Martin Smrt

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2008/09 FBC DYNAMIS B 12 66.7% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
2007/08 FBC DYNAMIS A 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS B 12 66.7% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2
2006/07 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 21 87.5% 0 ø0.0 4 ø0.2 4 ø0.2
2005/06 FBC DYNAMIS A 12 66.7% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2004/05 FBC DYNAMIS A 20 83.3% 3 ø0.2 1 ø0.1 4 ø0.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 31 62.0% 3 ø0.1 3 ø0.1 6 ø0.2
SH Děkanka 12 40.0% 0 ø0.0 3 ø0.3 3 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 9 50.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
SH Štěrboholy 6 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 4 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 3 42.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 3 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 2 3.1% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sparta II 2 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Gym. Sedlčany 1 10.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
Uhříněves 1 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BUČEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 0 1 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 2 0 2
MARTYNEK David 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 0 1 1
ROUBAL David 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 So 28.03.2009 08.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 2 So 07.02.2009 16.10
2. třetina 4 Ne 04.03.2007 11.30
3. třetina 3 Ne 03.02.2008 09.10

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 5 So 28.03.2009 08.00

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 5 So 07.02.2009 16.10
P Gól v přesilovce 4 So 27.01.2007 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
Wizards DDM Praha 10 1 FBC DYNAMIS A Ne 23.01.2005 11.30
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 20.50
Florbal Sedlčany 1 FBC DYNAMIS B So 28.03.2009 08.00
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B So 10.11.2007 12.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 17.20
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
SK Florbal Benešov B 1 FBC DYNAMIS B So 07.02.2009 16.10
FbK Sokol Vlašim 1 FBC DYNAMIS B So 04.10.2008 12.40
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B Ne 03.02.2008 09.10
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 20.50
FBC Hopochos 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 11.30
FBC Ceteris Paribus 1 FBC DYNAMIS B So 27.01.2007 16.10
FBC Hopochos 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2007 11.30

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 27.11.2004 2' 921 Hra hlavou FBC Falcons Žižkov
So 16.10.2004 2' 915 Nedovolená vzdálenost WC Wozíčkáři

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 0 0% 33 100% 33
2023/24 SH Zelený Pruh 0 0% 33 100% 33
2022/23 SH Hamr Bráník 0 0% 37 100% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 0 0% 34 100% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 0 0% 21 100% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 0 0% 11 100% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 0 0% 25 100% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 24 57% 18 43% 42
2007/08 Modrá Škola 1 25% 3 75% 4
2007/08 SH Děkanka 28 62% 17 38% 45
2006/07 Modrá Škola 13 41% 19 59% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009 FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008 Butchis 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 09.11.2008 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
Ne 26.10.2008 FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008 SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 04.10.2008 SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 30.03.2008 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008 FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 03.02.2008 Start Nusle B 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008 FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 13.01.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008 FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 01.12.2007 Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007 FBC Vlci Tatran Kostelec 1   : 2 ( 1:1, 0:0, 0:1 )
So 10.11.2007 FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007 FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 15.04.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007 FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005 SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 12.03.2005 FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 FBC Falcons Žižkov 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005 Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004 FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004 Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004 FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004 SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004 FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
bottom