Martin Mudra

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS B 3 15.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
2013/14 FBC DYNAMIS A 4 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2012/13 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
2011/12 FBC DYNAMIS A 9 45.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
2011/12 FBC DYNAMIS B 9 47.4% 2 ø0.2 6 ø0.7 8 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Králův Dvůr 6 15.4% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
SH Děkanka 4 13.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Kladno přetlak. 4 14.8% 0 ø0.0 3 ø0.8 3 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 4 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Gym. Sedlčany 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 12.5% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Arena Barrandov 1 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Bublina Arena 1 16.7% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
SH Stochov 1 1.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zličín 1 2.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
Sport Eden Beroun 1 1.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 0 1
DOUBEK Tomáš 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 3 3
MARTYNEK David 0 0 0 1 1 2
NOVÁK Petr 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 5 5
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 So 07.01.2012 16.10
2 .třetina 1 So 08.12.2012 13.50
3 .třetina 1 So 07.01.2012 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 5 Ne 28.04.2013 09.00
2. třetina 2 So 27.11.2021 08.00
3. třetina 4 Ne 04.11.2012 12.40

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy
Ostatní góly 3 So 08.12.2012 13.50

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 10 So 27.11.2021 08.00
O Gól v oslabení 1 Ne 15.04.2012 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 07.01.2012 16.10
TJ Sokol Dobříš 1 FBC DYNAMIS A So 08.12.2012 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SSK Future Old Boys C 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.02.2012 18.30
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2012 13.50
SK Lvi Banko Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 11.30
ACEMA Sparta Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 28.04.2013 09.00
FT Sokol Břevnov B 1 FBC DYNAMIS A Ne 04.11.2012 12.40
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B So 27.11.2021 08.00
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 15.00
Florbal TJ Kobylisy B 1 FBC DYNAMIS B Ne 05.02.2012 13.50

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
So 18.12.2021 2' 920 Hra rukou FbK 1996 Příbram
Ne 28.04.2013 2' 911 Bránění ve hře ACEMA Sparta Praha B
Ne 10.03.2013 2' 901 Sekání FT Sokol Břevnov B
So 08.12.2012 2' 907 Nedovolené vrážení TJ Sokol Dobříš
Ne 15.04.2012 2' 923 Opakované přestupky Red Dragons Hořovice B

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 0 0% 24 100% 24
2023/24 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2022/23 SH Hamr Bráník 0 0% 37 100% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 2 6% 32 94% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 0 0% 21 100% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 0 0% 11 100% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 0 0% 25 100% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 8 25% 24 75% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 21 64% 12 36% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 9 31% 20 69% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 0 0% 41 100% 41
2008/09 SH Děkanka 0 0% 42 100% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 0 0% 45 100% 45
2006/07 Modrá Škola 0 0% 32 100% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013 TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
Ne 10.03.2013 FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013 FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013 FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 05.01.2013 Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012 TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012 Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012 FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
So 05.05.2012 Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
Ne 15.04.2012 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012 FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 14.04.2012 FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012 Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
So 24.03.2012 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012 FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012 FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012 Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012 SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 19.02.2012 SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012 VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 05.02.2012 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012 Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
Ne 29.01.2012 Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012 Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
bottom