Matěj Hájek

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 2 16.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2021/22 FBC DYNAMIS B 8 66.7% 1 ø0.1 4 ø0.5 5 ø0.6
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 25.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS B 6 42.9% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
2011/12 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 0 ø0.0 3 ø0.5 3 ø0.5
2010/11 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2
2009/10 FBC DYNAMIS A 17 77.3% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2008/09 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
2008/09 FBC DYNAMIS B 6 33.3% 1 ø0.2 2 ø0.3 3 ø0.5
2007/08 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
2007/08 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2006/07 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2005/06 FBC DYNAMIS A 15 83.3% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2004/05 FBC DYNAMIS A 21 87.5% 9 ø0.4 7 ø0.3 16 ø0.8

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 26 52.0% 8 ø0.3 6 ø0.2 14 ø0.5
SH Děkanka 14 46.7% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
SH Stochov 13 24.5% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3
TJ Radlice 13 28.3% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
Unihoc Aréna Praha 9 28.1% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
SH Králův Dvůr 8 22.9% 0 ø0.0 3 ø0.4 3 ø0.4
ČVUT Pod Juliskou 6 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 6 85.7% 1 ø0.2 3 ø0.5 4 ø0.7
ZŠ Kunratice 6 25.0% 0 ø0.0 3 ø0.5 3 ø0.5
SH Čakovice 5 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 4 28.6% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Štěrboholy 4 33.3% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
Sparta II 4 44.4% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Kladno přetlak. 3 14.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 3 37.5% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
Bublina Arena 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Gym. Sedlčany 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Hořovice 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH VŠE 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Kralupy n.Vlt 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 1 12.5% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
Sport Eden Beroun 1 2.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
TJ Spartak Vlašim 1 16.7% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2006/07 FBC DYNAMIS A 4 20 5.00 83.33 %
2007/08 FBC DYNAMIS B 1 2 2.00 93.33 %
2009/10 FBC DYNAMIS A 12 67 5.58 81.39 %

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BURŠÍK Antonín 1 0 1 1 0 1
ČALA Jiří 0 1 1 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 1 1 0 1 1
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 0 1 1
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 3 3 6
KOVAČ František 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 1 0 1 1 5 6
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
MERAVÝ Martin 0 0 0 0 3 3
POSPÍCHAL Tomáš 0 2 2 0 5 5
POSPÍŠIL Karel 0 0 0 0 1 1
RÍDL Zdeněk 0 0 0 3 2 5
SMETANA Martin 0 0 0 1 3 4
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 1 1 2
ŽOFKA Martin 0 0 0 0 4 4
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 So 20.09.2008 10.20
2 .třetina 5 Ne 20.02.2005 20.50
3 .třetina 5 So 16.10.2021 19.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 10 Ne 12.09.2021 17.20
2. třetina 15 Ne 16.01.2022 17.20
3. třetina 10 So 17.12.2011 09.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Termix by Akses 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
FBC Thunder balls B 2 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 16.10
FBC Falcons Žižkov 2 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 1 FBC DYNAMIS A So 16.10.2021 19.30
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 29.01.2011 17.50
FBC Hamsters Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.03.2009 13.50
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
Wizards DDM Praha 10 1 FBC DYNAMIS A So 16.04.2005 11.30
WC Wozíčkáři 1 FBC DYNAMIS A Ne 19.12.2004 11.30
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 20.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Pallotaikurit 2 FBC DYNAMIS A So 16.04.2005 16.10
WC Wozíčkáři 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.12.2004 11.30
Floorball Club Falcon B 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 12.40
Panthers Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 09.10
SKP Olympia Kutná Hora B 1 FBC DYNAMIS A Ne 25.09.2011 08.00
VŠSK MFF Praha 1 FBC DYNAMIS A So 26.02.2011 16.10
Florbal Team Nebušice 1 FBC DYNAMIS A So 16.10.2010 17.20
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A So 27.02.2010 11.30
ACEMA Sparta Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 14.11.2009 08.00
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 05.04.2009 11.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 18.12.2021 925 2' Nesportovní chování TJ Sokol Dobříš B
Ne 12.09.2021 911 2' Bránění ve hře FBC Falcons Žižkov
Ne 02.02.2020 925 2' Nesportovní chování Red Dragons Hořovice B
Ne 29.09.2019 904 2' Vysoká hokejka FBC Vokovický Šavle
So 17.12.2011 922 2' Špatné střídání Panthers Praha C
So 12.03.2011 901 2' Sekání FC Astra
So 12.02.2011 901 2' Sekání SK florbal klub Petrovice
So 12.02.2011 925 2' Nesportovní chování SK florbal klub Petrovice
So 12.02.2011 925 10' Nesportovní chování SK florbal klub Petrovice
So 27.11.2010 923 2' Opakované přestupky FBC Texas
So 16.10.2010 902 2' Blokování hokejky Florbal Team Nebušice
So 25.09.2010 904 2' Vysoká hokejka J.B.M. Praha
Ne 22.03.2009 926 2' Hra bez hokejky VŠSK MFF Praha
So 05.04.2008 925 10' Nesportovní chování FLK Zdar Bar
So 05.04.2008 919 2' Hra na zemi SK Florbal Benešov B
So 28.04.2007 902 2' Blokování hokejky SK B.U.H. Praha B
So 04.11.2006 921 2' Hra hlavou VSK ČVUT Praha Neo
So 07.01.2006 915 2' Nedovolená vzdálenost FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 16.10.2005 901 2' Sekání SK florbal klub Petrovice
Ne 20.02.2005 904 2' Vysoká hokejka SK Termix by Akses
So 16.10.2004 901 2' Sekání FBC Vysočany B
So 25.09.2004 923 2' Opakované přestupky FBC Thunder balls B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 13.11.2021 Florbal Sedlčany 4   : 9 ( 0:4, 1:2, 3:3 )
So 16.10.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 ( 0:1, 1:4, 1:5 )
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
Ne 12.09.2021 FBC Falcons Žižkov 5   : 6 ( 2:1, 2:4, 1:1 )
Ne 12.09.2021 FBC Uhřiněves 1   : 4 ( 0:1, 0:3, 1:0 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
Ne 02.02.2020 Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
Ne 29.09.2019 FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 17.12.2011 Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011 Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2011 FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 22.10.2011 Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011 VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 25.09.2011 SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
So 02.04.2011 FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011 Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011 FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011 SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011 VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011 Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011 SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011 J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
So 27.11.2010 FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010 FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010 SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010 Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010 Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010 VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010 SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010 J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010 FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010 Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
So 27.02.2010 FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010 Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010 Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010 FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010 FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009 Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009 Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009 ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009 FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
So 25.04.2009 ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009 VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
So 01.11.2008 J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
Ne 26.10.2008 SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 20.09.2008 FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 03.02.2008 Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 10.11.2007 FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007 Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007 FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
So 24.02.2007 SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
So 16.04.2005 Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005 Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005 FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
So 12.03.2005 FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005 WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004 FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004 Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004 FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004 SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004 FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004 FBC Falcons Žižkov 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom