Jakub Lacina

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 3 25.0% 2 ø0.7 0 ø0.0 2 ø0.7
2021/22 FBC DYNAMIS B 12 100.0% 14 ø1.2 12 ø1.0 26 ø2.2
2020/21 FBC DYNAMIS B 4 100.0% 3 ø0.8 0 ø0.0 3 ø0.8
2019/20 FBC DYNAMIS A 6 37.5% 2 ø0.3 3 ø0.5 5 ø0.8
2019/20 FBC DYNAMIS B 14 100.0% 17 ø1.2 15 ø1.1 32 ø2.3
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 24 100.0% 25 ø1.0 32 ø1.3 57 ø2.4
2017/18 FBC DYNAMIS B 16 80.0% 11 ø0.7 8 ø0.5 19 ø1.2
2017/18 FBC DYNAMIS C 6 30.0% 5 ø0.8 8 ø1.3 13 ø2.2
2016/17 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 8 ø0.5 9 ø0.6 17 ø1.1
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 4 ø2.0 0 ø0.0 4 ø2.0
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 19 ø1.0 15 ø0.8 34 ø1.7
2014/15 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 14 ø0.7 16 ø0.8 30 ø1.5
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 20 ø1.1 8 ø0.4 28 ø1.6
2012/13 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 12 ø0.7 7 ø0.4 19 ø1.1
2011/12 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 16 ø0.8 8 ø0.4 24 ø1.2
2011/12 FBC DYNAMIS B 7 36.8% 5 ø0.7 4 ø0.6 9 ø1.3
2010/11 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 10 ø0.7 8 ø0.6 18 ø1.3
2009/10 FBC DYNAMIS A 18 81.8% 23 ø1.3 13 ø0.7 36 ø2.0
2008/09 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 16 ø0.8 18 ø1.0 34 ø1.8
2008/09 FBC DYNAMIS B 10 55.6% 6 ø0.6 3 ø0.3 9 ø0.9
2007/08 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 12 ø0.7 8 ø0.4 20 ø1.1
2007/08 FBC DYNAMIS B 3 16.7% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
2006/07 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 6 ø0.3 12 ø0.6 18 ø1.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 12 50.0% 7 ø0.6 5 ø0.4 12 ø1.0
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 17 ø0.9 7 ø0.4 24 ø1.3
2004/05 FBC DYNAMIS A 24 100.0% 29 ø1.2 18 ø0.8 47 ø2.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 42 84.0% 33 ø0.8 26 ø0.6 59 ø1.4
SH Stochov 36 67.9% 25 ø0.7 27 ø0.8 52 ø1.4
Sport Eden Beroun 33 66.0% 33 ø1.0 20 ø0.6 53 ø1.6
TJ Radlice 32 69.6% 23 ø0.7 26 ø0.8 49 ø1.5
SH Děkanka 24 80.0% 23 ø1.0 7 ø0.3 30 ø1.3
SH Králův Dvůr 24 68.6% 25 ø1.0 26 ø1.1 51 ø2.1
Unihoc Aréna Praha 22 68.8% 15 ø0.7 13 ø0.6 28 ø1.3
SH Kladno přetlak. 15 71.4% 15 ø1.0 12 ø0.8 27 ø1.8
SH Kostelec n ČL 12 75.0% 10 ø0.8 7 ø0.6 17 ø1.4
ZŠ Kunratice 12 50.0% 5 ø0.4 6 ø0.5 11 ø0.9
TJ Kobylisy 10 83.3% 10 ø1.0 8 ø0.8 18 ø1.8
Sparta II 9 100.0% 8 ø0.9 5 ø0.6 13 ø1.4
ČVUT Pod Juliskou 7 38.9% 4 ø0.6 4 ø0.6 8 ø1.1
SH Čakovice 7 70.0% 8 ø1.1 10 ø1.4 18 ø2.6
SH Radotín 6 42.9% 7 ø1.2 4 ø0.7 11 ø1.8
SH Štěrboholy 6 50.0% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
TJ Ruzyně 6 60.0% 6 ø1.0 2 ø0.3 8 ø1.3
Lyc. Drtinova 5 71.4% 6 ø1.2 3 ø0.6 9 ø1.8
Gym. Sedlčany 4 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Bystřice 4 100.0% 5 ø1.3 5 ø1.3 10 ø2.5
SH Hořovice 4 66.7% 4 ø1.0 3 ø0.8 7 ø1.8
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 5 ø1.7 0 ø0.0 5 ø1.7
SH Kralupy n.Vlt 3 50.0% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
SH Neveklov 3 37.5% 3 ø1.0 0 ø0.0 3 ø1.0
X3M Arena Barrandov 3 100.0% 3 ø1.0 5 ø1.7 8 ø2.7
ZŠ Jirásk.Benešov 3 75.0% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
Bublina Arena 2 100.0% 5 ø2.5 3 ø1.5 8 ø4.0
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Dobříš 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Gym. Mělník 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Hamr Bráník 2 100.0% 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0
SH VŠE 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SK Slavia 2 100.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
Uhříněves 1 100.0% 3 ø3.0 2 ø2.0 5 ø5.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 2 1 3
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 6 3 9
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 1 0 1 3 6 9
DAVID Martin 0 0 0 0 1 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
FISCHER Luboš 0 0 0 9 4 13
HÁJEK Matěj 0 1 1 5 1 6
HANUŠ Marek 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 2 0 2 10 27 37
CHARVÁT Tomáš 1 3 4 4 4 8
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 1 0 1
KADLEC Tomáš 0 0 0 4 0 4
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 16 13 29
MARTYNEK David 0 0 0 7 11 18
MARUŠÁK Petr 0 0 0 0 1 1
MERAVÝ Martin 0 0 0 1 1 2
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 8 9
MUDRA Martin 1 0 1 3 0 3
NOVÁK Jiří 0 0 0 1 0 1
NOVÁK Petr 0 0 0 0 3 3
NOVOTNÝ Jiří 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 1 2 3
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 11 1 12
PODZEMNÝ Zdeněk 2 0 2 2 0 2
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 2 0 2
POSPÍCHAL Tomáš 5 6 11 28 43 71
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 4 3 7
POSPÍŠIL Karel 0 0 0 0 1 1
POTMĚŠIL Pavel 0 0 0 1 3 4
RÍDL Zdeněk 0 0 0 11 17 28
ROHN Jakub 0 0 0 8 11 19
ROUBAL David 0 0 0 4 2 6
SMETANA Martin 0 0 0 22 15 37
SMRT Martin 0 0 0 0 2 2
SOCHA Adam 0 0 0 2 1 3
ŠESTÁK Pavel 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 1 1
ŠOTOLA Jakub 0 0 0 2 0 2
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 0 1 1
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 1 1 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 3 2 5
TYČ Matěj 0 0 0 3 3 6
VERNER Jakub 0 0 0 0 1 1
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 0 1 1
VYHNÁLEK Rostislav 0 0 0 0 1 1
WURST David 0 2 2 0 3 3
WYGRYS Marek 0 0 0 1 0 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 3 4
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 3 4
ZIBNER Václav 0 0 0 3 2 5
ŽOFKA Martin 0 0 0 15 12 27
ŽOFKA Michal 0 0 0 10 16 26

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 103 Ne 16.01.2022 17.20
2 .třetina 100 Ne 16.01.2022 17.20
3 .třetina 104 Ne 16.01.2022 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 73 So 13.11.2021 19.30
2. třetina 78 Ne 16.01.2022 13.50
3. třetina 86 Ne 16.01.2022 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Black Dragons EP B 5 FBC DYNAMIS C So 27.10.2018 09.10
FBC TJ Lokomotiva Zdice 4 FBC DYNAMIS A So 19.10.2013 16.00
Athletics Praha B 4 FBC DYNAMIS A So 01.11.2008 09.10
FBC Violets Prague 3 FBC DYNAMIS A Ne 08.12.2013 08.00
Las Plantas 3 FBC DYNAMIS A So 19.12.2009 19.40
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 10.10.2009 18.30
FLK Zdar Bar 3 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
FC Bílé Hole 3 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 17.20
SK Termix by Akses 3 FBC DYNAMIS A Čt 21.04.2005 18.00
SK Termix by Akses 3 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 6 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
SK Lvi Banko Praha 4 FBC DYNAMIS A So 26.09.2015 18.30
Fbk Buldoci Radotín B 4 FBC DYNAMIS A So 20.09.2014 09.10
FBC Falcons Žižkov 4 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
SK DESPERADOS SNW B 4 FBC DYNAMIS C So 15.09.2018 12.30
Panthers Praha E 4 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20
FBC Hornets Praha 3 FBC DYNAMIS A So 12.04.2014 15.00
Fbk Sokol Bubeneč 3 FBC DYNAMIS A So 02.04.2011 12.40
FLK Zdar Bar 3 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 11.30
FBC Thunder balls B 3 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 16.10

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 16.01.2022 903 2' Nadzvedávání hokejky T.B.C. Králův Dvůr C
So 27.04.2019 925 2' Nesportovní chování F.C. Vorms Praha
Ne 17.02.2019 901 2' Sekání Bourbon TJ Ruzyně B
Ne 17.02.2019 909 2' Hrubost TJ Kyje
So 02.02.2019 911 2' Bránění ve hře ACEMA Sparta Praha C
So 22.12.2018 903 2' Nadzvedávání hokejky FBC Uhřiněves
Ne 01.05.2016 904 2' Vysoká hokejka FBC Čáslav
Ne 08.03.2015 911 2' Bránění ve hře Game Over Praha
So 01.02.2014 903 2' Nadzvedávání hokejky IBK Kubánský Klan B
So 26.01.2013 923 2' Opakované přestupky FC Bourbon SK Praha 4
Ne 04.11.2012 902 2' Blokování hokejky FBK VŠSK PaedF UK
So 15.09.2012 903 2' Nadzvedávání hokejky FC Bourbon Praha B
So 07.01.2012 919 2' Hra na zemi SKP Olympia Kutná Hora B
So 24.04.2010 901 2' Sekání Las Plantas
So 16.01.2010 920 2' Hra rukou FbC Barracudas Slaný
So 10.10.2009 909 2' Hrubost Sokol Beroun Machos
So 01.11.2008 902 2' Blokování hokejky J.B.M. Praha
So 20.09.2008 901 2' Sekání Kings Praha
Ne 02.03.2008 901 2' Sekání Panthers Praha C
So 01.12.2007 901 2' Sekání FbK Neveklov
Ne 28.10.2007 926 2' Hra bez hokejky Panthers Praha C
So 24.02.2007 922 2' Špatné střídání FBC Sportcentrum 2000
So 27.01.2007 909 2' Hrubost Florbal TJ Kobylisy
So 08.04.2006 901 2' Sekání FC Bílé Hole
Ne 12.03.2006 919 2' Hra na zemi FBC Vinořská Zvěř
So 11.02.2006 909 2' Hrubost FC Bílé Hole
Ne 19.12.2004 919 2' Hra na zemi FBC Apollo B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 13.11.2021 Florbal Sedlčany 4   : 9 ( 0:4, 1:2, 3:3 )
So 02.10.2021 SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
Ne 12.09.2021 FBC Falcons Žižkov 5   : 6 ( 2:1, 2:4, 1:1 )
Ne 12.09.2021 FBC Uhřiněves 1   : 4 ( 0:1, 0:3, 1:0 )
So 26.09.2020 FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020 AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020 Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 09.11.2019 FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 26.10.2019 FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019 FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019 Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019 FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019 FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019 Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019 Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019 SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019 Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019 FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019 ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019 SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
So 17.11.2018 Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018 TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018 FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018 SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018 Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018 F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 29.09.2018 Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018 IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
So 15.09.2018 FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018 SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018 AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018 Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018 TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 08.10.2017 FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017 FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017 FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017 FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
So 16.09.2017 Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017 TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 08.04.2017 Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017 Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013 TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013 FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013 Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013 FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013 FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 26.01.2013 FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013 FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 08.12.2012 TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012 Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012 FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012 FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
So 15.09.2012 FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012 Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012 Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 14.04.2012 FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012 Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
Ne 18.03.2012 FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012 FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012 Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012 SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 19.02.2012 SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012 VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 29.01.2012 Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012 Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012 SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011 Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011 Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 19.11.2011 FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011 FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 05.11.2011 FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011 SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 23.10.2011 Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011 SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
So 22.10.2011 Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011 VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 02.10.2011 Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 25.09.2011 Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011 SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.09.2011 T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011 FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011 Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011 FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011 Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 26.02.2011 SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011 VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011 Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011 SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011 J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010 Florbal Sedlčany 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010 FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010 FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 16.10.2010 Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010 VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
Ne 14.03.2010 Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010 ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 30.01.2010 Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010 FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010 FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009 Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009 Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009 ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009 FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009 Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009 Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009 FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009 FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009 FC Bučis Team 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009 FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008 FC Bučis Team 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
Ne 09.11.2008 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
So 01.11.2008 J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008 Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 20.09.2008 FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
Ne 13.01.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008 FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 10.11.2007 FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007 Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007 Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007 FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 24.02.2007 FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007 SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005 SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 16.04.2005 Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005 Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005 FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
So 12.03.2005 FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005 WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 FBC Falcons Žižkov 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005 Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004 FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004 Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004 FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004 SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004 FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004 FBC Falcons Žižkov 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom