Matěj Tyč

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS B 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 4 ø0.2 13 ø0.8 17 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 2 8.3% 4 ø2.0 4 ø2.0 8 ø4.0
2017/18 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 12 ø0.8 7 ø0.4 19 ø1.2
2017/18 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 2 ø0.5 4 ø1.0 6 ø1.5
2016/17 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 21 ø1.1 10 ø0.5 31 ø1.6
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 2 ø1.0 4 ø2.0 6 ø3.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 16 32.0% 15 ø0.9 13 ø0.8 28 ø1.8
SH Králův Dvůr 6 17.1% 10 ø1.7 9 ø1.5 19 ø3.2
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 4 ø1.0 4 ø1.0
SH Radotín 4 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Stochov 4 7.0% 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 0 ø0.0 3 ø0.8 3 ø0.8
TJ Radlice 4 8.7% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 5 ø1.3 1 ø0.3 6 ø1.5
ZŠ Kunratice 4 16.7% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Jedenáctka VS 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neratovice 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
MSH Mladá Boleslav 1 25.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 1 2
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 0 1 1
CVRK Martin 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 0 2 2
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 1 2
HARMACH Michael 0 0 0 1 8 9
HROCH Jaroslav 0 0 0 3 0 3
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 1 0 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 1 2
LACINA Jakub 0 0 0 3 3 6
MARTYNEK David 0 0 0 3 6 9
MARUŠÁK Petr 0 0 0 6 2 8
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 1 2
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 2 3
SLOVÁK František 0 0 0 8 6 14
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 2 3
TRMOTA Jakub 0 0 0 0 2 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 2 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 3 0 3
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 2 2 4

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 13 Ne 31.03.2019 11.20
2 .třetina 10 Ne 31.03.2019 11.20
3 .třetina 22 Ne 31.03.2019 09.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 13 Ne 31.03.2019 09.00
2. třetina 16 Ne 31.03.2019 09.00
3. třetina 15 So 30.11.2019 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Poison 3 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
FBC Texas B - massacre 2 FBC DYNAMIS A Ne 18.03.2018 17.20
Vasara 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 17.10
VSK ČVUT Praha Neo 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 18.20
Orka Čelákovice B 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 14.50
FBC Hamsters Vysočany 2 FBC DYNAMIS A So 14.01.2017 08.00
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A So 15.10.2016 17.20
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20
SK Black Dragons EP B 2 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 09.00

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TJ Sokol Kostelec n/L 4 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
SK Black Dragons EP B 4 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 09.00
FBC Young Boys B 3 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 09.10
FBK VŠSK PaedF UK 2 FBC DYNAMIS A Ne 18.11.2018 14.50
TJ Sokol Kostomlaty n/L 2 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 15.00
SK Florbal Benešov B 2 FBC DYNAMIS A So 11.11.2017 12.30
Poison 2 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10
SK B.U.H. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 09.02.2019 2' 908 Vrážení zády Florbalová akademie MB B
Ne 25.11.2018 2' 901 Sekání Šneci z Pěšin
Ne 18.11.2018 2' 922 Špatné střídání FBK VŠSK PaedF UK
Ne 07.10.2018 2' 908 Vrážení zády FBC Hamsters Vysočany
So 07.04.2018 2' 925 Nesportovní chování FBC Merkur Praha
So 07.04.2018 2' 902 Blokování hokejky FBC Kutná Hora C
Ne 14.01.2018 2' 902 Blokování hokejky FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 03.12.2017 2' 911 Bránění ve hře Vasara
So 08.04.2017 2' 924 Zdržování hry Orka Čelákovice B
So 17.12.2016 2' 901 Sekání FBC Merkur Praha
So 05.11.2016 2' 907 Nedovolené vrážení FBC Pitbulls Kolín B
So 24.09.2016 2' 911 Bránění ve hře FBC Vittoria South Town

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019 FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 31.03.2019 Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019 SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019 FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019 TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 22.12.2018 FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017 Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017 Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom