Jiří Novák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
2018/19 FBC DYNAMIS B 19 95.0% 3 ø0.2 7 ø0.4 10 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 5 8.9% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
Arena Barrandov 2 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 33.3% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Králův Dvůr 2 5.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neratovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 2 3.1% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Kobylisy 2 14.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
Unihoc Aréna Praha 2 5.6% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
ZŠ Kunratice 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 1 1.9% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2018/19 FBC DYNAMIS C 2 11 5.50 81.67 %

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 0 2 2
LACINA Jakub 0 0 0 0 1 1
MARTYNEK David 0 0 0 1 4 5
MIKŠÍK Honza 0 0 0 0 1 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 2 So 19.01.2019 10.20
3 .třetina 2 So 02.03.2019 14.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 So 04.05.2019 16.10
2. třetina 3 So 19.01.2019 12.40
3. třetina 1 So 04.05.2019 16.10

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 3 So 19.01.2019 10.20
P Gól v přesilovce 1 So 02.03.2019 14.50

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 8 So 04.05.2019 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBK Vosy Praha DDM P2 B 2 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 10.20
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
Šneci z Pěšin 1 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 16.10
FBK Vosy Praha DDM P2 B 1 FBC DYNAMIS B So 13.04.2019 13.40
FBC Ressler boys 1 FBC DYNAMIS B So 13.04.2019 11.20
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 12.40
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B So 22.12.2018 11.20
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 18.30
Floor Maniacs Mělník B 1 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 25.11.2018 2' 920 Hra rukou Šneci z Pěšin

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 0 0% 24 100% 24
2023/24 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2022/23 SH Hamr Bráník 0 0% 37 100% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 0 0% 34 100% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 0 0% 21 100% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 0 0% 11 100% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 0 0% 25 100% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 24 80% 6 20% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 25 76% 8 24% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 04.05.2019 FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019 Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019 FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019 Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019 FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 31.03.2019 Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019 SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
Ne 24.03.2019 TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
So 02.03.2019 FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019 Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 19.01.2019 J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018 FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
So 22.09.2018 TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
bottom