Martin Žofka

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2010/11 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 7 ø1.4 2 ø0.4 9 ø1.8
2009/10 FBC DYNAMIS A 20 90.9% 35 ø1.8 35 ø1.8 70 ø3.5
2008/09 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 14 ø0.8 22 ø1.3 36 ø2.1
2008/09 FBC DYNAMIS B 1 5.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 15 ø0.8 10 ø0.5 25 ø1.3
2007/08 FBC DYNAMIS B 1 5.6% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
2006/07 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 9 ø0.6 2 ø0.1 11 ø0.7
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 3 ø0.2 3 ø0.2 6 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 14 28.0% 5 ø0.4 0 ø0.0 5 ø0.4
Unihoc Aréna Praha 13 38.2% 8 ø0.6 8 ø0.6 16 ø1.2
SH Stochov 10 17.0% 10 ø1.0 17 ø1.7 27 ø2.7
TJ Radlice 10 21.7% 5 ø0.5 7 ø0.7 12 ø1.2
SH Děkanka 8 26.7% 3 ø0.4 4 ø0.5 7 ø0.9
SH Štěrboholy 7 58.3% 2 ø0.3 5 ø0.7 7 ø1.0
SH Králův Dvůr 5 14.3% 6 ø1.2 8 ø1.6 14 ø2.8
ZŠ Kunratice 5 20.8% 6 ø1.2 5 ø1.0 11 ø2.2
ČVUT Pod Juliskou 4 22.2% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
Sparta II 4 44.4% 7 ø1.8 1 ø0.3 8 ø2.0
SH Čakovice 3 30.0% 9 ø3.0 4 ø1.3 13 ø4.3
SH Bystřice 2 50.0% 4 ø2.0 2 ø1.0 6 ø3.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 2 ø1.0 3 ø1.5 5 ø2.5
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 3 ø1.5 5 ø2.5 8 ø4.0
SH Neveklov 2 25.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
Lyc. Drtinova 1 14.3% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
SH Kladno přetlak. 1 4.8% 5 ø5.0 3 ø3.0 8 ø8.0
SH Radotín 1 6.3% 1 ø1.0 1 ø1.0 2 ø2.0
TJ Ruzyně 1 8.3% 1 ø1.0 1 ø1.0 2 ø2.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 4 1 5
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 2 0 2
FISCHER Luboš 0 0 0 1 1 2
HÁJEK Matěj 0 0 0 4 0 4
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 1 1 2
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 1 2 3
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 12 15 27
MARTYNEK David 0 0 0 0 3 3
MERAVÝ Martin 0 0 0 2 3 5
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 2 4
RÍDL Zdeněk 0 0 0 1 1 2
ROUBAL David 0 0 0 4 0 4
SMETANA Martin 0 0 0 2 7 9
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 1 0 1
ŽOFKA Michal 0 0 0 27 36 63

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 15 So 24.04.2010 17.20
2 .třetina 39 Ne 17.04.2011 10.20
3 .třetina 29 Ne 17.04.2011 10.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 27 So 02.04.2011 12.40
2. třetina 27 So 24.04.2010 17.20
3. třetina 21 So 02.04.2011 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 6 FBC DYNAMIS A Ne 01.11.2009 15.00
FBC TJ Lokomotiva Zdice 5 FBC DYNAMIS A So 10.04.2010 13.50
Sokol Beroun Machos 5 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
Las Plantas 4 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
Fbk Sokol Bubeneč 3 FBC DYNAMIS A So 02.04.2011 12.40
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 10.10.2009 18.30
FK Konzervy 3 FBC DYNAMIS A So 12.01.2008 08.00
Florbal Sedlčany 2 FBC DYNAMIS A Ne 17.04.2011 10.20
FT Sokol Břevnov 2 FBC DYNAMIS A So 10.04.2010 17.20
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS A Ne 14.03.2010 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Las Plantas 5 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
AGC Malá Strana B 5 FBC DYNAMIS A Ne 15.02.2009 15.00
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A So 27.02.2010 11.30
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
FT Sokol Břevnov 3 FBC DYNAMIS A So 05.12.2009 18.30
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 10.10.2009 18.30
FBC Hamsters Vysočany B 3 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 17.20
FK Konzervy 3 FBC DYNAMIS A So 12.01.2008 08.00
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 12.40
FT Sokol Břevnov 2 FBC DYNAMIS A So 10.04.2010 17.20

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 19.12.2009 2' 909 Hrubost J.B.M. Praha
So 28.02.2009 2' 911 Bránění ve hře Athletics Praha B
Ne 02.03.2008 2' 903 Nadzvedávání hokejky FBŠ Bohemians D
Ne 02.03.2008 2' 901 Sekání Panthers Praha C
So 12.01.2008 2' 919 Hra na zemi Lisboa 99
So 08.04.2006 2' 925 Nesportovní chování FC Bílé Hole
So 07.01.2006 2' 904 Vysoká hokejka SK florbal klub Petrovice
So 07.01.2006 2' 926 Hra bez hokejky SK florbal klub Petrovice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 17.04.2011 Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011 FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011 Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 26.02.2011 SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011 VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010 FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010 Bourbon TJ Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010 ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010 FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010 Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010 Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010 FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010 FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009 Bourbon TJ Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009 ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009 FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009 Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009 Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009 FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009 ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007 Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007 Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007 FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
So 24.02.2007 FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007 SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
bottom