Michael Harmach

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2023/24 FBC DYNAMIS A 12 75.0% 14 ø1.2 7 ø0.6 21 ø1.8
2023/24 FBC DYNAMIS B 6 40.0% 10 ø1.7 4 ø0.7 14 ø2.3
2022/23 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 13 ø0.7 3 ø0.2 16 ø0.9
2022/23 FBC DYNAMIS B 10 50.0% 15 ø1.5 4 ø0.4 19 ø1.9
2021/22 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 15 ø1.2 5 ø0.4 20 ø1.5
2021/22 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 23 ø1.6 14 ø1.0 37 ø2.6
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 9 56.3% 5 ø0.6 0 ø0.0 5 ø0.6
2019/20 FBC DYNAMIS B 8 57.1% 9 ø1.1 5 ø0.6 14 ø1.8
2018/19 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 12 ø0.8 3 ø0.2 15 ø0.9
2018/19 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 7 ø1.8 0 ø0.0 7 ø1.8
2018/19 FBC DYNAMIS C 16 66.7% 23 ø1.4 2 ø0.1 25 ø1.6
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS C 8 40.0% 6 ø0.8 3 ø0.4 9 ø1.1
2016/17 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 8 ø0.6 3 ø0.2 11 ø0.8
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 8 ø0.4 5 ø0.3 13 ø0.7
2014/15 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 15 ø0.8 9 ø0.5 24 ø1.2
2013/14 FBC DYNAMIS A 15 83.3% 11 ø0.7 2 ø0.1 13 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 33 58.9% 25 ø0.8 11 ø0.3 36 ø1.1
TJ Radlice 24 46.2% 23 ø1.0 5 ø0.2 28 ø1.2
SH Stochov 20 30.8% 13 ø0.7 8 ø0.4 21 ø1.1
SH Kladno přetlak. 15 55.6% 17 ø1.1 8 ø0.5 25 ø1.7
SH Kostelec n ČL 10 62.5% 12 ø1.2 0 ø0.0 12 ø1.2
SH Radotín 10 62.5% 7 ø0.7 2 ø0.2 9 ø0.9
TJ Kobylisy 10 71.4% 7 ø0.7 5 ø0.5 12 ø1.2
SH Králův Dvůr 7 18.0% 6 ø0.9 1 ø0.1 7 ø1.0
Arena Barrandov 6 66.7% 9 ø1.5 1 ø0.2 10 ø1.7
SH ZŠ Černošice 6 60.0% 3 ø0.5 4 ø0.7 7 ø1.2
Unihoc Aréna Praha 6 16.7% 4 ø0.7 5 ø0.8 9 ø1.5
ZŠ Kunratice 5 20.8% 3 ø0.6 2 ø0.4 5 ø1.0
Bublina Arena 4 66.7% 5 ø1.3 1 ø0.3 6 ø1.5
Jedenáctka VS 4 100.0% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Benátky n.Jiz. 4 50.0% 3 ø0.8 0 ø0.0 3 ø0.8
SH Děkanka 4 13.3% 5 ø1.3 0 ø0.0 5 ø1.3
SH Dobříš 4 100.0% 3 ø0.8 4 ø1.0 7 ø1.8
SH Hořovice 4 66.7% 5 ø1.3 2 ø0.5 7 ø1.8
SH Kralupy n.Vlt 4 50.0% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
SH Neratovice 4 66.7% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
SH Zličín 4 8.0% 5 ø1.3 0 ø0.0 5 ø1.3
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
SH ZŠ Campanus 4 100.0% 4 ø1.0 0 ø0.0 4 ø1.0
TJ Ruzyně 4 28.6% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
Exe Sport Arena 3 42.9% 3 ø1.0 0 ø0.0 3 ø1.0
Gym. Sedlčany 2 20.0% 6 ø3.0 5 ø2.5 11 ø5.5
MSH Mladá Boleslav 2 33.3% 5 ø2.5 2 ø1.0 7 ø3.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 5 ø2.5 0 ø0.0 5 ø2.5
SH Čakovice 2 20.0% 5 ø2.5 0 ø0.0 5 ø2.5
SH Gym. Mělník 2 100.0% 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0
SH Chýně 2 100.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 1 0 1 6 0 6
BOUBELÍK Tomáš 0 0 0 2 0 2
ČALA Jiří 2 1 3 3 2 5
FISCHER Luboš 0 0 0 4 0 4
HÁJEK Matěj 0 0 0 4 0 4
HROCH Jaroslav 0 0 0 2 2 4
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 12 4 16
CHRAMOSIL Lukáš 4 1 5 13 2 15
JEZBERA Jakub 0 2 2 0 2 2
KADLEC Tomáš 0 0 0 1 0 1
KLINGEL Martin 0 0 0 1 0 1
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 3 1 4 30 11 41
MARTYNEK David 2 2 4 8 6 14
MARUŠÁK Petr 0 0 0 2 1 3
MIKŠÍK Honza 0 0 0 2 0 2
NOVÁK Jiří 0 0 0 2 0 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 6 1 7
PODZEMNÝ Zdeněk 3 1 4 5 4 9
POSPÍCHAL Tomáš 6 3 9 25 15 40
PROCHÁZKA Lukáš 0 0 0 1 0 1
ROHN Jakub 0 0 0 3 4 7
RYS Libor 0 0 0 2 2 4
SLOVÁK František 0 0 0 2 2 4
SOCHA Adam 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Pavel 0 0 0 2 0 2
ŠOTOLA Jakub 0 0 0 2 0 2
TETIVA Jan 1 0 1 11 3 14
TRMOTA Jakub 0 0 0 1 0 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 4 1 5
TYČ Matěj 0 0 0 8 1 9
WURST David 0 0 0 1 2 3
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 6 5 11
ZIBNER Václav 0 0 0 3 2 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 65 So 03.02.2024 17.20
2 .třetina 52 Ne 21.01.2024 11.30
3 .třetina 80 Ne 25.02.2024 17.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 21 So 03.02.2024 17.20
2. třetina 25 Ne 25.02.2024 17.10
3. třetina 26 Ne 25.02.2024 17.10

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 189 Ne 25.02.2024 17.10
P Gól v přesilovce 6 Ne 15.10.2023 09.00
O Gól v oslabení 2 Ne 18.12.2022 10.20

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 71 Ne 25.02.2024 17.10
P Gól v přesilovce 1 Ne 16.01.2022 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Panthers Praha G 5 FBC DYNAMIS B So 03.02.2024 09.00
Red Dragons Hořovice B 5 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 16.10
Floor Maniacs Mělník B 5 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
SK DESPERADOS SNW B 5 FBC DYNAMIS C So 15.09.2018 12.30
SK B.U.H. Praha 3 FBC DYNAMIS A Ne 10.12.2023 12.40
SK DESPERADOS 3 FBC DYNAMIS A Ne 10.09.2023 09.10
FBC Penguins Praha 3 FBC DYNAMIS A So 10.12.2022 19.30
FBC Slavia Praha B 3 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 09.10
FBC Lions Mladá Boleslav 3 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
FBC Hamsters Vysočany 3 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín B 3 FBC DYNAMIS A Ne 08.03.2015 18.30
T.B.C. Králův Dvůr C 3 FBC DYNAMIS B Ne 24.04.2022 15.00
Red Dragons Hořovice B 3 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 16.10
SK DESPERADOS 2 FBC DYNAMIS A So 03.02.2024 17.20
TJ Sokol Královské Vinohrady D 2 FBC DYNAMIS A So 30.04.2022 18.30
ACEMA Sparta Praha D 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.02.2024 17.10
Panthers Praha G 2 FBC DYNAMIS B So 03.02.2024 09.00
FKMP Praha B 2 FBC DYNAMIS B So 04.02.2023 13.50
FBC Falcons Žižkov 2 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 13.50
TJ Sokol Dobříš B 2 FBC DYNAMIS B So 14.09.2019 16.00

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 05.11.2023 2' 910 Držení FbC Barracudas Slaný B
So 10.12.2022 2' 901 Sekání FBC Majklar
So 05.03.2022 2' 901 Sekání FBC Falcons Žižkov
So 24.09.2016 2' 904 Vysoká hokejka FBC Kutná Hora B
Ne 20.03.2016 2' 911 Bránění ve hře SK Lators

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 19 79% 5 21% 24
2023/24 SH Zelený Pruh 20 83% 4 17% 24
2022/23 SH Hamr Bráník 32 86% 5 14% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 23 77% 7 23% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 23 68% 11 32% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 15 71% 6 29% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 4 100% 0 0% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 11 100% 0 0% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 16 67% 8 33% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 18 72% 7 28% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 24 80% 6 20% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 28 85% 5 15% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 29 42% 40 58% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 43 59% 30 41% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 27 71% 11 29% 38
2014/15 TJ Chodov 26 84% 5 16% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 16 50% 16 50% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 25.02.2024 ACEMA Sparta Praha D 3   : 7 ( 0:1, 1:2, 2:4 )
Ne 25.02.2024 Florbal Neratovice B 1   : 3 ( 1:1, 0:0, 0:2 )
So 03.02.2024 SK DESPERADOS 6   : 2 ( 4:0, 0:2, 2:0 )
So 03.02.2024 EMCO Cholerics 4   : 5 ( 1:1, 0:3, 3:1 )
So 03.02.2024 Panthers Praha G 10   : 11 ( 3:3, 2:4, 5:4 )
Ne 21.01.2024 FBC Penguins Praha 4   : 5pp ( 2:2, 1:0, 1:2 )
Ne 21.01.2024 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
So 13.01.2024 Floor Maniacs Mělník B 4   : 2 ( 1:0, 1:1, 2:1 )
So 13.01.2024 Game Over Praha 4   : 2 ( 0:1, 1:1, 3:0 )
Ne 10.12.2023 FKMP Spartak Praha C 2   : 6 ( 2:4, 0:1, 0:1 )
Ne 10.12.2023 SK B.U.H. Praha 4   : 11 ( 3:3, 1:3, 0:5 )
Ne 10.12.2023 IBK Tajula 6   : 5vp ( 0:2, 2:2, 3:1 )
Ne 05.11.2023 EMCO Cholerics 7   : 4 ( 0:0, 2:3, 5:1 )
Ne 05.11.2023 FbC Barracudas Slaný B 5   : 4vp ( 1:0, 2:2, 1:2 )
Ne 15.10.2023 TBC Horoměřice 2   : 0 ( 0:0, 1:0, 1:0 )
Ne 15.10.2023 IBK Tajula 1   : 7 ( 0:2, 0:2, 1:3 )
Ne 10.09.2023 SK B.U.H. Praha 1   : 4 ( 0:1, 1:0, 0:3 )
Ne 10.09.2023 SK DESPERADOS 6   : 8 ( 1:4, 3:2, 2:2 )
Ne 23.04.2023 TEXAS LONGHORNS C 4   : 1 ( 1:1, 1:0, 2:0 )
Ne 23.04.2023 FKMP Praha B 10   : 4 ( 3:3, 2:0, 5:1 )
So 15.04.2023 Florbal TJ Kobylisy D 4   : 5 ( 1:0, 2:2, 1:3 )
So 15.04.2023 Fat Pipe Traverza C 1   : 5 ( 0:2, 1:2, 0:1 )
Ne 19.03.2023 FBC Majklar 9   : 1 ( 5:1, 1:0, 3:0 )
Ne 19.03.2023 Fbk Buldoci Radotín B 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
So 25.02.2023 Sokol Rudná B 1   : 3 ( 1:1, 0:0, 0:2 )
So 25.02.2023 FBC JELENI UNHOŠŤ B 5   : 4vp ( 1:1, 3:2, 0:1 )
Ne 19.02.2023 Panthers Praha F 5   : 7 ( 2:2, 2:3, 1:2 )
Ne 19.02.2023 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:1, 3:3, 0:3 )
Ne 05.02.2023 FBC Uhřiněves 8   : 0 ( 1:0, 4:0, 3:0 )
Ne 05.02.2023 FBC Berani Kladno 4   : 6 ( 1:3, 2:2, 1:1 )
So 04.02.2023 ACEMA Sparta Praha D 3   : 16 ( 0:4, 1:6, 2:6 )
So 04.02.2023 FKMP Praha B 11   : 0 ( 2:0, 5:0, 4:0 )
So 14.01.2023 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 14.01.2023 Florbal Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:2, 0:4 )
Ne 18.12.2022 TEXAS LONGHORNS C 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 18.12.2022 TJ Kyje 2   : 8 ( 1:4, 0:2, 1:2 )
So 10.12.2022 FBC Penguins Praha 6   : 7pp ( 2:2, 2:4, 2:0 )
So 10.12.2022 FBC Majklar 7   : 5 ( 3:0, 3:2, 1:3 )
Ne 27.11.2022 FBC JELENI UNHOŠŤ B 3   : 2 ( 2:1, 0:1, 1:0 )
Ne 27.11.2022 Fat Pipe Traverza C 1   : 8 ( 0:2, 0:6, 1:0 )
So 22.10.2022 FBC Young Boys B 5   : 1 ( 2:0, 0:0, 3:1 )
So 22.10.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 7 ( 1:0, 0:5, 0:2 )
So 08.10.2022 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 0:1, 1:4, 1:1 )
So 08.10.2022 Florbal Kladno 3   : 9 ( 1:2, 0:4, 2:3 )
Ne 18.09.2022 Sokol Rudná B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 18.09.2022 Fbk Buldoci Radotín B 3   : 2 ( 0:2, 0:0, 3:0 )
So 30.04.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 ( 1:1, 3:5, 1:3 )
So 30.04.2022 FBC Slavia Praha B 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
Ne 24.04.2022 FBC Slavia Praha C 9   : 6vp ( 1:1, 3:2, 4:3 )
Ne 24.04.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 8   : 7vp ( 2:5, 1:2, 4:0 )
Ne 03.04.2022 Florbal Neratovice 3   : 2 ( 1:0, 2:2, 0:0 )
Ne 03.04.2022 Orka Čelákovice B 2   : 3 ( 0:2, 0:0, 2:1 )
Ne 27.03.2022 FbK 1996 Příbram 9   : 6 ( 2:2, 4:2, 3:2 )
Ne 27.03.2022 SK Bruisers Dejvice 4   : 5 ( 1:2, 2:0, 1:3 )
So 05.03.2022 Red Dragons Hořovice B 13   : 3 ( 3:0, 4:1, 6:2 )
So 05.03.2022 FBC Falcons Žižkov 3   : 7 ( 1:1, 1:4, 1:2 )
Ne 20.02.2022 Floorball Club Falcon B 1   : 7 ( 1:1, 0:4, 0:2 )
Ne 20.02.2022 FBC Slavia Praha B 6   : 7pp ( 2:2, 1:3, 3:1 )
Ne 06.02.2022 Florbal Sedlčany 6   : 5 ( 2:3, 1:0, 3:2 )
Ne 06.02.2022 FBC Uhřiněves 4   : 1 ( 2:0, 1:1, 1:0 )
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
Ne 16.01.2022 FKMP Praha 2   : 3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Ne 16.01.2022 TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp ( 1:1, 1:2, 1:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
So 02.10.2021 SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
So 25.09.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 ( 0:0, 1:2, 1:3 )
So 26.09.2020 Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4vp ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019 Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019 Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019 Butchis B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
St 30.10.2019 Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019 EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019 FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 13.10.2019 FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019 Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
So 14.09.2019 Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019 TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019 FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
Ne 03.03.2019 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019 Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 24.02.2019 SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019 FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 09.02.2019 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 02.02.2019 FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019 ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 26.01.2019 FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019 TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019 SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 18.11.2018 SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018 FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 17.11.2018 Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018 TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018 FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018 Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018 F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
Ne 07.10.2018 FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018 FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018 Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
So 15.09.2018 FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018 SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
So 07.04.2018 FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018 FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
So 24.02.2018 Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018 TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018 FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018 FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 13.01.2018 FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018 Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017 SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017 AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
So 18.11.2017 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017 AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
So 11.11.2017 SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 17.09.2017 FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017 TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017 VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017 Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016 FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
bottom