Sokol Benátky B
Ne 29.11.2015 920 2' Hra rukou FBC Čáslav
Ne 29.11.2015 901 2' Sekání FBC Čáslav
So 28.03.2015 919 2' Hra na zemi IBK Svatý hole Kladno B
So 17.01.2015 902 2' Blokování hokejky TBC Horoměřice B
So 19.10.2013 901 2' Sekání FBC TJ Lokomotiva Zdice
So 05.11.2011 612 20' ČK 1 FBC Pitbulls Kolín
Ne 25.09.2011 920 2' Hra rukou SKP Olympia Kutná Hora B
So 27.11.2010 926 2' Hra bez hokejky FBC Texas
So 19.12.2009 923 2' Opakované přestupky Las Plantas

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 13.11.2021 Florbal Sedlčany 4   : 9 ( 0:4, 1:2, 3:3 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 16.10.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 ( 0:1, 1:4, 1:5 )
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 02.10.2021 SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
Ne 12.09.2021 FBC Falcons Žižkov 5   : 6 ( 2:1, 2:4, 1:1 )
Ne 12.09.2021 FBC Uhřiněves 1   : 4 ( 0:1, 0:3, 1:0 )
So 26.09.2020 FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020 AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020 Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019 FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
So 26.10.2019 FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019 FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019 Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019 FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019 FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019 Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
Ne 31.03.2019 Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019 SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019 FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019 ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019 SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018 Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018 TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018 FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018 SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018 Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018 F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 15.09.2018 FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018 SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018 FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018 FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018 FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 25.03.2018 FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018 AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018 Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018 TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018 FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018 FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018 Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017 SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017 AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 26.11.2017 FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017 TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
Ne 08.10.2017 SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017 Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 11.03.2017 FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
Ne 18.12.2016 FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016 Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016 FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 14.10.2012 FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012 FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012 Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012 Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 14.04.2012 FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012 Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
Ne 18.03.2012 FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012 FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 19.02.2012 SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012 VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 29.01.2012 Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012 Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012 SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011 Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011 Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 19.11.2011 FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011 FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 05.11.2011 FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011 SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 23.10.2011 Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011 SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
So 22.10.2011 Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011 VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 25.09.2011 Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011 SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.04.2011 Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011 FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011 Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011 Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011 FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011 SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011 VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011 Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011 SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011 J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010 Florbal Sedlčany 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010 FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010 FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010 SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010 Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010 Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010 VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010 FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010 Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010 ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010 FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010 Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010 Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010 FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010 FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009 Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009 ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
So 10.10.2009 Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009 FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009 Goalbusters 5   : 6 ( 0:3, 1:2, 4:1 )
So 25.04.2009 FC Bučis Team 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009 VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009 FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009 FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
bottom