Lukáš Pechar

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 1 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS B 3 13.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2015/16 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2014/15 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2011/12 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 18 36.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 11 23.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 6 10.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 5 23.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 5 14.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 4 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 5.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 1 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 17 8.50 71.67 %
2019/20 FBC DYNAMIS A 1 6 6.00 80.00 %
2016/17 FBC DYNAMIS A 5 19 3.80 87.33 %
2016/17 FBC DYNAMIS B 3 18 6.00 80.00 %
2015/16 FBC DYNAMIS A 16 35 2.19 92.71 %
2014/15 FBC DYNAMIS A 19 76 4.00 86.67 %
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 67 3.72 87.59 %
2011/12 FBC DYNAMIS A 2 12 6.00 80.00 %

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020 FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020 AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
Ne 29.09.2019 EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 05.11.2016 FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014 FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014 Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014 Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014 FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014 Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014 FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014 TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014 SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013 FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013 IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
So 14.04.2012 FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012 Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
bottom