Jaroslav Hroch

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS A 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 5 ø0.3 6 ø0.4 11 ø0.7
2016/17 FBC DYNAMIS B 10 45.5% 10 ø1.0 4 ø0.4 14 ø1.4

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 8 14.3% 3 ø0.4 5 ø0.6 8 ø1.0
MSH Mladá Boleslav 2 33.3% 4 ø2.0 0 ø0.0 4 ø2.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Králův Dvůr 2 4.9% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neratovice 2 33.3% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Stochov 2 3.1% 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 2 20.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Radlice 2 3.8% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 2 2 4
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 2 1 3
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 3 0 3
TYČ Matěj 0 0 0 0 3 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1
ZIBNER Václav 0 0 0 3 3 6

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 6 So 25.02.2017 18.30
2 .třetina 6 So 14.01.2017 11.30
3 .třetina 3 Ne 18.12.2016 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 Ne 29.01.2017 18.20
2. třetina 3 So 25.02.2017 16.10
3. třetina 3 So 14.01.2017 11.30

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 15 So 25.02.2017 18.30

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 9 So 25.02.2017 16.10
P Gól v přesilovce 1 Ne 29.01.2017 18.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FbK Neveklov B 4 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
FBC Kutná Hora B 1 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 18.30
Orka Čelákovice B 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 14.50
FBC Vittoria South Town 1 FBC DYNAMIS A So 14.01.2017 11.30
Poison 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
FBC Pitbulls Kolín B 1 FBC DYNAMIS A So 05.11.2016 15.00
FBC Young Boys B 1 FBC DYNAMIS B Ne 20.11.2016 11.30
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS B Ne 20.11.2016 08.00

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Vittoria South Town 2 FBC DYNAMIS A So 14.01.2017 11.30
FBC Hamsters Vysočany 2 FBC DYNAMIS A So 14.01.2017 08.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
FBC Pitbulls Kolín B 1 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 18.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 1 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40
Floor Maniacs Mělník B 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 06.05.2017 2' 901 Sekání VSK ČVUT Praha Neo
So 14.01.2017 2' 901 Sekání FBC Hamsters Vysočany

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 0 0% 31 100% 31
2023/24 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2022/23 SH Hamr Bráník 0 0% 37 100% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 0 0% 34 100% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 0 0% 21 100% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 2 18% 9 82% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 2 8% 22 92% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 9 36% 16 64% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 49 67% 24 33% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
Ne 18.12.2016 FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016 Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
bottom