Tomáš Charvát

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 5 41.7% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4
2021/22 FBC DYNAMIS B 10 83.3% 9 ø0.9 5 ø0.5 14 ø1.4
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 7 43.8% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.6
2019/20 FBC DYNAMIS B 5 35.7% 4 ø0.8 2 ø0.4 6 ø1.2
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS B 3 15.0% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 14 58.3% 10 ø0.7 5 ø0.4 15 ø1.1
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 22 ø1.2 17 ø0.9 39 ø2.2
2016/17 FBC DYNAMIS B 14 63.6% 8 ø0.6 11 ø0.8 19 ø1.4
2015/16 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 4 ø0.3 7 ø0.4 11 ø0.7
2014/15 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 7 ø0.4 4 ø0.3 11 ø0.7

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 18 34.0% 8 ø0.4 10 ø0.6 18 ø1.0
Sport Eden Beroun 17 34.0% 15 ø0.9 8 ø0.5 23 ø1.4
TJ Radlice 15 32.6% 3 ø0.2 5 ø0.3 8 ø0.5
TJ Kobylisy 12 100.0% 8 ø0.7 3 ø0.3 11 ø0.9
SH Kostelec n ČL 10 62.5% 4 ø0.4 5 ø0.5 9 ø0.9
SH Králův Dvůr 8 22.9% 7 ø0.9 5 ø0.6 12 ø1.5
SH Kladno přetlak. 6 28.6% 4 ø0.7 1 ø0.2 5 ø0.8
SH Zličín 4 8.0% 6 ø1.5 2 ø0.5 8 ø2.0
SH ZŠ Černošice 4 66.7% 5 ø1.3 5 ø1.3 10 ø2.5
Bublina Arena 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
Gym. Sedlčany 2 25.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 1 ø0.5 3 ø1.5 4 ø2.0
SH Čakovice 2 20.0% 5 ø2.5 0 ø0.0 5 ø2.5
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 33.3% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
SH Radotín 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH VŠE 2 100.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 20.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Dobříš 1 50.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
ZŠ Kunratice 1 4.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2014/15 FBC DYNAMIS A 1 5 5.00 83.33 %

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 4 7 11
BOUBELÍK Filip 0 0 0 2 1 3
HARMACH Michael 2 1 3 3 5 8
HROCH Jaroslav 0 0 0 1 2 3
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 3 1 4 4 4 8
MAREK Lukáš 0 0 0 1 0 1
MARTYNEK David 1 0 1 5 4 9
MIKŠÍK Honza 0 0 0 3 3 6
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 6 1 7
POSPÍCHAL Tomáš 0 1 1 5 5 10
POSPÍCHAL Tadeáš 1 0 1 2 1 3
ROHN Jakub 0 0 0 1 0 1
RYS Libor 0 1 1 0 1 1
SOCHA Adam 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 2 2 4 2 6
TYČ Matěj 0 0 0 1 1 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 6 2 8
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 5 8 13
ZIBNER Václav 0 0 0 4 7 11

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 22 Ne 16.01.2022 11.10
2 .třetina 19 Ne 16.01.2022 13.50
3 .třetina 32 Ne 16.01.2022 13.50
TS .třetina 1 So 12.09.2020 10.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 21 Ne 12.09.2021 17.20
2. třetina 18 Ne 16.01.2022 13.50
3. třetina 17 Ne 16.01.2022 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 5 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
Panthers Praha E 4 FBC DYNAMIS C So 24.02.2018 18.20
FKMP Praha B 3 FBC DYNAMIS C Ne 04.02.2018 17.10
SK Lators 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50
Starý Páky Kladno 2 FBC DYNAMIS A So 21.02.2015 18.30
FBK Prokrastinators Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 21.12.2014 17.20
T.B.C. Králův Dvůr C 2 FBC DYNAMIS B Ne 16.01.2022 13.50
TJ Sokol Dobříš B 2 FBC DYNAMIS B So 18.12.2021 09.10
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B So 27.11.2021 11.30
Fbk Buldoci Radotín B 2 FBC DYNAMIS B So 12.09.2020 10.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Majklar 3 FBC DYNAMIS C Ne 26.11.2017 19.30
SK Lators 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50
FBC Čáslav 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.11.2015 11.30
T.B.C. Králův Dvůr C 2 FBC DYNAMIS B Ne 16.01.2022 13.50
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS C So 02.02.2019 10.10
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS C So 24.02.2018 18.20
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 07.11.2021 911 2' Bránění ve hře TJ Sokol Kostelec n/L
So 26.09.2020 908 2' Vrážení zády TJ Sokol Kostelec n/L
So 26.10.2019 903 2' Nadzvedávání hokejky FBC Uhřiněves
So 14.09.2019 901 2' Sekání Prague Tigers D
So 14.09.2019 901 2' Sekání Prague Tigers D
Ne 07.10.2018 909 5' Hrubost FBC Slavia Praha B
So 24.02.2018 901 2' Sekání Panthers Praha E
Ne 04.02.2018 901 2' Sekání FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
So 11.11.2017 920 2' Hra rukou SK Florbal Benešov B
So 29.10.2016 902 2' Blokování hokejky FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 21.12.2014 919 2' Hra na zemi FBK Prokrastinators Praha
Ne 21.12.2014 901 2' Sekání FBK Prokrastinators Praha

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 13.11.2021 Florbal Sedlčany 4   : 9 ( 0:4, 1:2, 3:3 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
Ne 12.09.2021 FBC Falcons Žižkov 5   : 6 ( 2:1, 2:4, 1:1 )
Ne 12.09.2021 FBC Uhřiněves 1   : 4 ( 0:1, 0:3, 1:0 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
So 26.10.2019 FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 14.09.2019 Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 02.02.2019 FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019 ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019 SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018 Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018 TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
Ne 14.10.2018 Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018 F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 15.09.2018 FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018 SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018 FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018 FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018 FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 18.03.2018 AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
So 24.02.2018 Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018 TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018 FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018 FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018 Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 26.11.2017 FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017 TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 08.10.2017 SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017 Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 17.09.2017 FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017 FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 16.09.2017 Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017 TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 11.03.2017 FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
bottom