Jiří Čala

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 4 ø0.4 2 ø0.2 6 ø0.6
2021/22 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 12 75.0% 4 ø0.3 6 ø0.5 10 ø0.8
2019/20 FBC DYNAMIS B 5 35.7% 4 ø0.8 3 ø0.6 7 ø1.4
2018/19 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 11 ø0.7 4 ø0.3 15 ø0.9
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 5 ø0.3 4 ø0.3 9 ø0.6
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
2016/17 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 8 ø0.4 8 ø0.4 16 ø0.8
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 16 32.0% 9 ø0.6 4 ø0.3 13 ø0.8
TJ Radlice 11 23.9% 4 ø0.4 2 ø0.2 6 ø0.6
SH Stochov 9 15.8% 7 ø0.8 2 ø0.2 9 ø1.0
ZŠ Kunratice 7 29.2% 3 ø0.4 4 ø0.6 7 ø1.0
SH Radotín 6 42.9% 2 ø0.3 3 ø0.5 5 ø0.8
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
SH Králův Dvůr 4 11.4% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 4 11.8% 0 ø0.0 3 ø0.8 3 ø0.8
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neratovice 2 33.3% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH VŠE 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 2 16.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 3 1 4
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 1 2
CVRK Martin 0 0 0 2 1 3
DIMITROV Martin 0 0 0 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 1 0 1
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 6 3 9
MARTYNEK David 0 0 0 4 9 13
MARUŠÁK Petr 0 0 0 4 0 4
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 5 2 7
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 4 5
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 0 1
SLOVÁK František 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 1 3
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TRMOTA Jakub 0 0 0 2 0 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 0 1 1
TYČ Matěj 0 0 0 2 0 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 14 St 06.10.2021 21.30
2 .třetina 8 Ne 12.12.2021 09.00
3 .třetina 21 Ne 12.12.2021 09.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 30.11.2019 13.50
2. třetina 10 So 27.11.2021 19.30
3. třetina 10 Ne 12.01.2020 09.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
TJ Sokol Kostelec n/L 3 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Pitbulls Kolín B 3 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
Panthers Praha E 3 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20
Fbk Buldoci Radotín 2 FBC DYNAMIS A Ne 12.12.2021 09.00
Florbalová akademie MB B 2 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 17.10
Floorball Club Falcon B 1 FBC DYNAMIS A So 27.11.2021 17.10
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A St 06.10.2021 21.30
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 12.30
Black Angles D 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SK B.U.H. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
Vasara 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
FBC Kutná Hora B 2 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 18.30
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A So 15.10.2016 17.20
FbK 1996 Příbram 2 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 18.20
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A So 27.11.2021 19.30
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A St 06.10.2021 21.30
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 09.10
Black Angles D 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 16.01.2022 2' 922 Špatné střídání FKMP Praha
Ne 29.04.2018 2' 901 Sekání TJ Lokomotiva Rakovník
Ne 22.10.2017 2' 907 Nedovolené vrážení Florbal Team Nebušice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
St 06.10.2021 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp ( 1:1, 1:0, 1:2 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
Ne 12.09.2021 FBC Falcons Žižkov 5   : 6 ( 2:1, 2:4, 1:1 )
Ne 12.09.2021 FBC Uhřiněves 1   : 4 ( 0:1, 0:3, 1:0 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
Ne 17.11.2019 Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 13.10.2019 FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019 Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019 FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019 FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 16.03.2019 FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 22.12.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018 FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018 FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018 FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018 FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 24.02.2018 SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 06.01.2018 Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018 TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017 Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017 FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017 Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017 FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 16.09.2017 Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017 TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 08.04.2017 Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017 Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 11.03.2017 FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom