Ondřej Nerad

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2023/24 FBC DYNAMIS B 4 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2022/23 FBC DYNAMIS B 10 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2011/12 FBC DYNAMIS A 3 15.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2011/12 FBC DYNAMIS B 8 42.1% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2008/09 FBC DYNAMIS B 15 83.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS B 13 72.2% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
2006/07 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 22 91.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2005/06 FBC DYNAMIS A 11 61.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2004/05 FBC DYNAMIS A 12 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 22 44.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 13 43.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 13 36.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ČVUT Pod Juliskou 10 55.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 9 22.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 7 13.2% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
SH Štěrboholy 6 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
Lyc. Drtinova 4 57.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 4 6.2% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ZŠ Kunratice 4 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sparta II 3 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Exe Sport Arena 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Chýně 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Arena Barrandov 1 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SK Slavia 1 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Uhříněves 1 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2023/24 FBC DYNAMIS B 4 16 4.00 86.67 %
2022/23 FBC DYNAMIS B 10 49 4.90 83.67 %
2011/12 FBC DYNAMIS A 3 13 4.33 85.56 %
2011/12 FBC DYNAMIS B 8 44 5.50 81.67 %
2008/09 FBC DYNAMIS B 15 59 3.93 86.89 %
2007/08 FBC DYNAMIS B 13 45 3.46 88.46 %
2006/07 FBC DYNAMIS A 14 54 3.86 87.14 %
2006/07 FBC DYNAMIS B 22 60 2.73 90.91 %
2005/06 FBC DYNAMIS A 10 24 2.40 92.00 %
2004/05 FBC DYNAMIS A 11 61 5.55 81.52 %

KB od spoluhráčů 2023/24 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
KOVAČ František 0 0 0 0 1 1
MERAVÝ Martin 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 1 Ne 30.03.2008 12.40
3. třetina 3 Ne 13.11.2022 08.00

Góly podle způsobu vstřelení

Gól Naposledy

Asistence na gól podle způsobu vstřelení

Asistence na Naposledy
Ostatní góly 4 Ne 13.11.2022 08.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Bourbon TJ Ruzyně 1 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2022 08.00
Gladiátor Team Beroun 1 FBC DYNAMIS B So 28.04.2012 13.50
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B Ne 30.03.2008 12.40
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B So 10.11.2007 12.40

Tréninky v sezóně

Sezona Hala Ano % Ne %
2023/24 SH Hamr Bráník 3 9% 30 91% 33
2023/24 SH Zelený Pruh 4 12% 29 88% 33
2022/23 SH Hamr Bráník 15 41% 22 59% 37
2022/23 SH Zelený Pruh 1 3% 29 97% 30
2021/22 SH Zelený Pruh 1 3% 33 97% 34
2021/22 ZŠ Kunratice 11 52% 10 48% 21
2020/21 SH Zelený Pruh 0 0% 4 100% 4
2020/21 ZŠ Kunratice 6 55% 5 45% 11
2019/20 SH Zelený Pruh 0 0% 24 100% 24
2019/20 ZŠ Kunratice 0 0% 25 100% 25
2018/19 SH Zelený Pruh 0 0% 30 100% 30
2018/19 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2017/18 ZŠ Kunratice 0 0% 69 100% 69
2016/17 ZŠ Kunratice 0 0% 73 100% 73
2015/16 ZŠ Kunratice 0 0% 38 100% 38
2014/15 TJ Chodov 0 0% 31 100% 31
2013/14 Lyc. Drtinova 0 0% 32 100% 32
2012/13 ZŠ Kunratice 0 0% 33 100% 33
2011/12 Lyc. Drtinova 0 0% 29 100% 29
2011/12 SH Děkanka 0 0% 3 100% 3
2011/12 ZŠ Satalice 0 0% 8 100% 8
2010/11 Lyc. Drtinova 0 0% 3 100% 3
2010/11 SH Děkanka 0 0% 40 100% 40
2009/10 SH Děkanka 1 2% 40 98% 41
2008/09 SH Děkanka 26 62% 16 38% 42
2007/08 Modrá Škola 0 0% 4 100% 4
2007/08 SH Děkanka 21 47% 24 53% 45
2006/07 Modrá Škola 14 44% 18 56% 32

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 16.03.2024 TBC Horoměřice B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 16.03.2024 FBC Kralupy n/V B 3   : 7 ( 0:3, 2:3, 1:1 )
Ne 24.09.2023 VSK ČVUT Praha Neo 7   : 4 ( 2:1, 4:2, 1:1 )
Ne 24.09.2023 FBC Penguins Praha 6   : 5 ( 0:1, 1:3, 5:1 )
Ne 23.04.2023 TEXAS LONGHORNS C 4   : 1 ( 1:1, 1:0, 2:0 )
Ne 23.04.2023 FKMP Praha B 10   : 4 ( 3:3, 2:0, 5:1 )
Ne 26.03.2023 Bourbon TJ Ruzyně 5   : 7 ( 1:2, 1:2, 3:3 )
Ne 26.03.2023 FBC Young Boys B 3   : 2 ( 2:1, 0:0, 1:1 )
Ne 18.12.2022 TEXAS LONGHORNS C 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 18.12.2022 TJ Kyje 2   : 8 ( 1:4, 0:2, 1:2 )
Ne 13.11.2022 FBC Charisma Pečky 5   : 7 ( 3:2, 2:1, 0:4 )
Ne 13.11.2022 Bourbon TJ Ruzyně 4   : 10 ( 0:2, 1:3, 3:5 )
So 22.10.2022 FBC Young Boys B 5   : 1 ( 2:0, 0:0, 3:1 )
So 22.10.2022 Florbalová akademie MB B 1   : 7 ( 1:0, 0:5, 0:2 )
So 05.05.2012 Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 28.04.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 15.04.2012 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012 FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 24.03.2012 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012 FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012 FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012 Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012 SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
So 07.01.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
Ne 22.03.2009 VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009 FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009 FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008 Butchis 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 09.11.2008 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
Ne 26.10.2008 FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008 SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 04.10.2008 SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 20.09.2008 VŠSK MFF Praha 4   : 4 ( 0:1, 1:2, 3:1 )
So 20.09.2008 FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 13.04.2008 Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 30.03.2008 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008 FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 24.02.2008 Mosquitos 3   : 2 ( 1:0, 1:0, 1:2 )
Ne 13.01.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008 FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 01.12.2007 Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007 FBC Vlci Tatran Kostelec 1   : 2 ( 1:1, 0:0, 0:1 )
So 10.11.2007 FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007 FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
So 29.09.2007 Start Nusle B 1   : 4 ( 0:2, 0:2, 1:0 )
So 29.09.2007 FBC Uhřiněves 1   : 1 ( 1:1, 0:0, 0:0 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007 Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 25.03.2007 Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007 FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007 FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 24.02.2007 FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007 SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007 FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005 SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 16.04.2005 Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005 Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 FBC Falcons Žižkov 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005 Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
bottom