Pavel Končický

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2009/10 FBC DYNAMIS A 2 9.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2008/09 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 8 ø0.4 6 ø0.3 14 ø0.7
2008/09 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 4 ø0.2 2 ø0.1 6 ø0.3
2007/08 FBC DYNAMIS B 1 5.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 6 ø0.4 6 ø0.4 12 ø0.8
2006/07 FBC DYNAMIS B 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 8 ø0.4 9 ø0.5 17 ø0.9
2004/05 FBC DYNAMIS A 23 95.8% 12 ø0.5 14 ø0.6 26 ø1.1

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 31 62.0% 13 ø0.4 11 ø0.4 24 ø0.8
SH Děkanka 12 40.0% 4 ø0.3 6 ø0.5 10 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 9 25.0% 5 ø0.6 7 ø0.8 12 ø1.3
SH Stochov 6 9.2% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
SH Štěrboholy 6 50.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
TJ Radlice 6 11.3% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
ČVUT Pod Juliskou 5 27.8% 2 ø0.4 2 ø0.4 4 ø0.8
Lyc. Drtinova 5 71.4% 3 ø0.6 2 ø0.4 5 ø1.0
Sparta II 5 55.6% 2 ø0.4 1 ø0.2 3 ø0.6
ZŠ Kunratice 5 20.8% 2 ø0.4 1 ø0.2 3 ø0.6
SH Hamr Bráník 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 25.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SK Slavia 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Čakovice 1 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Uhříněves 1 100.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HÁJEK Matěj 0 0 0 3 3 6
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 1 0 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 13 16 29
MERAVÝ Martin 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Jiří 0 0 0 1 1 2
POTMĚŠIL Pavel 0 0 0 1 0 1
RÍDL Zdeněk 0 0 0 4 9 13
ROUBAL David 0 0 0 0 2 2
SMETANA Martin 0 0 0 2 5 7
ŽOFKA Michal 0 0 0 2 0 2
ŽOFKA Martin 0 0 0 2 1 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 9 Ne 05.04.2009 11.30
2 .třetina 12 Ne 23.11.2008 11.30
3 .třetina 17 So 25.04.2009 11.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 16 Ne 23.11.2008 18.30
2. třetina 8 So 25.04.2009 11.30
3. třetina 14 Ne 20.09.2009 13.50

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 38 So 25.04.2009 11.30

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 37 Ne 20.09.2009 13.50
O Gól v oslabení 1 Ne 19.12.2004 11.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Falcons Žižkov 3 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 05.04.2009 11.30
Athletics Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 01.11.2008 09.10
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A So 24.02.2007 08.00
FT Sokol Břevnov 2 FBC DYNAMIS A So 13.01.2007 09.10
FBC Vysočany B 2 FBC DYNAMIS A So 12.03.2005 16.10
ACEMA Sparta Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 11.30
FBC Hamsters Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.03.2009 13.50
FC Astra 1 FBC DYNAMIS A Ne 23.11.2008 11.30
Kings Praha 1 FBC DYNAMIS A So 20.09.2008 18.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Vlci Tatran Kostelec 3 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 17.20
FBC Sportcentrum 2000 2 FBC DYNAMIS A So 24.02.2007 11.30
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A So 24.02.2007 08.00
FbK Wildcats Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 25.09.2005 11.30
SK Termix by Akses 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
WC Wozíčkáři 2 FBC DYNAMIS A So 16.10.2004 11.30
FBC Falcons Žižkov 2 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.09.2009 13.50
ACEMA Sparta Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 11.30
IB Vodolka Bejx B 1 FBC DYNAMIS A So 28.02.2009 09.10

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 05.04.2008 2' 922 Špatné střídání SK Florbal Benešov B
Ne 15.04.2007 2' 923 Opakované přestupky FBC Lynx
So 27.11.2004 2' 902 Blokování hokejky FBC Thunder balls B

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 0 0% 33 100% 33
2023/24 SH Zelený Pruh 0 0% 33 100% 33
2022/23 SH Hamr Bráník 0 0% 37 100% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 0 0% 34 100% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 0 0% 21 100% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 0 0% 11 100% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 0 0% 25 100% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 8 20% 33 80% 41
2008/09 SH Děkanka 11 26% 31 74% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 21 47% 24 53% 45
2006/07 Modrá Škola 4 13% 28 88% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 20.09.2009 FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009 FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009 ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
So 01.11.2008 J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008 Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
So 24.02.2007 FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007 SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005 SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 16.04.2005 Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005 Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005 FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005 WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 FBC Falcons Žižkov 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005 Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004 FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004 Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004 FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004 SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004 FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004 FBC Falcons Žižkov 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom