Václav Zibner

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2017/18 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 20 ø1.1 9 ø0.5 29 ø1.6
2016/17 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 24 ø1.2 10 ø0.5 34 ø1.7
2015/16 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 4 ø0.3 0 ø0.0 4 ø0.3
2014/15 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 3 ø0.2 0 ø0.0 3 ø0.2
2013/14 FBC DYNAMIS A 16 88.9% 9 ø0.6 9 ø0.6 18 ø1.1
2012/13 FBC DYNAMIS A 3 15.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 15 26.3% 9 ø0.6 5 ø0.3 14 ø0.9
Sport Eden Beroun 15 30.0% 8 ø0.5 4 ø0.3 12 ø0.8
TJ Radlice 8 17.4% 5 ø0.6 0 ø0.0 5 ø0.6
SH Králův Dvůr 7 20.0% 8 ø1.1 3 ø0.4 11 ø1.6
SH Kladno přetlak. 6 28.6% 3 ø0.5 3 ø0.5 6 ø1.0
TJ Kobylisy 6 50.0% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
Gym. Sedlčany 4 40.0% 3 ø0.8 0 ø0.0 3 ø0.8
SH Kostelec n ČL 4 25.0% 4 ø1.0 2 ø0.5 6 ø1.5
SH Zličín 4 8.0% 1 ø0.3 4 ø1.0 5 ø1.3
SH ZŠ Černošice 4 66.7% 5 ø1.3 1 ø0.3 6 ø1.5
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 4 ø2.0 1 ø0.5 5 ø2.5
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Neratovice 2 33.3% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 20.0% 5 ø2.5 2 ø1.0 7 ø3.5
Unihoc Aréna Praha 2 5.9% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 1 2
HARMACH Michael 0 0 0 2 3 5
HROCH Jaroslav 0 0 0 3 3 6
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 7 4 11
LACINA Jakub 0 0 0 2 3 5
MARTYNEK David 0 0 0 5 3 8
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
MIKŠÍK Honza 0 0 0 3 3 6
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 2 0 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 2 3
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 0 1
ROHN Jakub 0 0 0 2 1 3
SOCHA Adam 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 0 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 4 1 5
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 8 3 11
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 5 1 6

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 24 Ne 29.04.2018 17.20
2 .třetina 17 Ne 29.04.2018 17.20
3 .třetina 19 So 07.04.2018 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 Ne 04.02.2018 19.30
2. třetina 9 So 24.02.2018 18.20
3. třetina 13 So 24.02.2018 16.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Las Plantas B 3 FBC DYNAMIS B Ne 26.02.2017 12.40
FBC Lions Mladá Boleslav 3 FBC DYNAMIS B Ne 04.12.2016 09.10
Floor Maniacs Mělník B 3 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 3 FBC DYNAMIS C Ne 29.04.2018 17.20
FKMP Praha B 3 FBC DYNAMIS C Ne 04.02.2018 17.10
Sokol Benátky B 2 FBC DYNAMIS A Ne 01.05.2016 18.30
FBC Čáslav 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.11.2015 11.30
Sport Eden Beroun B 2 FBC DYNAMIS A So 22.03.2014 11.30
Lhokamo Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2014 12.40
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS B Ne 22.01.2017 11.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Violets Prague 2 FBC DYNAMIS A Ne 08.12.2013 08.00
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS B Ne 20.11.2016 08.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 2 FBC DYNAMIS C Ne 04.02.2018 19.30
FLORBAL RIDERS 2 FBC DYNAMIS C So 13.01.2018 17.20
FBC Vittoria South Town 1 FBC DYNAMIS A So 22.03.2014 15.00
FKMP Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 01.03.2014 16.10
FBC TJ Lokomotiva Zdice 1 FBC DYNAMIS A So 01.02.2014 15.00
IBK Kubánský Klan B 1 FBC DYNAMIS A So 01.02.2014 10.20
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2014 09.10

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 29.04.2018 2' 902 Blokování hokejky FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
So 24.02.2018 2' 920 Hra rukou Panthers Praha E
Ne 17.01.2016 2' 920 Hra rukou SK Bruisers Dejvice
So 21.02.2015 2' 903 Nadzvedávání hokejky Starý Páky Kladno
Ne 30.11.2014 5' 904 Vysoká hokejka FBC Kladno C
So 23.11.2013 2' 909 Hrubost FBC Vittoria South Town

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 29.04.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018 FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
Ne 22.04.2018 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018 Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018 FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018 FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 18.03.2018 AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
So 24.02.2018 Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018 TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018 FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018 FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018 Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017 SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017 AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 26.11.2017 FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017 TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
So 16.09.2017 Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017 TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
So 11.03.2017 FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016 FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016 Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016 FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
Ne 17.02.2013 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 05.01.2013 Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
bottom