Karel Trnobranský

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2022/23 FBC DYNAMIS B 6 75.0% 2 ø0.3 4 ø0.7 6 ø1.0
2021/22 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 3 ø0.6 5 ø1.0 8 ø1.6
2021/22 FBC DYNAMIS B 16 80.0% 5 ø0.3 7 ø0.4 12 ø0.8
2020/21 FBC DYNAMIS B 4 100.0% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 2 12.5% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS B 11 78.6% 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS B 20 100.0% 3 ø0.2 6 ø0.3 9 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 18 90.0% 7 ø0.4 9 ø0.5 16 ø0.9
2017/18 FBC DYNAMIS C 4 20.0% 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5
2016/17 FBC DYNAMIS B 22 100.0% 5 ø0.2 14 ø0.6 19 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 23 39.0% 9 ø0.4 9 ø0.4 18 ø0.8
Sport Eden Beroun 11 22.0% 3 ø0.3 6 ø0.6 9 ø0.8
TJ Radlice 11 23.9% 4 ø0.4 6 ø0.6 10 ø0.9
SH Králův Dvůr 10 28.6% 4 ø0.4 6 ø0.6 10 ø1.0
SH Kladno přetlak. 5 23.8% 2 ø0.4 1 ø0.2 3 ø0.6
Bublina Arena 4 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Gym. Sedlčany 4 40.0% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
SH BIOS Kladno 4 100.0% 0 ø0.0 3 ø0.8 3 ø0.8
SH Hořovice 4 66.7% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Kostelec n ČL 4 25.0% 1 ø0.3 3 ø0.8 4 ø1.0
TJ Kobylisy 4 28.6% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Exe Sport Arena 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 6 ø3.0 6 ø3.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Dobříš 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Chýně 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Kutná Hora Klimeška II 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neratovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 12.5% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH VŠE 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Zličín 2 4.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 5.9% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
ZŠ Kunratice 2 8.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 2 1 3
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 1 1 0 2 2
HARMACH Michael 0 0 0 1 4 5
HROCH Jaroslav 0 0 0 0 3 3
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 2 4 6
CHRAMOSIL Lukáš 0 2 2 0 3 3
JINDRA Martin 0 0 0 0 1 1
KOROUS Miroslav 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 4 4 8
MARTYNEK David 0 0 0 1 4 5
MARUŠÁK Petr 0 0 0 0 2 2
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 2 3
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 2 3
POSPÍCHAL Tomáš 2 1 3 4 9 13
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 4 4
TETIVA Jan 0 0 0 2 2 4
TYČ Matěj 0 0 0 2 1 3
WURST David 0 0 0 1 2 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 2 2
ZIBNER Václav 0 0 0 1 4 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 9 So 22.10.2022 16.10
2 .třetina 10 Ne 27.03.2022 13.40
3 .třetina 12 So 22.10.2022 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 18 So 22.10.2022 16.10
2. třetina 15 So 03.12.2022 12.30
3. třetina 23 So 03.12.2022 10.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK DESPERADOS SNW B 3 FBC DYNAMIS B So 18.11.2017 18.30
FBC Young Boys B 2 FBC DYNAMIS B So 22.10.2022 16.10
FBC Blue Horses B 2 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50
FBC Young Boys B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 09.10
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2022 13.50
TJ Sokol Královské Vinohrady D 1 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 14.50
Tatran Střešovice C 1 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 11.20
FbK 1996 Příbram 1 FBC DYNAMIS B Ne 27.03.2022 13.40
SK Bruisers Dejvice 1 FBC DYNAMIS B Ne 27.03.2022 10.10
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FbK Neveklov B 4 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
Red Dragons Hořovice B 3 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 16.10
Floor Maniacs Mělník B 3 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
TJ Sokol Královské Vinohrady D 2 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 14.50
Tatran Střešovice C 2 FBC DYNAMIS A Ne 30.01.2022 11.20
FBC Uhřiněves 2 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 17.09.2017 17.20
FBC Young Boys B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 09.10
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10
FKMP Praha B 2 FBC DYNAMIS C Ne 04.02.2018 17.10

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 06.02.2022 2' 901 Sekání Florbal Sedlčany
Ne 12.12.2021 2' 901 Sekání Fbk Buldoci Radotín
Ne 24.03.2019 2' 901 Sekání TJ Lokomotiva Rakovník B
Ne 29.04.2018 10' 925 Nesportovní chování Game Over Praha
Ne 29.04.2018 2' 925 Nesportovní chování Game Over Praha
So 18.11.2017 2' 925 Nesportovní chování AIK Steel Kladno
So 18.11.2017 2' 925 Nesportovní chování AIK Steel Kladno

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 03.12.2022 SK Black Dragons 5   : 3 ( 2:2, 2:1, 1:0 )
So 03.12.2022 Panthers Praha F 5   : 4vp ( 0:1, 3:2, 1:1 )
So 22.10.2022 FBC Young Boys B 5   : 1 ( 2:0, 0:0, 3:1 )
So 22.10.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 7 ( 1:0, 0:5, 0:2 )
So 24.09.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 6 ( 0:2, 0:2, 1:2 )
So 24.09.2022 SK Black Dragons 6   : 1 ( 1:0, 3:0, 2:1 )
Ne 24.04.2022 FBC Slavia Praha C 9   : 6vp ( 1:1, 3:2, 4:3 )
Ne 24.04.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 8   : 7vp ( 2:5, 1:2, 4:0 )
Ne 27.03.2022 FbK 1996 Příbram 9   : 6 ( 2:2, 4:2, 3:2 )
Ne 27.03.2022 SK Bruisers Dejvice 4   : 5 ( 1:2, 2:0, 1:3 )
So 05.03.2022 Red Dragons Hořovice B 13   : 3 ( 3:0, 4:1, 6:2 )
So 05.03.2022 FBC Falcons Žižkov 3   : 7 ( 1:1, 1:4, 1:2 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 06.02.2022 Florbal Sedlčany 6   : 5 ( 2:3, 1:0, 3:2 )
Ne 06.02.2022 FBC Uhřiněves 4   : 1 ( 2:0, 1:1, 1:0 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 12.09.2021 FBC Falcons Žižkov 5   : 6 ( 2:1, 2:4, 1:1 )
Ne 12.09.2021 FBC Uhřiněves 1   : 4 ( 0:1, 0:3, 1:0 )
So 26.09.2020 FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020 AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020 Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
So 26.10.2019 FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019 FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019 Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019 FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019 FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019 Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019 SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 02.03.2019 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 19.01.2019 J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018 FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018 SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 29.04.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018 Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018 FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017 FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017 FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
So 18.11.2017 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017 AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
Ne 08.10.2017 FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017 FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017 FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017 FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
So 16.09.2017 Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017 TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 11.03.2017 FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016 FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016 Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016 FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
bottom