Petr Marušák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 5 ø0.3 8 ø0.4 13 ø0.7
2018/19 FBC DYNAMIS B 10 50.0% 6 ø0.6 5 ø0.5 11 ø1.1
2017/18 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 4 ø0.2 8 ø0.4 12 ø0.6
2017/18 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 1 ø0.3 4 ø1.0 5 ø1.3
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 3 ø0.2 8 ø0.4 11 ø0.6
2016/17 FBC DYNAMIS B 4 18.2% 1 ø0.3 4 ø1.0 5 ø1.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 18 36.0% 4 ø0.2 10 ø0.6 14 ø0.8
TJ Radlice 6 13.0% 3 ø0.5 5 ø0.8 8 ø1.3
Jedenáctka VS 4 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 4 11.4% 1 ø0.3 5 ø1.3 6 ø1.5
SH Radotín 4 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 4 6.8% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
Gym. Sedlčany 2 20.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Děkanka 2 6.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Hořovice 2 33.3% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH ZŠ Černošice 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 2 14.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 1 16.7% 1 ø1.0 1 ø1.0 2 ø2.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 0 4 4
DIMITROV Martin 0 0 0 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 1 2
HARMACH Michael 0 0 0 1 2 3
HROCH Jaroslav 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 0 1 1
JINDRA Martin 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 0 1
MARTYNEK David 0 0 0 3 7 10
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 1 1 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 3 1 4
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 0 1 1
SLOVÁK František 0 0 0 1 3 4
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 2 2
TRMOTA Jakub 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 0 2
TYČ Matěj 0 0 0 2 6 8
WURST David 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 1 2
ZIBNER Václav 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 4 So 09.02.2019 10.10
2 .třetina 8 So 04.05.2019 18.30
3 .třetina 8 So 13.04.2019 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 04.05.2019 16.10
2. třetina 13 So 09.02.2019 13.40
3. třetina 16 So 13.04.2019 13.40

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Uhřiněves 2 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FBC Kralupy n/V B 1 FBC DYNAMIS A So 16.03.2019 18.30
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 10.10
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A Ne 22.04.2018 13.40
Florbal Team Nebušice 1 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 17.20
TJ Sokol Kostomlaty n/L 1 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 15.00
Florbal Team Nebušice 1 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 19.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Florbal Team Nebušice 3 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 17.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 3 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40
FBC Lions Mladá Boleslav 2 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20
FBC Hamsters Vysočany 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30
VSK ČVUT Praha Neo 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.04.2018 13.40
Orka Čelákovice B 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 14.50
Poison 2 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
TJ Lokomotiva Rakovník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 29.04.2018 2' 909 Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník
So 07.04.2018 2' 909 Hrubost FBC Kutná Hora C
So 07.04.2018 2' 901 Sekání FBC Kutná Hora C
So 24.02.2018 5' 904 Vysoká hokejka FbK Neveklov
So 10.02.2018 2' 909 Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník
So 06.01.2018 2' 909 Hrubost Florbal Team Nebušice
So 08.04.2017 2' 901 Sekání Vasara
So 17.12.2016 2' 910 Držení FBC Merkur Praha
So 24.09.2016 2' 911 Bránění ve hře FBC Kutná Hora B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019 FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019 TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019 J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018 FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 24.02.2018 FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 17.12.2017 SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017 AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 08.04.2017 Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017 Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom