Filip Boubelík

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2023/24 FBC DYNAMIS A 4 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2023/24 FBC DYNAMIS B 2 13.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
2022/23 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 2 ø0.1 1 ø0.1 3 ø0.2
2021/22 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 3 18.8% 4 ø1.3 1 ø0.3 5 ø1.7
2018/19 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 3 ø0.6 1 ø0.2 4 ø0.8
2018/19 FBC DYNAMIS B 3 15.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS C 12 50.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 12 60.0% 1 ø0.1 3 ø0.3 4 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 8 12.3% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.5
TJ Radlice 6 11.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 6 42.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 5 35.7% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
SH Kladno přetlak. 4 14.8% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
SH Kralupy n.Vlt 4 50.0% 4 ø1.0 2 ø0.5 6 ø1.5
SH Neratovice 4 66.7% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH ZŠ Campanus 4 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 4 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sport Eden Beroun 3 5.4% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
ZŠ Kunratice 3 12.5% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
Bublina Arena 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 2 5.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 12.5% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 1 16.7% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 1 0 1 1 1 2
ČALA Jiří 0 0 0 2 2 4
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 2 2 4
LACINA Jakub 0 1 1 0 2 2
MARTYNEK David 0 0 0 2 0 2
MARUŠÁK Petr 0 0 0 0 1 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 4 1 5
SLOVÁK František 0 0 0 0 1 1
TYČ Matěj 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
2 .třetina 7 So 11.11.2023 12.40
3 .třetina 6 So 26.09.2020 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 So 11.11.2023 08.00
2. třetina 5 So 14.12.2019 09.00
3. třetina 3 So 17.11.2018 13.40

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 11 So 15.04.2023 10.10
P Gól v přesilovce 2 So 11.11.2023 12.40

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 12 So 11.11.2023 08.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
Fat Pipe Traverza C 1 FBC DYNAMIS A So 15.04.2023 10.10
FBC Majklar 1 FBC DYNAMIS A So 10.12.2022 16.00
Tatran Střešovice C 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 13.40
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A St 30.10.2019 21.30
SK B.U.H. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 09.00
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20
FBC Kralupy n/V B 1 FBC DYNAMIS B So 11.11.2023 12.40
FbK Wildcats Praha B 1 FBC DYNAMIS B Ne 10.12.2017 19.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 3 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
FBC Penguins Praha 1 FBC DYNAMIS A So 10.12.2022 19.30
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
TBC Horoměřice B 1 FBC DYNAMIS B So 11.11.2023 08.00
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 10.10
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2018 17.20
FBC Ressler boys 1 FBC DYNAMIS B Ne 10.12.2017 16.00
IBK Kubánský Klan C 1 FBC DYNAMIS C So 27.04.2019 11.30

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 31.03.2019 2' 903 Nadzvedávání hokejky Florbalová akademie MB B
Ne 31.03.2019 2' 903 Nadzvedávání hokejky Florbalová akademie MB B

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 5 21% 19 79% 24
2023/24 SH Zelený Pruh 9 38% 15 63% 24
2022/23 SH Hamr Bráník 21 57% 16 43% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 13 43% 17 57% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 13 38% 21 62% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 5 24% 16 76% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 1 25% 3 75% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 8 73% 3 27% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 6 25% 18 75% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 8 32% 17 68% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 17 57% 13 43% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 23 70% 10 30% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 36 52% 33 48% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 25.11.2023 FBC Lynx 3   : 0 ( 1:0, 2:0, 0:0 )
So 25.11.2023 Sokol Benátky 4   : 3vp ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 11.11.2023 FBC Kralupy n/V B 5   : 6pp ( 0:1, 3:2, 2:2 )
So 11.11.2023 TBC Horoměřice B 3   : 6 ( 1:2, 1:1, 1:3 )
Ne 10.09.2023 SK B.U.H. Praha 1   : 4 ( 0:1, 1:0, 0:3 )
Ne 10.09.2023 SK DESPERADOS 6   : 8 ( 1:4, 3:2, 2:2 )
So 15.04.2023 Florbal TJ Kobylisy D 4   : 5 ( 1:0, 2:2, 1:3 )
So 15.04.2023 Fat Pipe Traverza C 1   : 5 ( 0:2, 1:2, 0:1 )
Ne 19.03.2023 FBC Majklar 9   : 1 ( 5:1, 1:0, 3:0 )
Ne 19.03.2023 Fbk Buldoci Radotín B 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
So 25.02.2023 Sokol Rudná B 1   : 3 ( 1:1, 0:0, 0:2 )
So 25.02.2023 FBC JELENI UNHOŠŤ B 5   : 4vp ( 1:1, 3:2, 0:1 )
Ne 05.02.2023 FBC Uhřiněves 8   : 0 ( 1:0, 4:0, 3:0 )
Ne 05.02.2023 FBC Berani Kladno 4   : 6 ( 1:3, 2:2, 1:1 )
So 14.01.2023 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 14.01.2023 Florbal Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:2, 0:4 )
So 10.12.2022 FBC Penguins Praha 6   : 7pp ( 2:2, 2:4, 2:0 )
So 10.12.2022 FBC Majklar 7   : 5 ( 3:0, 3:2, 1:3 )
So 08.10.2022 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 0:1, 1:4, 1:1 )
So 08.10.2022 Florbal Kladno 3   : 9 ( 1:2, 0:4, 2:3 )
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019 FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019 FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019 ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019 SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 22.12.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 17.11.2018 Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018 TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018 FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018 SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 25.03.2018 FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017 FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017 FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
So 18.11.2017 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017 AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
bottom