David Wurst

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS B 12 60.0% 6 ø0.5 5 ø0.4 11 ø0.9
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 9 45.0% 6 ø0.7 4 ø0.4 10 ø1.1
2017/18 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 8 ø0.6 4 ø0.3 12 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 8 16.0% 6 ø0.8 2 ø0.3 8 ø1.0
SH Dobříš 4 100.0% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 4 ø1.0 0 ø0.0 4 ø1.0
SH Králův Dvůr 4 11.4% 3 ø0.8 0 ø0.0 3 ø0.8
SH Stochov 4 7.0% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
TJ Radlice 4 8.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
Gym. Sedlčany 2 20.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
ZŠ Kunratice 2 8.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
Unihoc Aréna Praha 1 2.9% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 2 1 3
CHLUPÁČ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
KADLEC Tomáš 0 0 0 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
KOROUS Miroslav 0 0 0 2 0 2
LACINA Jakub 0 0 0 4 0 4
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 4 6
PROCHÁZKA Lukáš 0 0 0 0 1 1
RYS Libor 0 0 0 1 0 1
SLOVÁK František 0 0 0 0 1 1
TETIVA Jan 0 0 0 2 2 4
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 1 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 6 Ne 24.04.2022 15.00
2 .třetina 7 So 05.03.2022 16.10
3 .třetina 10 Ne 27.03.2022 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 2 So 02.10.2021 11.20
2. třetina 4 Ne 27.03.2022 13.40
3. třetina 8 Ne 24.04.2022 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Game Over Praha 3 FBC DYNAMIS B So 10.02.2018 15.00
T.B.C. Králův Dvůr C 2 FBC DYNAMIS B Ne 24.04.2022 15.00
T.B.C. Králův Dvůr C 2 FBC DYNAMIS B Ne 16.01.2022 13.50
FBC Mobydick Praha 2 FBC DYNAMIS B So 26.09.2020 12.30
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 16.00
FBC Blue Horses B 2 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50
FbK 1996 Příbram 1 FBC DYNAMIS B Ne 27.03.2022 13.40
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 16.10
AIK Steel Kladno B 1 FBC DYNAMIS B So 26.09.2020 10.10
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B So 22.12.2018 11.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B So 05.03.2022 16.10
FBC Slavia Praha C 1 FBC DYNAMIS B Ne 24.04.2022 17.20
FbK 1996 Příbram 1 FBC DYNAMIS B Ne 27.03.2022 13.40
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B So 02.10.2021 11.20
FBC Mobydick Praha 1 FBC DYNAMIS B So 26.09.2020 12.30
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B So 22.12.2018 09.00
Gladiátor Team Beroun 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 11.30
FBC Penguins Praha 1 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 18.20
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 18.30
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 24.04.2022 2' 911 Bránění ve hře FBC Slavia Praha C
So 03.11.2018 2' 901 Sekání FBC Penguins Praha

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 24.04.2022 FBC Slavia Praha C 9   : 6vp ( 1:1, 3:2, 4:3 )
Ne 24.04.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 8   : 7vp ( 2:5, 1:2, 4:0 )
Ne 27.03.2022 FbK 1996 Příbram 9   : 6 ( 2:2, 4:2, 3:2 )
Ne 27.03.2022 SK Bruisers Dejvice 4   : 5 ( 1:2, 2:0, 1:3 )
So 05.03.2022 Red Dragons Hořovice B 13   : 3 ( 3:0, 4:1, 6:2 )
So 05.03.2022 FBC Falcons Žižkov 3   : 7 ( 1:1, 1:4, 1:2 )
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
So 13.11.2021 SK Bruisers Dejvice 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 13.11.2021 Florbal Sedlčany 4   : 9 ( 0:4, 1:2, 3:3 )
So 02.10.2021 SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
So 26.09.2020 FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020 AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
So 22.12.2018 FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018 Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018 Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018 FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018 J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
Ne 14.10.2018 FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018 FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 04.03.2018 FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018 AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 10.02.2018 TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018 Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 14.01.2018 FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018 FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017 FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017 FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
So 18.11.2017 SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017 AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
Ne 08.10.2017 FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017 FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
bottom