f DYNAMIS | florbalový oddíl

Marek Šesták

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 2 ø0.2 2 ø0.2 4 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS B 6 30.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
2018/19 FBC DYNAMIS C 8 33.3% 4 ø0.5 6 ø0.8 10 ø1.3
2017/18 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 6 ø0.4 6 ø0.4 12 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 9 45.0% 6 ø0.7 0 ø0.0 6 ø0.7
2017/18 FBC DYNAMIS C 8 40.0% 9 ø1.1 3 ø0.4 12 ø1.5
2016/17 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 4 ø0.2 4 ø0.2 8 ø0.5
2016/17 FBC DYNAMIS B 4 18.2% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 12 24.0% 3 ø0.3 2 ø0.2 5 ø0.4
SH Kladno přetlak. 6 28.6% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
SH Kostelec n ČL 6 37.5% 1 ø0.2 4 ø0.7 5 ø0.8
SH Králův Dvůr 6 17.1% 7 ø1.2 1 ø0.2 8 ø1.3
SH ZŠ Černošice 6 100.0% 5 ø0.8 1 ø0.2 6 ø1.0
TJ Radlice 6 13.0% 2 ø0.3 1 ø0.2 3 ø0.5
ZŠ Kunratice 6 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Stochov 5 8.8% 4 ø0.8 0 ø0.0 4 ø0.8
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
TJ Ruzyně 4 40.0% 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Radotín 2 14.3% 3 ø1.5 2 ø1.0 5 ø2.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 2 3
ČALA Jiří 0 0 0 1 2 3
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 1 2
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 0 1 1
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 0 1
MARTYNEK David 0 0 0 2 3 5
MARUŠÁK Petr 0 0 0 2 0 2
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 1 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 2 0 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 3 2 5
SLOVÁK František 0 0 0 2 2 4
TETIVA Jan 0 0 0 1 1 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 4 0 4
TYČ Matěj 0 0 0 2 1 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 2 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 2 1 3
ZIBNER Václav 0 0 0 0 2 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 8 Ne 17.02.2019 12.40
2 .třetina 13 Ne 18.11.2018 14.50
3 .třetina 13 So 15.09.2018 14.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 So 15.09.2018 12.30
2. třetina 7 Ne 17.02.2019 08.00
3. třetina 12 Ne 17.02.2019 08.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
TJ Kyje 3 FBC DYNAMIS C Ne 26.11.2017 16.00
FBC Texas B - massacre 2 FBC DYNAMIS A Ne 04.02.2018 09.00
Vasara 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
SK DESPERADOS SNW B 2 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 10.10
TJ Lokomotiva Rakovník 2 FBC DYNAMIS B So 10.02.2018 17.20
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 13.40
FKMP Praha B 2 FBC DYNAMIS C Ne 29.04.2018 15.00
SOKOL CHODOV 2 FBC DYNAMIS C Ne 08.10.2017 11.20
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.11.2018 14.50
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Texas B - massacre 2 FBC DYNAMIS A Ne 04.02.2018 09.00
Vasara 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
TJ Kyje 2 FBC DYNAMIS C Ne 17.02.2019 08.00
SK DESPERADOS SNW B 2 FBC DYNAMIS C So 15.09.2018 12.30
Las Plantas B 2 FBC DYNAMIS C So 13.01.2018 15.00
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 26.01.2019 17.10
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
FBC Merkur Praha 1 FBC DYNAMIS A So 07.04.2018 17.10
TJ Sokol Kostomlaty n/L 1 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 15.00
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 06.05.2017 13.50

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 09.02.2019 2' 908 Vrážení zády FBK VŠSK PaedF UK
So 19.01.2019 2' 907 Nedovolené vrážení FBK Vosy Praha DDM P2 B
Ne 18.03.2018 2' 901 Sekání FBC Texas B - massacre
Ne 18.03.2018 2' 901 Sekání FBC Pitbulls Kolín B
So 24.02.2018 2' 909 Hrubost FbK Neveklov
Ne 04.02.2018 2' 902 Blokování hokejky FBC Kutná Hora C
So 06.05.2017 2' 901 Sekání Lisboa 99
Ne 22.01.2017 2' 901 Sekání Panthers Praha E

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 09.02.2019 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 02.02.2019 FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 26.01.2019 FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019 TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019 J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018 FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018 F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 29.09.2018 Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018 IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
So 15.09.2018 FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018 SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018 FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 25.03.2018 FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 24.02.2018 FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 13.01.2018 FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018 Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017 FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017 FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
Ne 26.11.2017 FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017 TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
So 18.11.2017 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017 AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
Ne 08.10.2017 SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017 Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 08.04.2017 Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017 Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
bottom