Zdeněk Podzemný

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2023/24 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 5 ø0.3 8 ø0.4 13 ø0.7
2023/24 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 5 ø2.5 3 ø1.5 8 ø4.0
2022/23 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 8 ø0.5 4 ø0.3 12 ø0.8
2021/22 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 4 ø0.2 8 ø0.4 12 ø0.6
2021/22 FBC DYNAMIS B 1 5.0% 1 ø1.0 2 ø2.0 3 ø3.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 16 100.0% 6 ø0.4 5 ø0.3 11 ø0.7
2018/19 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 5 ø0.5 6 ø0.6 11 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 4 ø0.3 7 ø0.6 11 ø0.9
2017/18 FBC DYNAMIS B 16 80.0% 9 ø0.6 7 ø0.4 16 ø1.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 18 27.7% 11 ø0.6 11 ø0.6 22 ø1.2
Sport Eden Beroun 16 28.6% 10 ø0.6 10 ø0.6 20 ø1.3
TJ Radlice 15 28.3% 2 ø0.1 5 ø0.3 7 ø0.5
SH Radotín 8 50.0% 3 ø0.4 3 ø0.4 6 ø0.8
SH Kladno přetlak. 6 22.2% 1 ø0.2 3 ø0.5 4 ø0.7
ZŠ Kunratice 6 25.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
Bublina Arena 5 62.5% 1 ø0.2 2 ø0.4 3 ø0.6
SH Králův Dvůr 4 9.8% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
SH ZŠ Campanus 4 100.0% 6 ø1.5 3 ø0.8 9 ø2.3
SH ZŠ Černošice 4 40.0% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
TJ Ruzyně 4 28.6% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
Unihoc Aréna Praha 4 11.1% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Neratovice 3 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Exe Sport Arena 2 28.6% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Benátky n.Jiz. 2 25.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 25.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
SH Slaný - Háje 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
TJ Kobylisy 2 14.3% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2024/25 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 4 1 5
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 4 5
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 1 1 2
ČALA Jiří 0 0 0 2 7 9
ČALA Adam 0 0 0 0 1 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 4 6 10
HRUBEŠ Jaroslav 0 0 0 2 0 2
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 2 1 3
CHUDĚJ Jan 0 0 0 1 0 1
JEZBERA Jakub 0 0 0 2 0 2
KADLEC Tomáš 0 0 0 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 2 2
MARTYNEK David 0 0 0 2 3 5
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 3 4
NOVÁK Jiří 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 5 7
SLOVÁK František 0 0 0 2 0 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
ŠESTÁK Pavel 0 0 0 1 0 1
ŠOTOLA Jakub 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 0 0 0 1 9 10
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 1 3
TYČ Matěj 0 0 0 2 0 2
WURST David 0 0 0 2 0 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 13 So 03.02.2024 17.20
2 .třetina 14 So 25.11.2023 13.50
3 .třetina 22 So 03.02.2024 13.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 17 Ne 07.04.2024 11.20
2. třetina 14 So 25.11.2023 16.10
3. třetina 19 So 03.02.2024 17.20

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 47 So 03.02.2024 17.20
O Gól v oslabení 1 Ne 29.04.2018 17.20
P Gól v přesilovce 1 Ne 14.01.2018 17.20

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 42 Ne 25.02.2024 10.10
P Gól v přesilovce 7 Ne 07.04.2024 11.20
O Gól v oslabení 1 Ne 12.12.2021 09.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Majklar 4 FBC DYNAMIS A Ne 19.03.2023 10.20
VSK ČVUT Praha Neo 3 FBC DYNAMIS B Ne 24.09.2023 17.10
SK DESPERADOS 2 FBC DYNAMIS A So 03.02.2024 17.20
FBC Uhřiněves 2 FBC DYNAMIS A Ne 05.02.2023 18.30
Floorball Club Falcon B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
SK B.U.H. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Penguins Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 24.09.2023 14.50
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
EMCO Cholerics 1 FBC DYNAMIS A So 03.02.2024 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A Ne 12.12.2021 09.00
Sokol Benátky 2 FBC DYNAMIS A Ne 25.02.2024 10.10
SK DESPERADOS 2 FBC DYNAMIS A Ne 10.09.2023 09.10
Floorball Club Falcon B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
Fbk Buldoci Radotín 2 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 17.10
VSK ČVUT Praha Neo 2 FBC DYNAMIS B Ne 24.09.2023 17.10
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B So 27.11.2021 11.30
AIK Steel Kladno 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 15.00

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 07.04.2024 2' 901 Sekání FBC Lynx
Ne 07.04.2024 2' 901 Sekání FbC Barracudas Slaný B
So 13.01.2024 2' 920 Hra rukou Floor Maniacs Mělník B
Ne 24.09.2023 2' 920 Hra rukou FBC Penguins Praha
So 25.02.2023 2' 911 Bránění ve hře FBC JELENI UNHOŠŤ B
Ne 16.01.2022 2' 901 Sekání FKMP Praha
So 19.10.2019 2' 902 Blokování hokejky FBC Kralupy n/V B
Ne 24.02.2019 2' 901 Sekání FbC Engineers
So 03.11.2018 2' 901 Sekání FBC Penguins Praha
Ne 04.03.2018 2' 902 Blokování hokejky FKMP Praha
So 24.02.2018 2' 901 Sekání SK Florbal Benešov B
Ne 08.10.2017 2' 901 Sekání FbK Wildcats Praha B

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 20 61% 13 39% 33
2023/24 SH Zelený Pruh 25 76% 8 24% 33
2022/23 SH Hamr Bráník 15 41% 22 59% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 19 63% 11 37% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 22 65% 12 35% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 15 71% 6 29% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 3 75% 1 25% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 6 55% 5 45% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 14 58% 10 42% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 16 64% 9 36% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 17 57% 13 43% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 15 45% 18 55% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 39 57% 30 43% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 07.04.2024 FBC Lynx 3   : 7 ( 2:0, 0:3, 1:4 )
Ne 07.04.2024 FbC Barracudas Slaný B 1   : 5 ( 0:1, 0:2, 1:2 )
Ne 10.03.2024 Game Over Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:1, 1:2 )
Ne 10.03.2024 TBC Horoměřice 1   : 3 ( 1:1, 0:2, 0:0 )
Ne 25.02.2024 Floor Maniacs Mělník B 5   : 3 ( 2:2, 3:1, 0:0 )
Ne 25.02.2024 Sokol Benátky 5   : 6pp ( 2:1, 2:2, 1:2 )
So 03.02.2024 SK DESPERADOS 6   : 2 ( 4:0, 0:2, 2:0 )
So 03.02.2024 EMCO Cholerics 4   : 5 ( 1:1, 0:3, 3:1 )
So 13.01.2024 Floor Maniacs Mělník B 4   : 2 ( 1:0, 1:1, 2:1 )
So 13.01.2024 Game Over Praha 4   : 2 ( 0:1, 1:1, 3:0 )
So 25.11.2023 FBC Lynx 3   : 0 ( 1:0, 2:0, 0:0 )
So 25.11.2023 Sokol Benátky 4   : 3vp ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 05.11.2023 EMCO Cholerics 7   : 4 ( 0:0, 2:3, 5:1 )
Ne 05.11.2023 FbC Barracudas Slaný B 5   : 4vp ( 1:0, 2:2, 1:2 )
Ne 15.10.2023 TBC Horoměřice 2   : 0 ( 0:0, 1:0, 1:0 )
Ne 15.10.2023 IBK Tajula 1   : 7 ( 0:2, 0:2, 1:3 )
Ne 24.09.2023 VSK ČVUT Praha Neo 7   : 4 ( 2:1, 4:2, 1:1 )
Ne 24.09.2023 FBC Penguins Praha 6   : 5 ( 0:1, 1:3, 5:1 )
Ne 10.09.2023 SK B.U.H. Praha 1   : 4 ( 0:1, 1:0, 0:3 )
Ne 10.09.2023 SK DESPERADOS 6   : 8 ( 1:4, 3:2, 2:2 )
So 29.04.2023 FBC Berani Kladno 3   : 10 ( 0:3, 2:4, 1:3 )
So 29.04.2023 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 1:2, 2:1, 2:1 )
So 15.04.2023 Florbal TJ Kobylisy D 4   : 5 ( 1:0, 2:2, 1:3 )
So 15.04.2023 Fat Pipe Traverza C 1   : 5 ( 0:2, 1:2, 0:1 )
Ne 19.03.2023 FBC Majklar 9   : 1 ( 5:1, 1:0, 3:0 )
Ne 19.03.2023 Fbk Buldoci Radotín B 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
So 25.02.2023 Sokol Rudná B 1   : 3 ( 1:1, 0:0, 0:2 )
So 25.02.2023 FBC JELENI UNHOŠŤ B 5   : 4vp ( 1:1, 3:2, 0:1 )
Ne 05.02.2023 FBC Uhřiněves 8   : 0 ( 1:0, 4:0, 3:0 )
Ne 05.02.2023 FBC Berani Kladno 4   : 6 ( 1:3, 2:2, 1:1 )
So 14.01.2023 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 14.01.2023 Florbal Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:2, 0:4 )
Ne 27.11.2022 FBC JELENI UNHOŠŤ B 3   : 2 ( 2:1, 0:1, 1:0 )
Ne 27.11.2022 Fat Pipe Traverza C 1   : 8 ( 0:2, 0:6, 1:0 )
So 08.10.2022 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 0:1, 1:4, 1:1 )
So 08.10.2022 Florbal Kladno 3   : 9 ( 1:2, 0:4, 2:3 )
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 16.10.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 ( 0:1, 1:4, 1:5 )
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 26.01.2019 FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019 TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018 FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017 FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017 FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 08.10.2017 FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017 FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017 FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017 FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
bottom