Jakub Rohn

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2014/15 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 9 ø0.5 11 ø0.6 20 ø1.0
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 10 ø0.6 7 ø0.4 17 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 9 16.1% 3 ø0.3 2 ø0.2 5 ø0.6
SH Kladno přetlak. 6 22.2% 3 ø0.5 4 ø0.7 7 ø1.2
SH Stochov 6 9.2% 7 ø1.2 3 ø0.5 10 ø1.7
SH Králův Dvůr 5 12.2% 2 ø0.4 1 ø0.2 3 ø0.6
TJ Kobylisy 4 28.6% 1 ø0.3 3 ø0.8 4 ø1.0
TJ Radlice 4 7.6% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Zličín 2 4.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 4 3 7
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 11 8 19
MARTYNEK David 0 0 0 0 1 1
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
VYHNÁLEK Rostislav 0 0 0 0 1 1
WYGRYS Marek 0 0 0 1 1 2
ZIBNER Václav 0 0 0 1 2 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 So 28.03.2015 08.00
2 .třetina 6 Ne 08.03.2015 18.30
3 .třetina 8 So 28.03.2015 08.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 3 Ne 01.02.2015 16.10
2. třetina 8 Ne 08.03.2015 18.30
3. třetina 7 So 21.02.2015 16.10

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 18 So 28.03.2015 08.00
P Gól v přesilovce 1 Ne 08.12.2013 10.20

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 18 Ne 08.03.2015 18.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín B 3 FBC DYNAMIS A Ne 08.03.2015 18.30
FBC Hornets Praha 3 FBC DYNAMIS A Ne 08.12.2013 10.20
IBK Svatý hole Kladno B 2 FBC DYNAMIS A So 28.03.2015 08.00
Fbk Buldoci Radotín B 2 FBC DYNAMIS A So 20.09.2014 09.10
Lhokamo Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2014 12.40
SK Kladno Raisins 1 FBC DYNAMIS A So 17.01.2015 10.20
TJ Kyje 1 FBC DYNAMIS A So 11.10.2014 15.00
FBC Violets Prague 1 FBC DYNAMIS A So 12.04.2014 17.20
FBC Hornets Praha 1 FBC DYNAMIS A So 12.04.2014 15.00
IBK Kubánský Klan B 1 FBC DYNAMIS A So 01.02.2014 10.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Florbal TJ Kobylisy C 2 FBC DYNAMIS A Ne 01.02.2015 16.10
TBC Horoměřice B 2 FBC DYNAMIS A So 11.10.2014 17.20
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS A Ne 08.03.2015 18.30
FBC Kladno C 1 FBC DYNAMIS A So 21.02.2015 16.10
SK Kladno Raisins 1 FBC DYNAMIS A So 17.01.2015 10.20
TBC Horoměřice B 1 FBC DYNAMIS A So 17.01.2015 08.00
Florbal TJ Kobylisy C 1 FBC DYNAMIS A Ne 30.11.2014 12.40
FBK Prokrastinators Praha 1 FBC DYNAMIS A So 01.11.2014 08.00
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS A So 20.09.2014 09.10
FBC Violets Prague 1 FBC DYNAMIS A So 12.04.2014 17.20

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 20.09.2014 2' 903 Nadzvedávání hokejky Fbk Buldoci Radotín B
So 12.04.2014 2' 901 Sekání FBC Violets Prague

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 0 0% 31 100% 31
2023/24 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2022/23 SH Hamr Bráník 0 0% 37 100% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 0 0% 34 100% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 0 0% 21 100% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 0 0% 11 100% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 0 0% 25 100% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 26 84% 5 16% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 28 88% 4 13% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 14 42% 19 58% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
bottom