Vít Zahradník

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2022/23 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2022/23 FBC DYNAMIS B 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
2021/22 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 10 62.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 17 85.0% 16 ø0.9 2 ø0.1 18 ø1.1
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 2 ø1.0 4 ø2.0 6 ø3.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 7 35.0% 3 ø0.4 2 ø0.3 5 ø0.7
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 8 ø0.4 11 ø0.6 19 ø1.0
2015/16 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 6 ø0.3 11 ø0.6 17 ø0.9
2014/15 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 5 ø0.3 3 ø0.2 8 ø0.4
2013/14 FBC DYNAMIS A 17 94.4% 5 ø0.3 6 ø0.4 11 ø0.7
2012/13 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.2
2011/12 FBC DYNAMIS B 17 89.5% 6 ø0.4 4 ø0.2 10 ø0.6
2010/11 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 3 ø0.3 0 ø0.0 3 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 27 47.4% 8 ø0.3 3 ø0.1 11 ø0.4
Sport Eden Beroun 27 54.0% 11 ø0.4 9 ø0.3 20 ø0.7
TJ Radlice 20 43.5% 2 ø0.1 7 ø0.4 9 ø0.5
SH Králův Dvůr 17 48.6% 5 ø0.3 9 ø0.5 14 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 11 32.4% 5 ø0.5 2 ø0.2 7 ø0.6
ZŠ Kunratice 10 41.7% 5 ø0.5 0 ø0.0 5 ø0.5
SH Děkanka 8 26.7% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
SH Radotín 8 50.0% 1 ø0.1 2 ø0.3 3 ø0.4
TJ Kobylisy 7 58.3% 4 ø0.6 1 ø0.1 5 ø0.7
SH Kostelec n ČL 6 37.5% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Benátky n.Jiz. 5 83.3% 3 ø0.6 4 ø0.8 7 ø1.4
SH Čakovice 5 50.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4
SH Zličín 5 10.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
SH Neratovice 4 66.7% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 4 40.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Gym. Sedlčany 3 30.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Exe Sport Arena 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 3 ø1.5 3 ø1.5 6 ø3.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Bystřice 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Hořovice 2 33.3% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Kutná Hora Klimeška II 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 3 4
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 1 2
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 4 5 9
HROCH Jaroslav 0 0 0 1 0 1
CHARVÁT Tomáš 0 1 1 8 6 14
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
KOLEŠKA Dan 0 0 0 2 1 3
LACINA Jakub 0 1 1 3 2 5
MARTYNEK David 0 0 0 7 8 15
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 1 2
NOVÁK Petr 0 0 0 2 0 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 3 6 9
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 2 0 2
SMETANA Martin 0 0 0 1 2 3
SOCHA Adam 0 0 0 6 6 12
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 2 3
TETIVA Jan 0 0 0 1 0 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
TYČ Matěj 0 0 0 2 2 4
VALENTA Miroslav 0 0 0 1 0 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1
ZIBNER Václav 0 0 0 1 5 6

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 18 So 19.01.2019 12.40
2 .třetina 19 So 13.04.2019 11.20
3 .třetina 22 So 24.09.2022 13.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 16 So 02.03.2019 14.50
2. třetina 12 So 16.10.2021 16.00
3. třetina 24 So 24.09.2022 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Pitbulls Kolín B 2 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
SK Lvi Banko Praha 2 FBC DYNAMIS A So 19.12.2015 08.00
TJ Kyje 2 FBC DYNAMIS A So 11.10.2014 15.00
Šneci z Pěšin 2 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 12.40
Šneci z Pěšin 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 08.00
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 16.00
TJ Lokomotiva Rakovník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FbK Neveklov B 3 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
Las Plantas B 3 FBC DYNAMIS C Ne 08.10.2017 09.00
FbK Neveklov 2 FBC DYNAMIS A Ne 17.09.2017 12.30
FBC Rippers Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 17.20
SK Lators 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50
Sport Eden Beroun B 2 FBC DYNAMIS A So 22.03.2014 11.30
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS B Ne 22.01.2017 11.20
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 28.04.2012 13.50
TBC Horoměřice B 2 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 15.00
Sokol Rudná B 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.09.2022 12.30

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 12.12.2021 2' 922 Špatné střídání Fbk Buldoci Radotín
So 25.09.2021 2' 909 Hrubost FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
So 26.09.2020 2' 903 Nadzvedávání hokejky TJ Sokol Kostelec n/L
Ne 17.11.2019 2' 915 Nedovolená vzdálenost SK B.U.H. Praha B
So 19.10.2019 2' 909 Hrubost EMCO Cholerics
Ne 24.03.2019 2' 908 Vrážení zády TJ Lokomotiva Rakovník B
Ne 24.03.2019 2' 909 Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník B
So 16.03.2019 2' 922 Špatné střídání Florbal TJ Kobylisy D
Ne 22.04.2018 2' 909 Hrubost Vasara
So 07.04.2018 2' 901 Sekání FBC Kutná Hora C
Ne 18.03.2018 2' 901 Sekání FBC Texas B - massacre
So 07.11.2015 2' 911 Bránění ve hře FBK Vosy Praha DDM P2 B
So 20.09.2014 2' 902 Blokování hokejky Fbk Buldoci Radotín B
Ne 12.01.2014 2' 922 Špatné střídání Lhokamo Praha
So 07.01.2012 2' 923 Opakované přestupky Gladiátor Team Beroun
Ne 02.10.2011 2' 901 Sekání Panthers Praha D

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 24.09.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 6 ( 0:2, 0:2, 1:2 )
So 24.09.2022 SK Black Dragons 6   : 1 ( 1:0, 3:0, 2:1 )
Ne 18.09.2022 Sokol Rudná B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 18.09.2022 Fbk Buldoci Radotín B 3   : 2 ( 0:2, 0:0, 3:0 )
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 16.10.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 ( 0:1, 1:4, 1:5 )
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
So 02.03.2019 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 19.01.2019 J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018 Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018 TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 08.10.2017 SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017 Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017 Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 11.03.2017 FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016 FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016 Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016 FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013 TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013 FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013 Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013 FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013 FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 08.12.2012 TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012 Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 04.11.2012 FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 14.10.2012 FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012 FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012 Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 28.04.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 15.04.2012 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012 FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 24.03.2012 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
So 03.03.2012 Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012 SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
So 07.01.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
So 10.12.2011 FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
Ne 13.11.2011 Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011 TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
Ne 23.10.2011 Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011 SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
Ne 02.10.2011 Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011 Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 18.09.2011 T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011 FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011 Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 12.03.2011 Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011 FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 12.02.2011 Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011 SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011 J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010 Florbal Sedlčany 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010 FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010 FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010 SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010 Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
bottom