Zdeněk Podzemný

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 4 ø0.2 8 ø0.4 12 ø0.6
2021/22 FBC DYNAMIS B 1 5.0% 1 ø1.0 2 ø2.0 3 ø3.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 16 100.0% 6 ø0.4 5 ø0.3 11 ø0.7
2018/19 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 5 ø0.5 6 ø0.6 11 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 4 ø0.3 7 ø0.6 11 ø0.9
2017/18 FBC DYNAMIS B 16 80.0% 9 ø0.6 7 ø0.4 16 ø1.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 12 21.1% 5 ø0.4 8 ø0.7 13 ø1.1
Sport Eden Beroun 12 24.0% 10 ø0.8 8 ø0.7 18 ø1.5
TJ Radlice 11 23.9% 1 ø0.1 3 ø0.3 4 ø0.4
SH Radotín 8 57.1% 3 ø0.4 3 ø0.4 6 ø0.8
ZŠ Kunratice 6 25.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
SH Králův Dvůr 4 11.4% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Neratovice 3 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Exe Sport Arena 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
TJ Ruzyně 2 20.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Bublina Arena 1 25.0% 1 ø1.0 2 ø2.0 3 ø3.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 1 0 1 3 0 3
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 4 5
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 1 1 2
ČALA Jiří 0 1 1 2 5 7
ČALA Adam 0 0 0 0 1 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 2 2 4 2 2 4
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 0 1 1
CHUDĚJ Jan 0 0 0 1 0 1
KADLEC Tomáš 0 0 0 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 2 2 0 2 2
MARTYNEK David 0 1 1 1 1 2
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 3 4
NOVÁK Jiří 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 1 1 1 3 4
SLOVÁK František 0 0 0 2 0 2
ŠESTÁK Pavel 1 0 1 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
ŠOTOLA Jakub 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 0 3 3 0 8 8
TRNOBRANSKÝ Karel 1 0 1 2 1 3
TYČ Matěj 0 0 0 2 0 2
WURST David 0 0 0 2 0 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 8 So 30.04.2022 18.30
2 .třetina 8 So 27.11.2021 17.10
3 .třetina 15 Ne 30.01.2022 11.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 12 Ne 20.02.2022 16.10
2. třetina 10 Ne 03.04.2022 11.30
3. třetina 13 Ne 12.12.2021 09.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Floorball Club Falcon B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
SK B.U.H. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
TJ Sokol Královské Vinohrady D 1 FBC DYNAMIS A So 30.04.2022 18.30
Tatran Střešovice C 1 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 11.20
Floorball Club Falcon B 1 FBC DYNAMIS A So 27.11.2021 17.10
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.11.2021 10.20
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.02.2020 18.20
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 11.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A Ne 12.12.2021 09.00
Floorball Club Falcon B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
Fbk Buldoci Radotín 2 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 17.10
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B So 27.11.2021 11.30
AIK Steel Kladno 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 15.00
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A Ne 03.04.2022 11.30
Floorball Club Falcon B 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2022 16.10
TJ Sokol Královské Vinohrady D 1 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 14.50

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 16.01.2022 2' 901 Sekání FKMP Praha
So 19.10.2019 2' 902 Blokování hokejky FBC Kralupy n/V B
Ne 24.02.2019 2' 901 Sekání FbC Engineers
So 03.11.2018 2' 901 Sekání FBC Penguins Praha
Ne 04.03.2018 2' 902 Blokování hokejky FKMP Praha
So 24.02.2018 2' 901 Sekání SK Florbal Benešov B
Ne 08.10.2017 2' 901 Sekání FbK Wildcats Praha B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 16.10.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 ( 0:1, 1:4, 1:5 )
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 26.01.2019 FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019 TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018 FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017 FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017 FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 08.10.2017 FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017 FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017 FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017 FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
bottom