Jiří Pospíchal

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2011/12 FBC DYNAMIS B 12 63.2% 1 ø0.1 9 ø0.8 10 ø0.8
2010/11 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2009/10 FBC DYNAMIS A 14 63.6% 3 ø0.2 0 ø0.0 3 ø0.2
2008/09 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
2008/09 FBC DYNAMIS B 13 72.2% 2 ø0.2 3 ø0.2 5 ø0.4
2007/08 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 2 ø0.2 0 ø0.0 2 ø0.2
2007/08 FBC DYNAMIS B 7 38.9% 1 ø0.1 2 ø0.3 3 ø0.4
2006/07 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 24 100.0% 10 ø0.4 11 ø0.5 21 ø0.9
2005/06 FBC DYNAMIS A 13 72.2% 6 ø0.5 2 ø0.2 8 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 23 46.0% 8 ø0.4 5 ø0.2 13 ø0.6
Unihoc Aréna Praha 14 41.2% 5 ø0.4 1 ø0.1 6 ø0.4
ČVUT Pod Juliskou 12 66.7% 4 ø0.3 8 ø0.7 12 ø1.0
ZŠ Kunratice 12 50.0% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2
SH Děkanka 11 36.7% 2 ø0.2 2 ø0.2 4 ø0.4
SH Stochov 9 15.8% 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.6
Sparta II 7 77.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 5 14.3% 0 ø0.0 3 ø0.6 3 ø0.6
SH Štěrboholy 5 41.7% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
SH Čakovice 4 40.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 4 8.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 4 100.0% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
Lyc. Drtinova 3 42.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 1 ø0.3 3 ø1.0 4 ø1.3
SH Kladno přetlak. 3 14.3% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Radotín 2 12.5% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Sport Eden Beroun 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 0 1 1
BUBNÍK Jiří 0 0 0 1 1 2
BUČEK Tomáš 0 0 0 1 1 2
FISCHER Luboš 0 0 0 1 1 2
KOVAČ František 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 2 2
MARTYNEK David 0 0 0 0 4 4
MERAVÝ Martin 0 0 0 5 2 7
NOVÁK Petr 0 0 0 0 3 3
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
ROUBAL David 0 0 0 1 1 2
SMETANA Martin 0 0 0 2 4 6
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 0 1 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 1 2 3
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 2 2
ŽOFKA Michal 0 0 0 2 1 3
ŽOFKA Martin 0 0 0 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 8 Ne 13.11.2011 18.30
2 .třetina 7 So 28.02.2009 13.50
3 .třetina 12 So 24.04.2010 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 07.01.2012 16.10
2. třetina 14 Ne 05.02.2012 13.50
3. třetina 8 So 26.02.2011 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FK Spartak Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 22.10.2006 11.30
FBC Hopochos 2 FBC DYNAMIS B So 30.09.2006 11.30
Las Plantas 1 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
Sokol Beroun Machos 1 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 19.12.2009 16.10
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 28.02.2009 13.50
AGC Malá Strana B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.02.2009 15.00
FbK Neveklov 1 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 16.10
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2007 16.10
FBC Hornets Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 08.04.2006 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SK Lvi Banko Praha 3 FBC DYNAMIS B Ne 23.10.2011 08.00
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 07.01.2012 16.10
VŠSK MFF Praha 2 FBC DYNAMIS B So 20.09.2008 17.20
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2007 20.50
SK Bruisers Dejvice 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2007 16.10
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS B So 30.09.2006 20.50
VŠSK MFF Praha 1 FBC DYNAMIS A So 26.02.2011 16.10
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2010 11.30
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 28.02.2009 13.50
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 13.11.2011 2' 925 Nesportovní chování TBC Horoměřice B
Ne 13.11.2011 2' 907 Nedovolené vrážení TBC Horoměřice B
Ne 18.09.2011 2' 909 Hrubost T.B.C. Králův Dvůr C
So 26.02.2011 2' 923 Opakované přestupky VŠSK MFF Praha
So 26.02.2011 2' 907 Nedovolené vrážení VŠSK MFF Praha
Ne 12.12.2010 2' 925 Nesportovní chování Florbal Sedlčany
So 24.04.2010 2' 901 Sekání Las Plantas
Ne 14.03.2010 2' 911 Bránění ve hře Noxa Ruzyně
So 27.02.2010 5' 907 Nedovolené vrážení FLK Zdar Bar
So 27.02.2010 2' 923 Opakované přestupky FLK Zdar Bar
So 27.02.2010 2' 902 Blokování hokejky Fbk Buldoci Radotín
So 27.02.2010 2' 911 Bránění ve hře Fbk Buldoci Radotín
So 19.12.2009 2' 907 Nedovolené vrážení Las Plantas
So 05.12.2009 2' 902 Blokování hokejky FBC TJ Lokomotiva Zdice
Ne 22.03.2009 2' 925 Nesportovní chování VŠSK MFF Praha
Ne 22.03.2009 5' 909 Hrubost FBK VŠSK PaedF UK B
Ne 08.03.2009 2' 907 Nedovolené vrážení FbK Neveklov
Ne 15.02.2009 2' 923 Opakované přestupky FBC Kralupy n/V
Ne 15.02.2009 2' 923 Opakované přestupky AGC Malá Strana B
Ne 25.01.2009 2' 909 Hrubost SK Kladno Raisins
So 29.11.2008 2' 923 Opakované přestupky Butchis
Ne 23.11.2008 2' 907 Nedovolené vrážení FC Astra
So 01.11.2008 2' 909 Hrubost J.B.M. Praha
Ne 26.10.2008 2' 925 Nesportovní chování FbK Neveklov
So 04.10.2008 10' 925 Nesportovní chování FbK Sokol Vlašim
So 04.10.2008 2' 901 Sekání FbK Sokol Vlašim
Ne 13.04.2008 2' 907 Nedovolené vrážení Goalbusters
So 12.01.2008 2' 911 Bránění ve hře Lisboa 99
So 22.09.2007 2' 909 Hrubost FK Konzervy
Ne 15.04.2007 2' 907 Nedovolené vrážení FBC Vinořská Zvěř
Ne 15.04.2007 2' 901 Sekání FBC Vinořská Zvěř
Ne 15.04.2007 2' 907 Nedovolené vrážení FBC Vinořská Zvěř
Ne 25.03.2007 2' 907 Nedovolené vrážení FBC Ceteris Paribus
So 10.02.2007 2' 907 Nedovolené vrážení FBC Vokovický Šavle

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 05.02.2012 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012 Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
So 07.01.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
So 10.12.2011 FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
Ne 13.11.2011 Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011 TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
Ne 23.10.2011 Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011 SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
Ne 02.10.2011 Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011 Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 18.09.2011 T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011 FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011 Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011 FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011 Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011 Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011 FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011 SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011 VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011 Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011 SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
Ne 12.12.2010 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010 Florbal Sedlčany 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010 FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 06.11.2010 SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010 Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 25.09.2010 SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010 J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010 FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
Ne 14.03.2010 Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010 ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010 FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010 Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010 Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010 FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010 FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009 Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
Ne 22.03.2009 VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009 FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008 Butchis 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
Ne 09.11.2008 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
So 01.11.2008 J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008 Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
Ne 26.10.2008 FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008 SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 04.10.2008 SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 20.09.2008 VŠSK MFF Praha 4   : 4 ( 0:1, 1:2, 3:1 )
So 20.09.2008 FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 27.04.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008 FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 13.04.2008 Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 24.02.2008 Mosquitos 3   : 2 ( 1:0, 1:0, 1:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 29.09.2007 FBC Uhřiněves 1   : 1 ( 1:1, 0:0, 0:0 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 25.03.2007 Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007 FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007 FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007 FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
bottom