f DYNAMIS | florbalový oddíl

Dan Koleška

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 8 50.0% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
2019/20 FBC DYNAMIS B 3 21.4% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 1 ø0.1 5 ø0.4 6 ø0.4
2018/19 FBC DYNAMIS C 7 29.2% 0 ø0.0 3 ø0.4 3 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 12 60.0% 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS C 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Hořovice 4 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Králův Dvůr 4 11.4% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
SH Stochov 4 7.0% 1 ø0.3 3 ø0.8 4 ø1.0
Sport Eden Beroun 4 8.0% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
TJ Radlice 4 8.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 4 40.0% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
Jedenáctka VS 3 75.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 3 21.4% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 3 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Gym. Mělník 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 2 5.9% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Kostelec n ČL 1 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 0 2 2
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 0 1 1
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 1 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 1 1
TETIVA Jan 0 0 0 0 2 2
WURST David 0 0 0 0 1 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 2 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 So 02.03.2019 14.50
2 .třetina 2 Ne 04.03.2018 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 3 So 04.05.2019 18.30
2. třetina 6 So 25.09.2021 11.10
3. třetina 5 Ne 17.11.2019 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Šneci z Pěšin 1 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2018 17.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Šneci z Pěšin 2 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2021 11.10
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.02.2020 14.50
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
Game Over Praha 1 FBC DYNAMIS B So 10.02.2018 15.00
FBC Blue Horses B 1 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50
FBC Vlci Tatran Kostelec 1 FBC DYNAMIS C Ne 03.03.2019 11.20

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 14.01.2018 2' 901 Sekání FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 14.01.2018 2' 901 Sekání FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 17.09.2017 2' 907 Nedovolené vrážení TJ Sokol Kostomlaty n/L

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 09.11.2019 Butchis B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
Ne 03.03.2019 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019 Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 02.03.2019 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 09.02.2019 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 02.02.2019 ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019 J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018 Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018 IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 25.03.2018 FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 17.12.2017 AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 08.10.2017 FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017 FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017 FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017 FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
bottom