f DYNAMIS | florbalový oddíl

Zdeněk Paleček

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS B 11 55.0% 2 ø0.2 5 ø0.5 7 ø0.6
2020/21 FBC DYNAMIS B 4 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS B 14 100.0% 4 ø0.3 3 ø0.2 7 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 22 91.7% 1 ø0.1 7 ø0.3 8 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 1 ø0.1 5 ø0.3 6 ø0.3
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 3 ø0.2 4 ø0.2 7 ø0.4
2015/16 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2
2014/15 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 2 ø0.1 6 ø0.3 8 ø0.4
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.2
2012/13 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 0 ø0.0 3 ø0.2 3 ø0.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 22 38.6% 5 ø0.2 5 ø0.2 10 ø0.5
Sport Eden Beroun 19 38.0% 2 ø0.1 7 ø0.4 9 ø0.5
SH Králův Dvůr 16 45.7% 2 ø0.1 7 ø0.4 9 ø0.6
TJ Radlice 12 26.1% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
TJ Kobylisy 10 83.3% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
SH Kladno přetlak. 8 38.1% 1 ø0.1 0 ø0.0 1 ø0.1
SH Kostelec n ČL 8 50.0% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.3
Gym. Sedlčany 6 60.0% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
SH Zličín 6 12.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
TJ Ruzyně 6 60.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Děkanka 4 13.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Dobříš 4 100.0% 1 ø0.3 3 ø0.8 4 ø1.0
SH Radotín 4 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 4 66.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
Bublina Arena 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Gym. Mělník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH VŠE 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 1 5 6
HRUBEŠ Jaroslav 0 0 0 1 0 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 6 7
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 11 12
MARTYNEK David 0 0 0 2 0 2
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 3 7 10
ROHN Jakub 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Pavel 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 2 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 0 1
ZIBNER Václav 0 0 0 0 2 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 6 Ne 29.09.2019 18.20
2 .třetina 8 Ne 24.04.2022 15.00
3 .třetina 1 So 14.09.2019 16.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 10 Ne 24.04.2022 17.20
2. třetina 12 Ne 27.03.2022 10.10
3. třetina 16 Ne 24.04.2022 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FbK 1996 Příbram 2 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 18.20
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 17.20
Florbal TJ Kobylisy C 1 FBC DYNAMIS A Ne 30.11.2014 12.40
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS A So 20.09.2014 09.10
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS A So 05.10.2013 17.20
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 24.04.2022 15.00
FbK 1996 Příbram 1 FBC DYNAMIS B Ne 27.03.2022 13.40
FBC Vokovický Šavle 1 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 14.50
TJ Sokol Dobříš B 1 FBC DYNAMIS B So 14.09.2019 16.00
FKMP Praha B 1 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 11.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBK Prokrastinators Praha 3 FBC DYNAMIS A Ne 21.12.2014 17.20
FBC Slavia Praha C 2 FBC DYNAMIS B Ne 24.04.2022 17.20
SK Black Dragons EP B 2 FBC DYNAMIS C So 27.10.2018 09.10
Sokol Benátky B 1 FBC DYNAMIS A Ne 01.05.2016 18.30
FBK Vosy Praha DDM P2 B 1 FBC DYNAMIS A So 07.11.2015 12.30
IBK Svatý hole Kladno B 1 FBC DYNAMIS A So 28.03.2015 08.00
Starý Páky Kladno 1 FBC DYNAMIS A So 21.02.2015 18.30
Game Over Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 21.12.2014 13.50
FBC Vittoria South Town 1 FBC DYNAMIS A So 22.03.2014 15.00
FBC TJ Lokomotiva Zdice 1 FBC DYNAMIS A So 01.02.2014 15.00

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 12.09.2021 2' 911 Bránění ve hře FBC Uhřiněves
Ne 13.10.2019 2' 901 Sekání Red Dragons Hořovice B
So 14.09.2019 2' 902 Blokování hokejky TJ Sokol Dobříš B
Ne 29.04.2018 5' 901 Sekání FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
Ne 04.02.2018 2' 901 Sekání FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
Ne 20.03.2016 2' 901 Sekání FBC Rippers Praha
Ne 20.03.2016 2' 922 Špatné střídání FBC Rippers Praha
Ne 29.11.2015 2' 911 Bránění ve hře FBC Hornets Praha
So 07.11.2015 2' 914 Hra v malém branovišti SK Bruisers Dejvice
So 22.03.2014 5' 909 Hrubost FBC Vittoria South Town
So 23.11.2013 2' 901 Sekání FBC Vittoria South Town
Ne 04.11.2012 2' 901 Sekání FBK VŠSK PaedF UK

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 24.04.2022 FBC Slavia Praha C 9   : 6vp ( 1:1, 3:2, 4:3 )
Ne 24.04.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 8   : 7vp ( 2:5, 1:2, 4:0 )
Ne 27.03.2022 FbK 1996 Příbram 9   : 6 ( 2:2, 4:2, 3:2 )
Ne 27.03.2022 SK Bruisers Dejvice 4   : 5 ( 1:2, 2:0, 1:3 )
Ne 06.02.2022 Florbal Sedlčany 6   : 5 ( 2:3, 1:0, 3:2 )
Ne 06.02.2022 FBC Uhřiněves 4   : 1 ( 2:0, 1:1, 1:0 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 02.10.2021 SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
Ne 12.09.2021 FBC Falcons Žižkov 5   : 6 ( 2:1, 2:4, 1:1 )
Ne 12.09.2021 FBC Uhřiněves 1   : 4 ( 0:1, 0:3, 1:0 )
So 26.09.2020 FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020 AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020 Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019 Butchis B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 26.10.2019 FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019 FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019 Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019 FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019 FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019 Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019 Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019 SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019 Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019 SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018 Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018 TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018 FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018 SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018 Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018 F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 29.09.2018 Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018 IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
So 15.09.2018 FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018 SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018 FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018 FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018 FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
So 24.02.2018 Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018 TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018 FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018 FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018 Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017 SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017 AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 26.11.2017 FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017 TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
Ne 08.10.2017 SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017 Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
So 16.09.2017 Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017 TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016 FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016 Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016 FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013 TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013 FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013 Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013 FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013 FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
So 26.01.2013 FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013 FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 05.01.2013 Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012 TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012 Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 04.11.2012 FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012 FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
bottom