A B C ABC

Statistika

Hráč Zápasy Góly Asistence KB Trest
LACINA Jakub 393 61 % 327 ø0.8 255 ø0.7 582 ø1.5 29
MARTYNEK David 370 58 % 183 ø0.5 104 ø0.3 287 ø0.8 39
BEZCHLEBA Martin 332 52 % 51 ø0.2 82 ø0.3 133 ø0.4 21
POSPÍCHAL Tomáš 291 45 % 217 ø0.8 145 ø0.5 362 ø1.2 24
ZAHRADNÍK Vít 226 35 % 64 ø0.3 58 ø0.3 122 ø0.5 16
FISCHER Luboš 222 35 % 25 ø0.1 40 ø0.2 65 ø0.3 13
HARMACH Michael 222 35 % 201 ø0.9 74 ø0.3 275 ø1.2 5
PALEČEK Zdeněk 187 29 % 15 ø0.1 48 ø0.3 63 ø0.3 17
SMETANA Martin 174 27 % 121 ø0.7 83 ø0.5 204 ø1.2 11
HÁJEK Matěj 170 27 % 23 ø0.1 45 ø0.3 68 ø0.4 23
CHARVÁT Tomáš 156 24 % 90 ø0.6 72 ø0.5 162 ø1.0 15
ČALA Jiří 135 21 % 67 ø0.5 45 ø0.3 112 ø0.8 8
CHRAMOSIL Lukáš 131 20 % 35 ø0.3 51 ø0.4 86 ø0.7 6
POSPÍCHAL Jiří 129 20 % 27 ø0.2 30 ø0.2 57 ø0.4 34
TRNOBRANSKÝ Karel 118 18 % 32 ø0.3 59 ø0.5 91 ø0.8 9
RÍDL Zdeněk   brankář 116 18 % 38 ø0.3 26 ø0.2 64 ø0.6 2
PODZEMNÝ Zdeněk 115 18 % 49 ø0.4 50 ø0.4 99 ø0.9 12
NERAD Ondřej   brankář 112 17 % 0 ø0.0 4 ø0.0 4 ø0.0 0
POSPÍCHAL Tadeáš 104 16 % 7 ø0.1 10 ø0.1 17 ø0.2 22
KONČICKÝ Pavel 103 16 % 38 ø0.4 38 ø0.4 76 ø0.7 3
ŽOFKA Martin 97 15 % 83 ø0.9 75 ø0.8 158 ø1.6 8
ŠOTOLA Jakub   brankář 93 15 % 0 ø0.0 5 ø0.1 5 ø0.1 1
ZIBNER Václav 89 14 % 60 ø0.7 28 ø0.3 88 ø1.0 6
ŠESTÁK Marek 81 13 % 34 ø0.4 23 ø0.3 57 ø0.7 8
TETIVA Jan 81 13 % 42 ø0.5 33 ø0.4 75 ø0.9 12
SMRT Martin 80 12 % 5 ø0.1 9 ø0.1 14 ø0.2 2
MARUŠÁK Petr 77 12 % 20 ø0.3 37 ø0.5 57 ø0.7 9
MIKŠÍK Honza 77 12 % 32 ø0.4 21 ø0.3 53 ø0.7 10
BOUBELÍK Filip 76 12 % 16 ø0.2 12 ø0.2 28 ø0.4 2
MERAVÝ Martin 74 12 % 44 ø0.6 16 ø0.2 60 ø0.8 2
PECHAR Lukáš   brankář 66 10 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
ROUBAL David 65 10 % 19 ø0.3 21 ø0.3 40 ø0.6 9
TYČ Matěj 65 10 % 45 ø0.7 44 ø0.7 89 ø1.4 12
ŠVÁCHA Martin 62 10 % 0 ø0.0 1 ø0.0 1 ø0.0 0
MAREK Lukáš   brankář 59 9 % 1 ø0.0 2 ø0.0 3 ø0.1 0
ZAHÁLKA Jan 56 9 % 23 ø0.4 24 ø0.4 47 ø0.8 2
BARTŮŠEK Lukáš 55 9 % 16 ø0.3 26 ø0.5 42 ø0.8 0
BUČEK Tomáš 55 9 % 3 ø0.1 6 ø0.1 9 ø0.2 2
TOUŠEK Tomáš 53 8 % 11 ø0.2 6 ø0.1 17 ø0.3 6
KOLEŠKA Dan 51 8 % 3 ø0.1 14 ø0.3 17 ø0.3 3
KADLEC Tomáš 50 8 % 2 ø0.0 13 ø0.3 15 ø0.3 16
VŠOLÁK Zbyněk 49 8 % 11 ø0.2 16 ø0.3 27 ø0.6 4
ŽOFKA Michal 49 8 % 73 ø1.5 48 ø1.0 121 ø2.5 1
ŠESTÁK Pavel 47 7 % 8 ø0.2 10 ø0.2 18 ø0.4 10
KUČERA Jan 46 7 % 18 ø0.4 7 ø0.2 25 ø0.5 2
SLOVÁK František 45 7 % 32 ø0.7 23 ø0.5 55 ø1.2 9
VERNER Jakub 45 7 % 12 ø0.3 7 ø0.2 19 ø0.4 9
JAVORNICKÝ Michal 42 7 % 4 ø0.1 4 ø0.1 8 ø0.2 5
SOCHA Adam 40 6 % 16 ø0.4 18 ø0.5 34 ø0.9 3
ROHN Jakub 38 6 % 19 ø0.5 18 ø0.5 37 ø1.0 2
MUDRA Martin 37 6 % 3 ø0.1 11 ø0.3 14 ø0.4 5
WURST David 37 6 % 23 ø0.6 14 ø0.4 37 ø1.0 2
NOVOTNÝ Jiří 35 5 % 4 ø0.1 1 ø0.0 5 ø0.1 5
KLINGEL Martin   brankář 33 5 % 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1 0
BURŠÍK Antonín   brankář 28 4 % 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1 0
FINGER Jiří 28 4 % 2 ø0.1 1 ø0.0 3 ø0.1 2
HROCH Jaroslav 28 4 % 15 ø0.5 10 ø0.4 25 ø0.9 2
NOVÁK Jiří 28 4 % 4 ø0.1 8 ø0.3 12 ø0.4 1
PROCHÁZKA Lukáš 28 4 % 1 ø0.0 3 ø0.1 4 ø0.1 0
KÖNIGSMARK Marek 27 4 % 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1 12
ŠTERNBERG Martin 27 4 % 5 ø0.2 3 ø0.1 8 ø0.3 3
NOVÁK Petr 24 4 % 28 ø1.2 7 ø0.3 35 ø1.5 7
SOUKUP David 24 4 % 3 ø0.1 3 ø0.1 6 ø0.3 0
MARIŠKA Roman   brankář 23 4 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
NOVOTNÝ Martin 19 3 % 10 ø0.5 13 ø0.7 23 ø1.2 2
JINDRA Martin 18 3 % 3 ø0.2 4 ø0.2 7 ø0.4 3
DAVID Martin 16 3 % 3 ø0.2 1 ø0.1 4 ø0.3 3
NOVOTNÝ Vít 16 3 % 2 ø0.1 9 ø0.6 11 ø0.7 2
TRMOTA Jakub 16 3 % 5 ø0.3 5 ø0.3 10 ø0.6 1
JIROUD Vladislav   brankář 15 2 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
MULENKO Martin   brankář 15 2 % 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1 2
BOUBELÍK Tomáš 14 2 % 8 ø0.6 2 ø0.1 10 ø0.7 0
DOUBEK Tomáš 14 2 % 3 ø0.2 3 ø0.2 6 ø0.4 1
HYPŠMAN Lukáš 14 2 % 4 ø0.3 3 ø0.2 7 ø0.5 1
VANČURA Vít 14 2 % 2 ø0.1 4 ø0.3 6 ø0.4 1
BRADÁČ Vladimír 13 2 % 5 ø0.4 5 ø0.4 10 ø0.8 3
VALENTA Miroslav 13 2 % 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2 0
WYGRYS Marek 13 2 % 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3 1
BUBNÍK Jiří 12 2 % 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.4 1
KOVAČ František 12 2 % 7 ø0.6 2 ø0.2 9 ø0.8 1
VYHNÁLEK Rostislav 12 2 % 3 ø0.3 0 ø0.0 3 ø0.3 1
BÍLÝ Martin 11 2 % 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1 0
JEZBERA Jakub 11 2 % 10 ø0.9 2 ø0.2 12 ø1.1 1
POSPÍŠIL Karel 11 2 % 4 ø0.4 0 ø0.0 4 ø0.4 0
VORÁČ Michal 11 2 % 3 ø0.3 0 ø0.0 3 ø0.3 1
HRUBEŠ Jaroslav 10 2 % 1 ø0.1 4 ø0.4 5 ø0.5 1
CHUDĚJ Jan   brankář 10 2 % 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2 0
BÁTĚK Štěpán   brankář 9 1 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
KÜHN Tomáš   brankář 9 1 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
ČIHÁK Petr 8 1 % 2 ø0.3 1 ø0.1 3 ø0.4 0
DVOŘÁK Jakub 8 1 % 2 ø0.3 7 ø0.9 9 ø1.1 1
KOROUS Miroslav 8 1 % 1 ø0.1 4 ø0.5 5 ø0.6 0
POTMĚŠIL Pavel 8 1 % 3 ø0.4 2 ø0.3 5 ø0.6 3
RYS Libor 8 1 % 5 ø0.6 6 ø0.8 11 ø1.4 1
FIALA Vít 7 1 % 1 ø0.1 2 ø0.3 3 ø0.4 1
DIMITROV Martin 6 1 % 4 ø0.7 2 ø0.3 6 ø1.0 0
CHLUPÁČ Zdeněk 6 1 % 4 ø0.7 0 ø0.0 4 ø0.7 1
MRÁZEK Vojtěch 6 1 % 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8 0
NOVOTNÝ Lukáš 6 1 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
PAVLIŠ Jiří 6 1 % 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2 6
CVRK Martin 4 1 % 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5 0
ŠEDO Jakub 4 1 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
MALINA Petr 3 0 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
ADAMEC Eduard 2 0 % 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5 0
ČALA Adam 2 0 % 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0 0
HANUŠ Marek   brankář 2 0 % 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5 0
KASKA Michal   brankář 2 0 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
KRČMÁŘ Daniel   brankář 2 0 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0

Góly

Dynam Host +/-
1. třetina 753 : 781 -28
2. třetina 803 : 842 -39
3. třetina 927 : 1023 -96

Góly

Kód Góly Počet Naposledy
Ostatní góly 2221 So 13.04.2024 10.20
P Gól v přesilovce 165 Ne 07.04.2024 11.20
O Gól v oslabení 37 Ne 10.09.2023 09.10
T Gól z trestného střílení 26 Ne 15.10.2023 12.30
V Vlastní gól soupeře 18 So 14.01.2023 16.00
S Gól v power play soupeře 8 Ne 21.01.2024 08.00

Brankový rozdíl

Rozdíl Počet Naposledy
14 1 Ne 18.12.2016 13.40
13 3 So 17.11.2018 13.40
11 3 So 04.02.2023 13.50
10 1 So 05.03.2022 16.10
9 5 Ne 16.01.2022 13.50
8 6 Ne 19.03.2023 10.20
7 11 So 15.09.2018 12.30
6 12 Ne 23.04.2023 15.00
5 20 So 24.09.2022 13.50
4 31 So 03.02.2024 17.20
3 40 So 16.03.2024 17.20
2 67 Ne 25.02.2024 12.30
1 82 So 13.04.2024 10.20
0 51 Ne 12.01.2020 09.10
-1 76 Ne 25.02.2024 10.10
-2 57 Ne 10.03.2024 17.10
-3 57 So 03.02.2024 12.30
-4 39 Ne 07.04.2024 11.20
-5 27 So 11.03.2023 18.30
-6 19 Ne 15.10.2023 09.00
-7 11 Ne 10.12.2023 12.40
-8 9 So 28.10.2023 14.50
-9 4 So 16.10.2021 16.00
-10 2 So 09.11.2019 08.00
-12 2 So 28.10.2023 18.20
-13 4 So 04.02.2023 16.10
-14 1 So 16.10.2004 20.50

Góly

Oddíl Záp 1.t 2.t 3.t Dom Host +/-
Floor Maniacs Mělník B 6 16 12 14 57 15 42
FKMP Praha B 8 9 9 11 48 19 29
FbK Neveklov B 2 9 3 11 26 3 23
SK Lvi Banko Praha 4 10 5 8 28 5 23
FC Bílé Hole 8 2 8 10 38 18 20
Red Dragons Hořovice B 8 7 11 2 51 31 20
Panthers Praha E 6 2 5 12 37 18 19
FBC Majklar 4 9 6 3 30 12 18
Fbk Buldoci Radotín B 7 0 4 11 34 19 15
FBC Uhřiněves 9 2 4 8 35 21 14
FBC Vlci Tatran Kostelec 8 4 8 2 34 20 14
SK DESPERADOS SNW B 6 6 6 3 29 15 14
SK Black Dragons EP B 2 2 5 5 20 8 12
FBC Hamsters Vysočany B 2 1 8 2 15 4 11
ACEMA Sparta Praha C 6 4 5 1 33 23 10
FBC Hopochos 3 4 6 -1 18 9 9
FBC Lions Mladá Boleslav 4 0 6 3 21 12 9
FBC TJ Lokomotiva Zdice 4 3 4 2 28 19 9
FBC Vittoria South Town 4 5 1 1 20 11 9
IB Vodolka Bejx B 2 2 3 4 11 2 9
SK Termix by Akses 3 4 4 0 16 7 9
Sokol Beroun Machos 2 -1 4 6 21 12 9
FBC Pitbulls Kolín B 4 1 2 5 18 10 8
FBC Young Boys B 4 7 -1 2 17 9 8
FBK Vosy Praha DDM P2 B 4 1 2 5 12 4 8
J.B.M. Praha 9 -2 5 5 35 27 8
SSK Future Old Boys C 2 3 1 4 12 4 8
FBC Čáslav 2 4 1 2 9 2 7
FBC Hornets Praha 4 -2 2 7 17 10 7
Las Plantas 2 6 0 1 21 14 7
SK Black Dragons 2 1 4 2 11 4 7
FBC Slavia Praha C 2 1 2 2 14 8 6
FBK VŠSK PaedF UK 3 3 3 0 14 8 6
TJ Lokomotiva Rakovník B 4 -2 -1 9 19 13 6
AGC Malá Strana B 2 0 4 1 9 4 5
FbC Barracudas Slaný 2 1 0 4 13 8 5
FBC Hamsters Vysočany 4 -2 2 5 14 9 5
FBC Kralupy n/V 2 2 1 2 10 5 5
FLK Zdar Bar 4 5 1 -1 23 18 5
SK Lators 2 3 0 2 8 3 5
TEXAS LONGHORNS C 2 2 0 3 8 3 5
FBC Ceteris Paribus 3 3 1 0 11 7 4
FBC Hornets Praha B 3 1 2 1 12 8 4
FbK 1996 Příbram 5 7 -2 -1 29 25 4
FK Konzervy 2 3 0 1 9 5 4
IBK Kubánský Klan C 2 -2 5 1 10 6 4
SK Bruisers Dejvice 7 0 3 1 19 15 4
Bourbon TJ Ruzyně B 2 0 1 2 7 4 3
FBC Blue Horses B 2 1 3 -1 10 7 3
FBC Mobydick Praha 1 -1 3 1 5 2 3
FBK Prokrastinators Praha 2 2 0 1 11 8 3
Fbk Sokol Bubeneč 4 1 0 2 11 8 3
Florbal TJ Kobylisy C 2 0 3 0 7 4 3
FT Sokol Břevnov 4 -3 -2 8 18 15 3
TBC Horoměřice B 6 2 3 -2 22 19 3
Vasara 4 4 -2 1 16 13 3
Athletics Praha B 4 -1 3 0 23 21 2
FBC Falcons Žižkov 5 1 0 1 28 26 2
FBC JELENI UNHOŠŤ 4 0 0 2 17 15 2
FBC JELENI UNHOŠŤ B 2 1 0 0 8 6 2
FbK Wildcats Praha 3 1 0 1 8 6 2
FLORBAL RIDERS 2 -3 2 3 10 8 2
Las Plantas B 4 -3 2 3 18 16 2
Poison 4 0 1 3 19 17 2
SK DESPERADOS 2 1 -1 2 12 10 2
TJ Sokol Kostelec n/L 8 4 -4 1 36 34 2
FBC Hypnotix 2 -1 2 0 6 5 1
FBC Texas 2 0 1 0 5 4 1
Floorball Club Falcon B 5 0 -1 2 19 18 1
Mosquitos 2 2 1 -2 4 3 1
SK Kladno Raisins 4 -2 -1 4 17 16 1
Skeletons Praha 2 1 2 -2 5 4 1
T.B.C. Králův Dvůr C 6 -2 -3 5 28 27 1
FBC Merkur Praha 4 -3 3 0 17 17 0
FBC Vinořská Zvěř 7 0 1 -1 25 25 0
Goalbusters 4 -4 1 3 16 16 0
Sokol Benátky 2 1 0 -1 9 9 0
Šneci z Pěšin 2 1 -2 1 9 9 0
TBC Horoměřice 2 0 -1 1 3 3 0
FbC Engineers 2 1 0 -2 9 10 -1
FBC Kutná Hora B 2 0 0 -1 7 8 -1
FBC Violets Prague 2 -2 2 -1 8 9 -1
FBC Vysočany B 3 0 0 -1 9 10 -1
FC Bourbon SK Praha 4 1 2 0 -3 2 3 -1
FK Spartak Praha 3 -1 -1 1 11 12 -1
Florbal TJ Kobylisy 3 -1 1 -1 8 9 -1
FT Sokol Břevnov B 1 2 -2 -1 3 4 -1
Lhokamo Praha 4 -3 1 1 10 11 -1
Panthers Praha F 2 -1 0 -1 10 11 -1
Start Nusle B 2 1 -1 -1 5 6 -1
TJ Sokol Dobříš 2 1 -1 -1 5 6 -1
TJ Sokol Královské Vinohrady D 2 2 -1 -2 13 14 -1
Butchis 2 -1 2 -3 7 9 -2
FbK Atom Praha B 1 -2 0 0 4 6 -2
Fbk Koleje Slovan 2 -1 1 -2 5 7 -2
FbK Wildcats Praha B 6 -3 -1 2 14 16 -2
FC Bourbon Praha B 3 -2 1 -1 3 5 -2
Florbal TJ Kobylisy B 4 2 -5 1 13 15 -2
Game Over Praha 6 -5 1 2 16 18 -2
Panthers Praha C 4 2 -1 -3 11 13 -2
SK B.U.H. Praha B 4 -5 4 -1 12 14 -2
SK Florbal Benešov B 8 -2 2 0 22 24 -2
SOKOL CHODOV 2 -1 -1 0 5 7 -2
Starý Páky Kladno 2 -1 -1 0 5 7 -2
FbC Barracudas Slaný B 2 0 -2 -2 6 9 -3
FBC Slavia Praha B 6 0 0 -2 22 25 -3
FBK VŠSK PaedF UK B 4 4 -5 -2 14 17 -3
FBŠ Bohemians D 4 0 -1 -2 19 22 -3
FC Astra 4 -2 2 -3 11 14 -3
FKMP Praha 6 0 0 -3 25 28 -3
FKMP Spartak Praha C 2 -2 0 -1 5 8 -3
IBK Kubánský Klan B 2 0 0 -3 3 6 -3
Sokol Rudná B 2 -1 0 -2 3 6 -3
TJ Sokol Kostomlaty n/L 2 -2 1 -2 6 9 -3
VSK ČVUT Praha Neo 8 -3 -3 3 26 29 -3
Black Angles D 1 -1 -1 -2 4 8 -4
EMCO Cholerics 4 -1 -5 2 16 20 -4
FBC Rippers Praha 4 0 -1 -3 12 16 -4
Fbk Buldoci Radotín 8 0 2 -5 32 36 -4
IBK Svatý hole Kladno B 2 1 -3 -2 8 12 -4
Lisboa 99 6 -3 1 -2 19 23 -4
SKP Olympia Kutná Hora B 2 -1 0 -3 5 9 -4
TJ Lokomotiva Rakovník 2 -3 0 -1 7 11 -4
Black Angles B 2 -3 -1 -1 1 6 -5
Butchis B 1 1 -4 -2 4 9 -5
IBK Tajula 2 -4 -2 0 7 12 -5
Panthers Praha G 2 -1 -2 -2 13 18 -5
Sokol Benátky B 2 -3 0 -2 10 15 -5
Sport Eden Beroun B 2 1 0 -6 9 14 -5
VŠSK MFF Praha 6 -2 -2 -1 13 18 -5
FBC Lynx 4 0 -4 -2 9 15 -6
FBC Sportcentrum 2000 2 -3 -1 -2 4 10 -6
FBC Texas B - massacre 2 -2 -3 -1 9 15 -6
Gladiátor Team Beroun 4 4 -4 -6 17 23 -6
WC Wozíčkáři 3 1 -3 -4 10 16 -6
AIK Steel Kladno C 2 -3 3 -7 7 14 -7
F.C. Vorms Praha 2 2 -6 -3 5 12 -7
FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 2 1 -5 -3 10 17 -7
FBC Charisma Pečky 6 4 2 -13 23 30 -7
FBC Ressler boys 6 0 -1 -6 15 22 -7
TJ Kyje 7 -8 1 0 25 32 -7
TJ Sokol Dobříš B 3 -7 -1 0 12 19 -7
FBC Fekete Kutya 2 -3 -2 -3 4 12 -8
AIK Steel Kladno 2 -6 -2 -1 6 15 -9
FBC Berani Kladno 2 -5 -2 -2 7 16 -9
FBC Thunder balls B 3 1 -6 -3 9 18 -9
Florbal TJ Kobylisy D 4 -1 0 -8 11 20 -9
Kings Praha 2 0 -4 -5 5 14 -9
Bourbon TJ Ruzyně 4 -5 -3 -2 19 29 -10
FBC Kladno C 2 -2 -6 -2 4 14 -10
FBC Penguins Praha 6 -3 -9 4 24 34 -10
FBC Pitbulls Kolín 2 -2 -4 -4 1 11 -10
Florbal Neratovice B 2 -2 -1 -7 3 13 -10
FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2 -1 -4 -6 4 15 -11
Fat Pipe Traverza C 2 -4 -7 0 2 13 -11
FBC Young Boys 2 -5 -2 -4 9 20 -11
FbK Neveklov 6 7 -9 -9 16 27 -11
Florbal Sedlčany 6 -5 -2 -4 19 30 -11
Florbalová akademie MB B 4 -3 -5 -3 8 19 -11
FbK Sokol Vlašim 4 -2 -5 -5 7 19 -12
SK florbal klub Petrovice 9 -2 -4 -6 28 40 -12
Tatran Střešovice C 3 -8 -1 -3 9 21 -12
FBC Kralupy n/V B 5 -6 -5 -1 15 28 -13
FBC Vokovický Šavle 6 -2 -2 -10 14 27 -13
Florbal Team Nebušice 4 -3 -8 -2 10 23 -13
FBC Kutná Hora C 2 -4 -2 -8 4 18 -14
Florbal Kladno 2 -4 -5 -5 5 19 -14
SK B.U.H. Praha 4 -1 -3 -10 12 26 -14
Wizards DDM Praha 10 3 -2 -3 -9 5 19 -14
Pallotaikurit 3 -1 -8 -6 5 20 -15
Prague Tigers D 2 -2 -6 -7 7 22 -15
Panthers Praha D 6 -6 -5 -6 21 38 -17
Orka Čelákovice B 4 -8 -7 -3 9 27 -18
Black Angles 2 -6 -3 -10 3 22 -19
FBC Apollo B 3 -7 -10 -2 6 25 -19
ACEMA Sparta Praha B 2 -5 -5 -10 2 22 -20
AIK Steel Kladno B 3 -3 -7 -13 11 34 -23
Florbal Neratovice 6 -4 -3 -16 8 31 -23
ACEMA Sparta Praha D 3 -8 -9 -12 6 35 -29

Brankáři

Hráč Zápasy Góly Průměr Procenta
NERAD Ondřej   brankář 110 425 3.86 87.12 %
ŠOTOLA Jakub   brankář 92 413 4.49 85.04 %
PECHAR Lukáš   brankář 66 250 3.79 87.37 %
ŠVÁCHA Martin 62 225 3.63 87.90 %
MAREK Lukáš   brankář 57 215 3.77 87.43 %
RÍDL Zdeněk   brankář 54 194 3.59 88.02 %
KLINGEL Martin   brankář 32 144 4.50 85.00 %
BURŠÍK Antonín   brankář 28 153 5.46 81.79 %
MARIŠKA Roman   brankář 23 98 4.26 85.80 %
HÁJEK Matěj 19 101 5.32 82.28 %
JIROUD Vladislav   brankář 15 56 3.73 87.56 %
MULENKO Martin   brankář 15 52 3.47 88.44 %
CHUDĚJ Jan   brankář 10 36 3.60 88.00 %
BEZCHLEBA Martin 9 59 6.56 78.15 %
BÁTĚK Štěpán   brankář 9 48 5.33 82.22 %
KÜHN Tomáš   brankář 9 42 4.67 84.44 %
NOVOTNÝ Lukáš 6 50 8.33 72.22 %
ŠESTÁK Pavel 4 14 3.50 88.33 %
SMETANA Martin 3 6 2.00 93.33 %
MIKŠÍK Honza 2 15 7.50 75.00 %
KRČMÁŘ Daniel   brankář 2 10 5.00 83.33 %
NOVÁK Jiří 2 11 5.50 81.67 %
KASKA Michal   brankář 2 10 5.00 83.33 %
HANUŠ Marek   brankář 2 7 3.50 88.33 %
SLOVÁK František 2 4 2.00 93.33 %
CHARVÁT Tomáš 1 5 5.00 83.33 %

Výsledky zápasů

Výsledek Počet
16: 5 1
15: 4 1
15: 2 1
15: 1 1
14: 1 2
13: 3 1
12: 6 1
11: 4 1
11: 3 1
11: 2 3
11: 0 1
10: 11 1
10: 6 1
10: 4 1
10: 3 1
10: 2 2
10: 1 1
9: 6 4
9: 5 2
9: 4 2
9: 2 3
9: 1 2
9: 0 1
8: 8 1
8: 7 2
8: 5 1
8: 4 2
8: 3 2
8: 2 5
8: 1 4
8: 0 1
7: 11 1
7: 8 1
7: 7 3
7: 6 2
7: 5 4
7: 4 6
7: 3 4
7: 2 3
7: 1 2
7: 0 2
6: 9 1
6: 8 3
6: 7 2
6: 6 1
6: 5 7
6: 4 13
6: 3 7
6: 2 9
6: 1 8
6: 0 1
5: 11 1
5: 9 3
5: 8 3
5: 7 6
5: 6 8
5: 5 6
5: 4 17
5: 3 14
5: 2 11
5: 1 11
5: 0 2
4: 11 2
4: 10 1
4: 9 8
4: 8 3
4: 7 8
4: 6 8
4: 5 13
4: 4 14
4: 3 12
4: 2 22
4: 1 7
4: 0 2
3: 16 1
3: 13 1
3: 11 2
3: 10 3
3: 9 2
3: 8 2
3: 7 9
3: 6 16
3: 5 8
3: 4 22
3: 3 15
3: 2 26
3: 1 10
3: 0 4
2: 15 1
2: 12 1
2: 11 1
2: 10 6
2: 9 3
2: 8 4
2: 7 5
2: 6 9
2: 5 14
2: 4 10
2: 3 19
2: 2 7
2: 1 12
2: 0 4
1: 15 1
1: 14 1
1: 13 1
1: 10 3
1: 9 1
1: 8 2
1: 7 6
1: 6 7
1: 5 12
1: 4 12
1: 3 18
1: 2 9
1: 1 4
1: 0 4
0: 13 1
0: 12 1
0: 7 1
0: 6 3
0: 5 3
0: 4 2
0: 3 3
0: 2 4
0: 1 1

Dresy

Dres Zápasy
0 4
1 278
2 290
3 304
4 444
5 449
6 401
7 349
8 293
9 333
10 471
11 265
12 266
13 411
14 247
15 225
16 69
17 151
18 10
19 6
20 1
22 6
24 29
27 103
28 2
31 4
33 27
36 58
38 12
39 33
42 4
49 24
51 1
55 94
59 12
61 70
66 79
68 46
69 98
71 77
73 147
77 74
79 10
85 6
88 42
89 40
91 18
93 2
95 8
96 103
97 2
99 4

Čas vstřelení

Minuta Počet gólů
1 minuta 51 gólů
2 minuta 53 gólů
3 minuta 57 gólů
4 minuta 72 gólů
5 minuta 66 gólů
6 minuta 54 gólů
7 minuta 61 gólů
8 minuta 57 gólů
9 minuta 71 gólů
10 minuta 58 gólů
11 minuta 55 gólů
12 minuta 73 gólů
13 minuta 42 gólů
14 minuta 59 gólů
15 minuta 55 gólů
16 minuta 72 gólů
17 minuta 52 gólů
18 minuta 62 gólů
19 minuta 61 gólů
20 minuta 69 gólů
21 minuta 65 gólů
22 minuta 69 gólů
23 minuta 67 gólů
24 minuta 80 gólů
25 minuta 52 gólů
26 minuta 66 gólů
27 minuta 83 gólů
28 minuta 72 gólů
29 minuta 70 gólů
30 minuta 68 gólů
31 minuta 73 gólů
32 minuta 85 gólů
33 minuta 66 gólů
34 minuta 69 gólů
35 minuta 70 gólů
36 minuta 91 gólů
37 minuta 17 gólů
38 minuta 8 gólů
39 minuta 11 gólů
40 minuta 16 gólů
41 minuta 9 gólů
42 minuta 16 gólů
43 minuta 13 gólů
44 minuta 20 gólů
45 minuta 19 gólů

Tresty

Trest Počet Naposledy
901 Sekání 166 Ne 07.04.2024 11.20
911 Bránění ve hře 56 So 16.03.2024 15.00
902 Blokování hokejky 48 Ne 21.01.2024 08.00
909 Hrubost 43 So 24.09.2022 16.10
925 Nesportovní chování 41 Ne 18.12.2022 10.20
907 Nedovolené vrážení 34 Ne 19.03.2023 10.20
923 Opakované přestupky 21 So 06.04.2013 13.50
903 Nadzvedávání hokejky 19 Ne 10.03.2024 17.10
922 Špatné střídání 19 So 25.02.2023 18.20
904 Vysoká hokejka 18 Ne 05.02.2023 18.30
920 Hra rukou 17 So 13.01.2024 11.30
919 Hra na zemi 16 So 03.11.2018 16.00
915 Nedovolená vzdálenost 12 Ne 17.11.2019 16.10
908 Vrážení zády 6 So 26.09.2020 10.10
921 Hra hlavou 6 So 25.09.2010 08.00
926 Hra bez hokejky 6 So 27.11.2010 11.30
914 Hra v malém branovišti 4 Ne 18.03.2018 16.10
927 Špatné vybavení 3 So 03.02.2024 12.30
910 Držení 2 Ne 05.11.2023 10.20
612 ČK 1 2 Ne 07.10.2018 08.00
924 Zdržování hry 1 So 08.04.2017 08.00
906 Hákování 1 Ne 03.02.2008 09.10
570 1 So 03.02.2024 09.00

Tresty

Hráč Počet Naposledy
MARTYNEK David 39 So 16.03.2024 15.00
POSPÍCHAL Jiří 34 Ne 13.11.2011 15.00
LACINA Jakub 29 Ne 21.01.2024 08.00
POSPÍCHAL Tomáš 24 Ne 07.04.2024 09.00
HÁJEK Matěj 23 Ne 06.02.2022 17.20
POSPÍCHAL Tadeáš 22 Ne 13.10.2019 12.30
BEZCHLEBA Martin 21 Ne 10.03.2024 17.10
PALEČEK Zdeněk 17 So 28.10.2023 14.50
KADLEC Tomáš 16 Ne 20.02.2022 16.10
ZAHRADNÍK Vít 16 Ne 12.12.2021 09.00
CHARVÁT Tomáš 15 Ne 08.10.2023 15.00
FISCHER Luboš 13 So 07.11.2015 10.10
KÖNIGSMARK Marek 12 So 04.10.2008 16.10
PODZEMNÝ Zdeněk 12 Ne 07.04.2024 11.20
TETIVA Jan 12 Ne 25.02.2024 10.10
TYČ Matěj 12 So 09.02.2019 10.10
SMETANA Martin 11 Ne 28.04.2013 09.00
MIKŠÍK Honza 10 Ne 13.10.2019 10.10
ŠESTÁK Pavel 10 So 16.03.2024 15.00
MARUŠÁK Petr 9 Ne 29.04.2018 17.20
ROUBAL David 9 Ne 26.10.2008 16.10
SLOVÁK František 9 So 27.04.2019 09.10
TRNOBRANSKÝ Karel 9 Ne 18.12.2022 10.20
VERNER Jakub 9 So 25.04.2009 15.00
ČALA Jiří 8 So 03.02.2024 09.00
ŠESTÁK Marek 8 So 09.02.2019 13.40
ŽOFKA Martin 8 So 19.12.2009 16.10
NOVÁK Petr 7 Ne 19.02.2012 18.30
CHRAMOSIL Lukáš 6 Ne 07.04.2024 09.00
PAVLIŠ Jiří 6 Ne 02.02.2020 16.10
TOUŠEK Tomáš 6 So 26.01.2013 12.40
ZIBNER Václav 6 Ne 29.04.2018 17.20
HARMACH Michael 5 Ne 05.11.2023 10.20
JAVORNICKÝ Michal 5 So 24.04.2010 17.20
MUDRA Martin 5 So 18.12.2021 11.30
NOVOTNÝ Jiří 5 Ne 12.03.2006 12.40
VŠOLÁK Zbyněk 4 So 26.02.2011 18.30
BRADÁČ Vladimír 3 So 16.03.2019 18.30
DAVID Martin 3 So 06.04.2013 11.30
JINDRA Martin 3 Ne 22.04.2018 11.20
KOLEŠKA Dan 3 Ne 14.01.2018 17.20
KONČICKÝ Pavel 3 So 05.04.2008 10.20
POTMĚŠIL Pavel 3 So 12.03.2005 20.50
SOCHA Adam 3 Ne 18.03.2018 16.10
ŠTERNBERG Martin 3 Ne 13.04.2008 09.10
BOUBELÍK Filip 2 Ne 31.03.2019 18.30
BUČEK Tomáš 2 Ne 08.03.2009 12.40
FINGER Jiří 2 So 16.04.2005 11.30
HROCH Jaroslav 2 So 06.05.2017 17.20
KUČERA Jan 2 Ne 25.03.2007 16.10
MERAVÝ Martin 2 Ne 08.10.2006 11.30
MULENKO Martin 2 Ne 17.02.2019 12.40
NOVOTNÝ Martin 2 Ne 09.11.2008 08.00
NOVOTNÝ Vít 2 So 22.12.2018 18.20
RÍDL Zdeněk 2 Ne 08.10.2006 11.30
ROHN Jakub 2 So 20.09.2014 09.10
SMRT Martin 2 So 27.11.2004 11.30
WURST David 2 Ne 24.04.2022 17.20
ZAHÁLKA Jan 2 So 02.02.2019 10.10
BUBNÍK Jiří 1 So 30.09.2006 20.50
DOUBEK Tomáš 1 Ne 23.10.2011 10.20
DVOŘÁK Jakub 1 Ne 08.10.2017 16.10
FIALA Vít 1 So 05.11.2011 10.20
HRUBEŠ Jaroslav 1 So 30.04.2022 16.10
HYPŠMAN Lukáš 1 Ne 03.12.2017 13.50
CHLUPÁČ Zdeněk 1 Ne 14.01.2018 15.00
JEZBERA Jakub 1 So 03.02.2024 12.30
KOVAČ František 1 So 10.11.2007 08.00
NOVÁK Jiří 1 Ne 25.11.2018 08.00
RYS Libor 1 Ne 23.04.2023 15.00
ŠOTOLA Jakub 1 So 03.11.2018 18.20
TRMOTA Jakub 1 Ne 18.11.2018 14.50
VANČURA Vít 1 Ne 04.11.2012 12.40
VORÁČ Michal 1 Ne 29.01.2012 13.50
VYHNÁLEK Rostislav 1 So 01.11.2014 11.30
WYGRYS Marek 1 So 19.10.2013 16.00
ŽOFKA Michal 1 Ne 15.02.2009 15.00

Tresty

Počet Naposledy
1. třetina 132 Ne 25.02.2024 14.50
2. třetina 183 Ne 07.04.2024 11.20
3. třetina 227 Ne 07.04.2024 09.00

Přesilovky

Sezona Družstvo 2' 5' 10' ČK Minut
2023/24 FBC DYNAMIS A 21 0 0 0 30'
2023/24 FBC DYNAMIS B 15 0 0 0 18'
2022/23 FBC DYNAMIS A 23 0 1 1 44'
2022/23 FBC DYNAMIS B 20 1 2 0 47'
2021/22 FBC DYNAMIS A 21 0 0 0 38'
2021/22 FBC DYNAMIS B 16 0 0 0 32'
2020/21 FBC DYNAMIS A 3 0 0 0 4'
2020/21 FBC DYNAMIS B 4 0 0 0 2'
2019/20 FBC DYNAMIS A 25 0 0 0 26'
2019/20 FBC DYNAMIS B 12 0 0 0 24'
2018/19 FBC DYNAMIS A 34 0 0 0 68'
2018/19 FBC DYNAMIS B 28 0 0 0 56'
2018/19 FBC DYNAMIS C 19 1 0 0 43'
2017/18 FBC DYNAMIS A 23 1 0 0 51'
2017/18 FBC DYNAMIS B 34 1 1 1 103'
2017/18 FBC DYNAMIS C 15 0 0 0 30'
2016/17 FBC DYNAMIS A 41 1 0 0 87'
2016/17 FBC DYNAMIS B 23 0 1 0 56'
2015/16 FBC DYNAMIS A 27 0 2 0 74'
2014/15 FBC DYNAMIS A 12 0 0 0 24'
2013/14 FBC DYNAMIS A 26 1 1 0 67'
2012/13 FBC DYNAMIS A 19 0 0 0 38'
2011/12 FBC DYNAMIS A 33 0 0 0 66'
2011/12 FBC DYNAMIS B 30 0 1 0 70'
2010/11 FBC DYNAMIS A 28 0 0 0 56'
2009/10 FBC DYNAMIS A 43 1 1 0 101'
2008/09 FBC DYNAMIS A 32 0 1 0 74'
2008/09 FBC DYNAMIS B 16 0 0 0 32'
2007/08 FBC DYNAMIS A 25 1 0 1 75'
2007/08 FBC DYNAMIS B 13 1 0 0 31'
2006/07 FBC DYNAMIS A 18 0 1 0 46'
2006/07 FBC DYNAMIS B 23 0 1 0 56'
2005/06 FBC DYNAMIS A 17 0 1 0 44'
2004/05 FBC DYNAMIS A 23 2 1 1 86'

Přesilovky

Družstvo 2' 5' 10' ČK Minut
Lisboa 99 15 1 0 1 55'
SK Termix by Akses 9 2 0 1 48'
FKMP Praha 6 2 0 1 42'
FBC JELENI UNHOŠŤ 13 0 1 0 36'
FC Astra 13 0 1 0 36'
T.B.C. Králův Dvůr C 12 0 1 0 34'
FBC Hornets Praha 10 0 1 0 30'
FBC Charisma Pečky 10 0 1 0 30'
FC Bílé Hole 10 0 1 0 30'
FKMP Praha B 15 0 0 0 30'
FLK Zdar Bar 10 0 1 0 30'
FBC Rippers Praha 9 0 1 0 28'
FBC TJ Lokomotiva Zdice 9 0 1 0 28'
FBC Vinořská Zvěř 12 0 0 0 24'
FBC Vlci Tatran Kostelec 12 0 0 0 24'
Florbal Neratovice 12 0 0 0 24'
J.B.M. Praha 12 0 0 0 24'
Game Over Praha 11 0 0 0 22'
FbK Sokol Vlašim 8 1 0 0 21'
FbK 1996 Příbram 10 0 0 0 20'
SK Florbal Benešov B 10 0 0 0 20'
Sokol Beroun Machos 10 0 0 0 20'
VSK ČVUT Praha Neo 10 0 0 0 20'
FBC Hamsters Vysočany 9 0 0 0 18'
FBC Uhřiněves 9 0 0 0 18'
Florbal Sedlčany 9 0 0 0 18'
Orka Čelákovice B 9 0 0 0 18'
SK Bruisers Dejvice 9 0 0 0 18'
TJ Sokol Kostelec n/L 9 0 0 0 18'
FBC Vittoria South Town 6 1 0 0 17'
FBC Lynx 8 0 0 0 16'
FBC Majklar 5 0 1 1 16'
FBC Violets Prague 8 0 0 0 16'
Fbk Buldoci Radotín 8 0 0 0 16'
FbK Wildcats Praha B 8 0 0 0 16'
Florbalová akademie MB B 3 0 1 0 16'
Gladiátor Team Beroun 8 0 0 0 16'
IB Vodolka Bejx B 8 0 0 0 16'
Panthers Praha C 8 0 0 0 16'
FBC Hornets Praha B 2 0 1 0 14'
FBC Pitbulls Kolín B 7 0 0 0 14'
FBC Sportcentrum 2000 7 0 0 0 14'
Fbk Buldoci Radotín B 7 0 0 0 14'
Florbal TJ Kobylisy B 7 0 0 0 14'
SK florbal klub Petrovice 7 0 0 0 14'
Florbal Team Nebušice 4 1 0 0 13'
FBC Apollo B 1 0 1 0 12'
FBC Ressler boys 6 0 0 0 12'
FBC Slavia Praha B 6 0 0 0 12'
FBK VŠSK PaedF UK B 6 0 0 0 12'
FK Konzervy 6 0 0 0 12'
Floorball Club Falcon B 6 0 0 0 12'
FLORBAL RIDERS 6 0 0 0 12'
Panthers Praha D 6 0 0 0 12'
Red Dragons Hořovice B 6 0 0 0 12'
SK B.U.H. Praha 6 0 0 0 12'
SK B.U.H. Praha B 6 0 0 0 12'
Sokol Veteráni Mníšek p/B 1 0 1 0 12'
Vasara 6 0 0 0 12'
FBC Kutná Hora B 3 1 0 0 11'
FbC Engineers 5 0 0 0 10'
FBC Falcons Žižkov 5 0 0 0 10'
FBC Hopochos 5 0 0 0 10'
FBC Kralupy n/V 5 0 0 0 10'
FT Sokol Břevnov 5 0 0 0 10'
SKP Olympia Kutná Hora B 5 0 0 0 10'
TBC Horoměřice B 5 0 0 0 10'
VŠSK MFF Praha 5 0 0 0 10'
AIK Steel Kladno 4 0 0 0 8'
Bourbon TJ Ruzyně 4 0 0 0 8'
F.C. Vorms Praha 4 0 0 0 8'
FBC Hamsters Vysočany B 4 0 0 0 8'
FBC JELENI UNHOŠŤ B 4 0 0 0 8'
FBC Kralupy n/V B 4 0 0 0 8'
FBC Pitbulls Kolín 4 0 0 0 8'
FBK Prokrastinators Praha 4 0 0 0 8'
Floor Maniacs Mělník B 4 0 0 0 8'
Florbal TJ Kobylisy D 4 0 0 0 8'
Las Plantas 4 0 0 0 8'
Panthers Praha E 4 0 0 0 8'
SK DESPERADOS SNW B 4 0 0 0 8'
SK Kladno Raisins 4 0 0 0 8'
Sokol Benátky B 4 0 0 0 8'
ACEMA Sparta Praha C 1 1 0 0 7'
FBC Young Boys B 1 1 1 0 7'
AIK Steel Kladno C 3 0 0 0 6'
FBC Čáslav 3 0 0 0 6'
FBC Kutná Hora C 3 0 0 0 6'
FBC Lions Mladá Boleslav 3 0 0 0 6'
FBC Merkur Praha 3 0 0 0 6'
FBC Texas 3 0 0 0 6'
FBC Vokovický Šavle 3 0 0 0 6'
Fbk Koleje Slovan 3 0 0 0 6'
FbK Neveklov 3 0 0 0 6'
Fbk Sokol Bubeneč 3 0 0 0 6'
FT Sokol Břevnov B 3 0 0 0 6'
IBK Tajula 3 0 0 0 6'
Panthers Praha F 3 0 0 0 6'
Poison 3 0 0 0 6'
SK Lvi Banko Praha 3 0 0 0 6'
Šneci z Pěšin 3 0 0 0 6'
TEXAS LONGHORNS C 3 0 0 0 6'
TJ Lokomotiva Rakovník 3 0 0 0 6'
TJ Lokomotiva Rakovník B 3 0 0 0 6'
TJ Sokol Královské Vinohrady D 3 0 0 0 6'
Athletics Praha B 2 0 0 0 4'
Black Angles 2 0 0 0 4'
Black Angles B 2 0 0 0 4'
Butchis 2 0 0 0 4'
FbC Barracudas Slaný B 2 0 0 0 4'
FBC Berani Kladno 2 0 0 0 4'
FBC Blue Horses B 2 0 0 0 4'
FBC Penguins Praha 2 0 0 0 4'
FBC Slavia Praha C 2 0 0 0 4'
FBC Thunder balls B 2 0 0 0 4'
FBK VŠSK PaedF UK 2 0 0 0 4'
FbK Wildcats Praha 2 0 0 0 4'
FBŠ Bohemians D 2 0 0 0 4'
FK Spartak Praha 2 0 0 0 4'
FKMP Spartak Praha C 2 0 0 0 4'
Florbal Kladno 2 0 0 0 4'
Las Plantas B 2 0 0 0 4'
Pallotaikurit 2 0 0 0 4'
Skeletons Praha 2 0 0 0 4'
Sokol Benátky 2 0 0 0 4'
SOKOL CHODOV 2 0 0 0 4'
SSK Future Old Boys C 2 0 0 0 4'
Starý Páky Kladno 2 0 0 0 4'
Tatran Střešovice C 2 0 0 0 4'
TJ Kyje 2 0 0 0 4'
TJ Sokol Dobříš 2 0 0 0 4'
TJ Sokol Dobříš B 2 0 0 0 4'
Wizards DDM Praha 10 2 0 0 0 4'
AGC Malá Strana B 1 0 0 0 2'
AIK Steel Kladno B 1 0 0 0 2'
Bourbon TJ Ruzyně B 1 0 0 0 2'
Butchis B 1 0 0 0 2'
FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 1 0 0 0 2'
Fat Pipe Traverza C 1 0 0 0 2'
FbC Barracudas Slaný 1 0 0 0 2'
FBC Ceteris Paribus 1 0 0 0 2'
FBC Kladno C 1 0 0 0 2'
FBC Mobydick Praha 1 0 0 0 2'
FBC Vysočany B 1 0 0 0 2'
FbK Atom Praha B 1 0 0 0 2'
FBK Vosy Praha DDM P2 B 1 0 0 0 2'
Florbal Neratovice B 1 0 0 0 2'
Florbal TJ Kobylisy 1 0 0 0 2'
Goalbusters 1 0 0 0 2'
IBK Kubánský Klan B 1 0 0 0 2'
IBK Svatý hole Kladno B 1 0 0 0 2'
SK Lators 1 0 0 0 2'
Start Nusle B 1 0 0 0 2'
TJ Sokol Kostomlaty n/L 1 0 0 0 2'
WC Wozíčkáři 1 0 0 0 2'

Oslabení

Sezona Družstvo Počet Naposled
2023/24 FBC DYNAMIS A 15 Ne 07.04.2024 11.20
2023/24 FBC DYNAMIS B 15 So 16.03.2024 15.00
2022/23 FBC DYNAMIS A 12 So 29.04.2023 17.20
2022/23 FBC DYNAMIS B 16 Ne 23.04.2023 18.30
2021/22 FBC DYNAMIS A 11 So 30.04.2022 16.10
2021/22 FBC DYNAMIS B 10 Ne 24.04.2022 17.20
2020/21 FBC DYNAMIS A 4 So 26.09.2020 13.40
2019/20 FBC DYNAMIS A 15 Ne 02.02.2020 18.20
2019/20 FBC DYNAMIS B 18 Ne 02.02.2020 16.10
2018/19 FBC DYNAMIS A 20 Ne 31.03.2019 18.30
2018/19 FBC DYNAMIS B 22 Ne 24.03.2019 17.20
2018/19 FBC DYNAMIS C 23 So 27.04.2019 11.30
2017/18 FBC DYNAMIS A 28 Ne 22.04.2018 11.20
2017/18 FBC DYNAMIS B 20 Ne 29.04.2018 17.20
2017/18 FBC DYNAMIS C 21 Ne 29.04.2018 17.20
2016/17 FBC DYNAMIS A 14 So 06.05.2017 17.20
2016/17 FBC DYNAMIS B 12 Ne 09.04.2017 09.10
2015/16 FBC DYNAMIS A 19 Ne 01.05.2016 18.30
2014/15 FBC DYNAMIS A 13 So 28.03.2015 08.00
2013/14 FBC DYNAMIS A 11 So 12.04.2014 17.20
2012/13 FBC DYNAMIS A 20 Ne 28.04.2013 09.00
2011/12 FBC DYNAMIS A 20 So 05.05.2012 09.40
2011/12 FBC DYNAMIS B 19 So 28.04.2012 13.50
2010/11 FBC DYNAMIS A 22 So 12.03.2011 17.20
2009/10 FBC DYNAMIS A 21 So 24.04.2010 17.20
2008/09 FBC DYNAMIS A 16 Ne 05.04.2009 11.30
2008/09 FBC DYNAMIS B 17 So 25.04.2009 15.00
2007/08 FBC DYNAMIS A 15 So 19.04.2008 15.00
2007/08 FBC DYNAMIS B 17 Ne 13.04.2008 13.50
2006/07 FBC DYNAMIS A 8 So 28.04.2007 16.10
2006/07 FBC DYNAMIS B 17 Ne 15.04.2007 11.30
2005/06 FBC DYNAMIS A 15 So 08.04.2006 13.50
2004/05 FBC DYNAMIS A 16 So 16.04.2005 11.30

Góly v přesilovce

Gól Naposledy
P BEZCHLEBA Martin 16 So 13.01.2024 11.30
P MARTYNEK David 15 So 25.02.2023 16.00
P POSPÍCHAL Tomáš 14 So 11.11.2023 12.40
P LACINA Jakub 13 Ne 18.12.2022 08.00
P SMETANA Martin 10 So 05.01.2013 18.20
P TYČ Matěj 8 So 07.04.2018 17.10
P ČALA Jiří 6 Ne 07.04.2024 11.20
P CHARVÁT Tomáš 6 So 16.03.2019 14.50
P HARMACH Michael 6 Ne 15.10.2023 09.00
P ŽOFKA Martin 6 So 26.02.2011 16.10
P SLOVÁK František 5 So 22.12.2018 18.20
P NOVÁK Petr 5 Ne 05.02.2012 13.50
P TETIVA Jan 5 So 10.12.2022 16.00
P ŠESTÁK Marek 5 Ne 07.10.2018 11.30
P POSPÍCHAL Jiří 4 So 30.01.2010 18.30
P ŽOFKA Michal 3 So 30.01.2010 18.30
P ZAHRADNÍK Vít 3 So 13.01.2024 11.30
P MERAVÝ Martin 3 Ne 13.04.2008 09.10
P ZIBNER Václav 3 Ne 22.01.2017 11.20
P MARUŠÁK Petr 2 Ne 22.10.2017 19.30
P FISCHER Luboš 2 So 26.02.2011 18.30
P HÁJEK Matěj 2 Ne 13.11.2022 08.00
P BRADÁČ Vladimír 2 So 26.01.2019 19.30
P POSPÍCHAL Tadeáš 2 Ne 29.09.2019 14.50
P BOUBELÍK Filip 2 So 11.11.2023 12.40
P TRNOBRANSKÝ Karel 2 So 22.10.2022 16.10
P NOVOTNÝ Martin 1 So 28.02.2009 09.10
P MIKŠÍK Honza 1 Ne 17.09.2017 17.20
P KOROUS Miroslav 1 Ne 17.09.2017 17.20
P ZAHÁLKA Jan 1 Ne 14.01.2018 15.00
P PODZEMNÝ Zdeněk 1 Ne 14.01.2018 17.20
P RÍDL Zdeněk 1 So 12.03.2005 16.10
P VANČURA Vít 1 Ne 14.10.2012 09.10
P VALENTA Miroslav 1 So 26.01.2013 12.40
P ROHN Jakub 1 Ne 08.12.2013 10.20
P NOVÁK Jiří 1 So 02.03.2019 14.50
P ROUBAL David 1 So 30.09.2006 20.50
P PALEČEK Zdeněk 1 Ne 27.03.2022 13.40
P ŠESTÁK Pavel 1 Ne 27.11.2022 17.20
P VERNER Jakub 1 So 27.01.2007 16.10
P RYS Libor 1 So 04.02.2023 13.50

Góly v oslabení

Gól Naposledy
O LACINA Jakub 8 So 24.02.2018 18.20
O POSPÍCHAL Tomáš 4 Ne 24.04.2022 17.20
O SMETANA Martin 3 Ne 15.04.2012 13.50
O ŽOFKA Michal 3 So 24.04.2010 17.20
O HARMACH Michael 2 Ne 18.12.2022 10.20
O MERAVÝ Martin 2 So 01.12.2007 16.10
O BEZCHLEBA Martin 2 So 06.04.2013 11.30
O VŠOLÁK Zbyněk 1 So 12.02.2011 09.10
O TYČ Matěj 1 Ne 18.03.2018 17.20
O PODZEMNÝ Zdeněk 1 Ne 29.04.2018 17.20
O DIMITROV Martin 1 So 22.12.2018 18.20
O ŠESTÁK Marek 1 Ne 17.02.2019 12.40
O ČALA Jiří 1 Ne 17.11.2019 18.30
O HÁJEK Matěj 1 Ne 19.12.2004 11.30
O CHRAMOSIL Lukáš 1 Ne 06.02.2022 17.20
O FISCHER Luboš 1 Ne 26.10.2008 12.40
O TETIVA Jan 1 Ne 19.03.2023 10.20
O NOVOTNÝ Martin 1 Ne 15.02.2009 15.00
O MARTYNEK David 1 Ne 10.09.2023 09.10
O ŽOFKA Martin 1 So 24.04.2010 17.20

Gól v power play soupeře

Gól Naposledy
S LACINA Jakub 2 So 19.11.2011 11.30
S ROUBAL David 1 So 30.09.2006 16.10
S ŽOFKA Martin 1 Ne 18.03.2007 09.10
S HÁJEK Matěj 1 So 29.01.2011 17.50
S ZAHRADNÍK Vít 1 So 08.12.2012 13.50
S TETIVA Jan 1 Ne 15.04.2018 13.40
S POSPÍCHAL Tomáš 1 Ne 21.01.2024 08.00

Góly z trestného střílení

Gól Naposledy
T CHARVÁT Tomáš 6 Ne 08.10.2023 15.00
T POSPÍCHAL Tomáš 5 Ne 19.02.2023 11.30
T ZIBNER Václav 3 Ne 04.02.2018 19.30
T RÍDL Zdeněk 2 Ne 19.12.2004 20.50
T POSPÍCHAL Jiří 2 So 28.02.2009 13.50
T LACINA Jakub 2 Ne 03.03.2019 09.00
T CHRAMOSIL Lukáš 2 Ne 16.01.2022 09.00
T ČALA Jiří 1 Ne 15.10.2023 12.30
T NOVÁK Petr 1 Ne 18.09.2011 09.10
T DAVID Martin 1 So 06.04.2013 13.50
T ŠESTÁK Marek 1 So 15.09.2018 14.50

Brankáři

Hráč Oddil Počet Naposledy
1 PECHAR Lukáš  brankář FBC DYNAMIS A 61 Ne 29.09.2019 16.30
73 ŠVÁCHA Martin  brankář FBC DYNAMIS A 53 Ne 28.04.2013 13.40
77 RÍDL Zdeněk  brankář FBC DYNAMIS A 49 So 05.12.2009 18.30
88 NERAD Ondřej  brankář FBC DYNAMIS A 38 So 05.05.2012 09.40
69 ŠOTOLA Jakub  brankář FBC DYNAMIS A 36 Ne 10.12.2023 12.40
1 MAREK Lukáš  brankář FBC DYNAMIS A 26 So 14.12.2019 12.30
1 MARIŠKA Roman  brankář FBC DYNAMIS A 23 So 08.04.2006 16.10
39 KLINGEL Martin  brankář FBC DYNAMIS A 23 Ne 07.04.2024 11.20
71 BURŠÍK Antonín  brankář FBC DYNAMIS A 18 Ne 30.01.2022 14.50
11 HÁJEK Matěj  brankář FBC DYNAMIS A 16 So 24.04.2010 17.20
77 JIROUD Vladislav  brankář FBC DYNAMIS A 11 So 06.05.2017 13.50
36 MULENKO Martin  brankář FBC DYNAMIS A 7 Ne 31.03.2019 18.30
38 CHUDĚJ Jan  brankář FBC DYNAMIS A 4 Ne 18.11.2018 17.10
1 BÁTĚK Štěpán  brankář FBC DYNAMIS A 2 Ne 17.09.2017 12.30
1 KRČMÁŘ Daniel  brankář FBC DYNAMIS A 2 So 19.12.2015 10.20
28 NOVOTNÝ Lukáš  brankář FBC DYNAMIS A 2 So 10.12.2022 19.30
0 KASKA Michal  brankář FBC DYNAMIS A 2 So 15.04.2023 13.40
1 HANUŠ Marek  brankář FBC DYNAMIS A 2 Ne 17.01.2016 17.20
10 BEZCHLEBA Martin  brankář FBC DYNAMIS A 2 Ne 25.09.2011 11.30
14 CHARVÁT Tomáš  brankář FBC DYNAMIS A 1 Ne 08.03.2015 18.30
24 SMETANA Martin  brankář FBC DYNAMIS A 1 Ne 14.03.2010 16.10
88 NERAD Ondřej  brankář FBC DYNAMIS B 72 So 16.03.2024 17.20
69 ŠOTOLA Jakub  brankář FBC DYNAMIS B 46 Ne 10.12.2023 17.10
1 MAREK Lukáš  brankář FBC DYNAMIS B 23 So 26.10.2019 12.30
71 BURŠÍK Antonín  brankář FBC DYNAMIS B 10 Ne 24.04.2022 17.20
39 KLINGEL Martin  brankář FBC DYNAMIS B 9 Ne 25.02.2024 17.10
73 ŠVÁCHA Martin  brankář FBC DYNAMIS B 9 Ne 05.02.2012 17.20
10 BEZCHLEBA Martin  brankář FBC DYNAMIS B 6 Ne 27.03.2022 13.40
77 RÍDL Zdeněk  brankář FBC DYNAMIS B 5 So 28.03.2009 08.00
1 PECHAR Lukáš  brankář FBC DYNAMIS B 5 So 26.09.2020 12.30
28 NOVOTNÝ Lukáš  brankář FBC DYNAMIS B 4 So 28.10.2023 18.20
2 ŠESTÁK Pavel  brankář FBC DYNAMIS B 4 So 13.04.2024 10.20
36 MULENKO Martin  brankář FBC DYNAMIS B 4 So 02.03.2019 17.10
77 JIROUD Vladislav  brankář FBC DYNAMIS B 4 Ne 26.02.2017 12.40
1 BÁTĚK Štěpán  brankář FBC DYNAMIS B 3 So 18.11.2017 18.30
11 HÁJEK Matěj  brankář FBC DYNAMIS B 3 So 11.11.2023 12.40
68 MIKŠÍK Honza  brankář FBC DYNAMIS B 2 Ne 02.02.2020 16.10
38 CHUDĚJ Jan  brankář FBC DYNAMIS B 2 Ne 14.10.2018 18.20
24 SMETANA Martin  brankář FBC DYNAMIS B 2 Ne 27.04.2008 13.50
71 SLOVÁK František  brankář FBC DYNAMIS B 2 So 04.05.2019 18.30
69 ŠOTOLA Jakub  brankář FBC DYNAMIS C 10 So 17.11.2018 13.40
1 KÜHN Tomáš  brankář FBC DYNAMIS C 9 Ne 29.04.2018 17.20
1 MAREK Lukáš  brankář FBC DYNAMIS C 8 Ne 31.03.2019 11.20
36 MULENKO Martin  brankář FBC DYNAMIS C 4 Ne 17.02.2019 12.40
38 CHUDĚJ Jan  brankář FBC DYNAMIS C 4 So 02.02.2019 14.50
1 BÁTĚK Štěpán  brankář FBC DYNAMIS C 4 Ne 17.12.2017 18.30
2 NOVÁK Jiří  brankář FBC DYNAMIS C 2 So 16.03.2019 14.50
10 BEZCHLEBA Martin  brankář FBC DYNAMIS C 1 Ne 08.10.2017 09.00

Kapitání

Hráč Oddil Počet Naposledy
5 LACINA Jakub  kapitán FBC DYNAMIS A 202 So 08.04.2017 11.30
27 PODZEMNÝ Zdeněk  kapitán FBC DYNAMIS A 30 Ne 07.04.2024 11.20
17 CHRAMOSIL Lukáš  kapitán FBC DYNAMIS A 30 Ne 15.10.2023 12.30
96 ČALA Jiří  kapitán FBC DYNAMIS A 26 Ne 10.12.2023 12.40
11 HÁJEK Matěj  kapitán FBC DYNAMIS A 22 So 06.11.2010 13.50
12 TYČ Matěj  kapitán FBC DYNAMIS A 15 Ne 31.03.2019 18.30
9 BARTŮŠEK Lukáš  kapitán FBC DYNAMIS A 12 So 19.04.2008 15.00
11 NOVOTNÝ Vít  kapitán FBC DYNAMIS A 10 So 22.12.2018 18.20
49 ZAHÁLKA Jan  kapitán FBC DYNAMIS A 10 So 06.05.2017 17.20
15 ŠESTÁK Marek  kapitán FBC DYNAMIS A 4 So 09.02.2019 13.40
4 HARMACH Michael  kapitán FBC DYNAMIS A 3 So 11.11.2017 12.30
13 POSPÍCHAL Jiří  kapitán FBC DYNAMIS A 3 So 10.04.2010 17.20
13 POSPÍCHAL Tomáš  kapitán FBC DYNAMIS A 2 So 12.03.2011 17.20
10 BEZCHLEBA Martin  kapitán FBC DYNAMIS A 2 So 05.01.2013 18.20
6 MARTYNEK David  kapitán FBC DYNAMIS A 2 Ne 14.10.2012 09.10
93 HYPŠMAN Lukáš  kapitán FBC DYNAMIS A 2 Ne 03.12.2017 16.10
15 FIALA Vít  kapitán FBC DYNAMIS A 2 So 05.11.2011 12.40
14 CHARVÁT Tomáš  kapitán FBC DYNAMIS A 2 Ne 21.12.2014 17.20
7 KADLEC Tomáš  kapitán FBC DYNAMIS A 1 Ne 02.02.2020 14.50
5 LACINA Jakub  kapitán FBC DYNAMIS B 49 Ne 19.02.2023 08.00
2 SMRT Martin  kapitán FBC DYNAMIS B 45 So 28.03.2009 08.00
89 KOLEŠKA Dan  kapitán FBC DYNAMIS B 26 So 04.05.2019 18.30
17 CHRAMOSIL Lukáš  kapitán FBC DYNAMIS B 24 So 13.04.2024 10.20
73 PALEČEK Zdeněk  kapitán FBC DYNAMIS B 19 Ne 23.04.2023 18.30
10 BEZCHLEBA Martin  kapitán FBC DYNAMIS B 14 So 28.04.2012 13.50
16 ZIBNER Václav  kapitán FBC DYNAMIS B 6 Ne 22.01.2017 09.00
14 CHARVÁT Tomáš  kapitán FBC DYNAMIS B 5 So 13.04.2019 13.40
0 KUČERA Jan  kapitán FBC DYNAMIS B 5 So 25.04.2009 15.00
33 WURST David  kapitán FBC DYNAMIS B 4 Ne 10.12.2017 19.30
14 ROUBAL David  kapitán FBC DYNAMIS B 3 So 29.09.2007 09.10
55 ZAHRADNÍK Vít  kapitán FBC DYNAMIS B 2 Ne 14.10.2018 18.20
24 SMETANA Martin  kapitán FBC DYNAMIS B 2 Ne 22.03.2009 17.20
13 POSPÍCHAL Jiří  kapitán FBC DYNAMIS B 2 So 20.09.2008 17.20
13 NOVÁK Petr  kapitán FBC DYNAMIS B 2 Ne 02.10.2011 18.30
27 PODZEMNÝ Zdeněk  kapitán FBC DYNAMIS B 2 So 03.11.2018 18.20
2 FISCHER Luboš  kapitán FBC DYNAMIS B 1 Ne 13.04.2008 13.50
61 BOUBELÍK Filip  kapitán FBC DYNAMIS B 1 So 11.11.2023 08.00
4 HARMACH Michael  kapitán FBC DYNAMIS B 1 Ne 19.02.2023 11.30
13 POSPÍCHAL Tomáš  kapitán FBC DYNAMIS B 1 So 03.02.2024 12.30
9 BARTŮŠEK Lukáš  kapitán FBC DYNAMIS B 1 So 29.09.2007 16.10
5 LACINA Jakub  kapitán FBC DYNAMIS C 22 Ne 31.03.2019 11.20
73 PALEČEK Zdeněk  kapitán FBC DYNAMIS C 8 Ne 29.04.2018 17.20
16 ZIBNER Václav  kapitán FBC DYNAMIS C 8 Ne 04.02.2018 19.30
14 CHARVÁT Tomáš  kapitán FBC DYNAMIS C 2 Ne 18.03.2018 16.10

Góly

Rok narození Věk Góly Naposledy
2004 20 10 Ne 25.02.2024 17.10
1997 27 19 Ne 25.02.2024 12.30
1996 28 19 So 28.03.2015 08.00
1995 29 40 Ne 07.04.2024 09.00
1994 30 4 Ne 03.12.2017 16.10
1993 31 266 So 13.04.2024 10.20
1992 32 114 Ne 10.03.2024 17.10
1991 33 109 So 13.01.2024 11.30
1990 34 182 Ne 25.02.2024 12.30
1989 35 345 Ne 07.04.2024 11.20
1988 36 129 Ne 07.04.2024 11.20
1987 37 144 So 04.02.2023 13.50
1986 38 425 So 16.03.2024 15.00
1985 39 23 So 04.05.2019 18.30
1984 40 62 So 16.03.2019 18.30
1983 41 6 So 02.03.2019 14.50
1982 42 94 So 16.03.2024 15.00
1981 43 73 So 24.04.2010 17.20
1980 44 8 So 16.03.2024 17.20
1979 45 39 Ne 18.12.2022 10.20
1978 46 327 So 16.03.2024 17.20
1973 51 15 Ne 24.04.2022 15.00
1971 53 4 Čt 21.04.2005 18.00
0000 2024 1 Ne 25.09.2011 11.30

Asistence

Rok narození Věk Asistence Naposledy
2004 20 2 Ne 24.09.2023 17.10
1998 26 2 Ne 05.02.2023 18.30
1997 27 16 So 11.11.2023 08.00
1996 28 18 Ne 08.03.2015 18.30
1995 29 63 So 13.04.2024 10.20
1994 30 14 So 27.11.2021 08.00
1993 31 133 Ne 07.04.2024 11.20
1992 32 134 Ne 21.01.2024 11.30
1991 33 117 Ne 07.04.2024 09.00
1990 34 155 Ne 25.02.2024 12.30
1989 35 251 So 13.04.2024 10.20
1988 36 101 Ne 07.04.2024 11.20
1987 37 117 Ne 23.04.2023 15.00
1986 38 297 Ne 07.04.2024 11.20
1985 39 39 So 04.05.2019 16.10
1984 40 71 Ne 31.03.2019 16.10
1983 41 17 So 04.05.2019 16.10
1982 42 83 So 16.03.2024 17.20
1981 43 48 So 24.04.2010 17.20
1980 44 10 So 16.03.2024 17.20
1979 45 61 So 04.02.2023 13.50
1978 46 255 So 13.04.2024 10.20
1973 51 48 So 16.03.2024 17.20
0000 2024 2 So 05.11.2011 10.20

Hráči

Rok narození Věk Počet hráčů
2004 20 1
1999 25 1
1998 26 1
1997 27 3
1996 28 1
1995 29 9
1994 30 3
1993 31 7
1992 32 5
1991 33 11
1990 34 10
1989 35 12
1988 36 10
1987 37 9
1986 38 7
1985 39 2
1984 40 6
1983 41 3
1982 42 5
1981 43 1
1980 44 1
1979 45 3
1978 46 1
1973 51 1
1971 53 1
0000 2024 16

Tréninky v hale

Hala Počet tréninků První Poslední
ZŠ Kunratice 303 St 05.09.2012 St 30.03.2022
SH Děkanka 171 St 05.09.2007 Čt 05.01.2012
SH Zelený Pruh 152 Po 03.09.2018 Po 08.04.2024
SH Hamr Bráník 68 St 07.09.2022 St 10.04.2024
Lyc. Drtinova 64 Čt 20.01.2011 St 30.04.2014
Modrá Škola 36 Út 31.10.2006 Út 25.09.2007
TJ Chodov 31 Út 02.09.2014 Út 28.04.2015
ZŠ Satalice 8 St 26.10.2011 St 14.12.2011

Tréninky v sezóně

Sezona Hala ⌀ hráčů Počet tréninků První Poslední
2023/24 SH Hamr Bráník 7.68 31 St 06.09.2023 St 10.04.2024
2023/24 SH Zelený Pruh 8.23 30 Po 04.09.2023 Po 08.04.2024
2022/23 SH Hamr Bráník 9.05 37 St 07.09.2022 St 31.05.2023
2022/23 SH Zelený Pruh 9.80 30 Po 05.09.2022 Po 24.04.2023
2021/22 SH Zelený Pruh 9.50 34 Po 20.09.2021 Po 30.05.2022
2021/22 ZŠ Kunratice 13.43 21 St 01.09.2021 St 30.03.2022
2020/21 SH Zelený Pruh 10.50 4 Po 07.09.2020 Po 05.10.2020
2020/21 ZŠ Kunratice 15.91 11 St 02.09.2020 St 30.06.2021
2019/20 SH Zelený Pruh 10.25 24 Po 02.09.2019 Po 09.03.2020
2019/20 ZŠ Kunratice 14.68 25 St 04.09.2019 St 11.03.2020
2018/19 SH Zelený Pruh 13.30 30 Po 03.09.2018 Po 29.04.2019
2018/19 ZŠ Kunratice 18.85 33 St 29.08.2018 St 24.04.2019
2017/18 ZŠ Kunratice 16.30 69 Po 04.09.2017 St 27.06.2018
2016/17 ZŠ Kunratice 13.58 73 Út 30.08.2016 St 21.06.2017
2015/16 ZŠ Kunratice 10.05 38 Út 01.09.2015 Út 07.06.2016
2014/15 TJ Chodov 10.32 31 Út 02.09.2014 Út 28.04.2015
2013/14 Lyc. Drtinova 7.81 32 St 04.09.2013 St 30.04.2014
2012/13 ZŠ Kunratice 7.42 33 St 05.09.2012 St 24.04.2013
2011/12 Lyc. Drtinova 6.76 29 Čt 08.09.2011 Čt 26.04.2012
2011/12 SH Děkanka 6.00 3 Čt 24.11.2011 Čt 05.01.2012
2011/12 ZŠ Satalice 1.50 8 St 26.10.2011 St 14.12.2011
2010/11 Lyc. Drtinova 2.00 3 Čt 20.01.2011 Čt 31.03.2011
2010/11 SH Děkanka 5.88 40 Út 07.09.2010 Út 14.06.2011
2009/10 SH Děkanka 7.61 41 St 26.08.2009 So 19.06.2010
2008/09 SH Děkanka 9.76 42 St 03.09.2008 Pá 26.06.2009
2007/08 Modrá Škola 8.50 4 Út 04.09.2007 Út 25.09.2007
2007/08 SH Děkanka 10.73 45 St 05.09.2007 St 25.06.2008
2006/07 Modrá Škola 5.81 32 Út 31.10.2006 Út 26.06.2007

Statistika

Počet odehraných zápasů 641
Počet vstřelených gólů 2483
Počet obdržených gólů 2707
Průměrný počet vstřelených gólů na 1 zápas 3.90
Průměrný počet obdržených gólů na 1 zápas 4.16
Maximální počet vstřelených gólů v 1 zápase 16
Maximální počet obdržených gólů v 1 zápase 16
Průměrný počet hráčů v poli v 1 zápase 9
bottom