František Slovák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 16 ø0.8 10 ø0.5 26 ø1.3
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 10 ø0.7 11 ø0.8 21 ø1.5
2017/18 FBC DYNAMIS B 5 25.0% 5 ø1.0 1 ø0.2 6 ø1.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 10 20.0% 5 ø0.5 7 ø0.7 12 ø1.2
SH Stochov 5 8.5% 5 ø1.0 2 ø0.4 7 ø1.4
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 5 ø1.3 6 ø1.5 11 ø2.8
SH Kostelec n ČL 3 18.8% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 2 6.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Kladno přetlak. 2 8.7% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 5 ø2.5 1 ø0.5 6 ø3.0
SH Neratovice 2 33.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Radotín 2 12.5% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
TJ Radlice 2 4.4% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
ZŠ Kunratice 2 8.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
TJ Kobylisy 1 7.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 4 2.00 93.33 %

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 1 2 3
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
DIMITROV Martin 0 0 0 1 1 2
HARMACH Michael 0 0 0 2 2 4
CHLUPÁČ Zdeněk 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 2 0 2
JINDRA Martin 0 0 0 1 1 2
KOROUS Miroslav 0 0 0 1 0 1
MAREK Lukáš 0 0 0 1 0 1
MARUŠÁK Petr 0 0 0 3 1 4
MULENKO Martin 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 3 1 4
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 2 4
TRMOTA Jakub 0 0 0 2 1 3
TYČ Matěj 0 0 0 6 8 14
WURST David 0 0 0 1 0 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 9 So 09.02.2019 13.40
2 .třetina 11 So 27.04.2019 11.30
3 .třetina 12 Ne 31.03.2019 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 So 27.10.2018 09.00
2. třetina 6 Ne 31.03.2019 16.10
3. třetina 11 So 16.03.2019 18.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FbC Engineers 4 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 3 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
Vasara 3 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
Florbal Team Nebušice 2 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 17.20
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 13.40
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 09.00
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 10.10
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Vasara 3 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
FBC Kralupy n/V B 2 FBC DYNAMIS A So 16.03.2019 18.30
FBC Hamsters Vysočany 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Pitbulls Kolín B 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 13.50
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40
FBC Kralupy n/V B 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 14.50
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A Ne 22.04.2018 13.40

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 27.04.2019 2' 911 Bránění ve hře F.C. Vorms Praha
So 19.01.2019 2' 901 Sekání Florbal TJ Kobylisy D
Ne 18.11.2018 2' 911 Bránění ve hře FBK VŠSK PaedF UK
So 27.10.2018 2' 907 Nedovolené vrážení FbC Engineers
So 22.09.2018 2' 909 Hrubost Florbal Neratovice
Ne 22.04.2018 2' 902 Blokování hokejky Vasara
Ne 04.03.2018 2' 901 Sekání AIK Steel Kladno
So 06.01.2018 2' 909 Hrubost TJ Sokol Kostomlaty n/L
Ne 10.12.2017 2' 925 Nesportovní chování FbK Wildcats Praha B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019 FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019 FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019 TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 22.12.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018 FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018 Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018 FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017 FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017 FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
bottom