A B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Tabulka

  Družstvo Z V R P Skóre +/- Body
1. šipka zelená FBC DYNAMIS C 24 16 1 7 123 : 83 40 49
2. šipka červená Panthers Praha E čtverec zelenýčtverec zelený 24 15 3 6 111 : 61 50 48
3. šipka bílá SK DESPERADOS SNW B čtverec zelenýčtverec zelený 24 15 3 6 111 : 82 29 48
4. šipka bílá FBC Vlci Tatran Kostelec čtverec zelenýčtverec zelený 24 14 3 7 116 : 78 38 45
5. šipka bílá ACEMA Sparta Praha C čtverec červenýčtverec zelený 24 13 4 7 130 : 88 42 43
6. šipka zelená F.C. Vorms Praha čtverec zelenýčtverec červený 24 12 5 7 95 : 75 20 41
7. šipka červená FBC Charisma Pečky čtverec zelenýčtverec červený 24 12 3 9 122 : 110 12 39
8. šipka zelená Florbal TJ Kobylisy D čtverec červenýčtverec červený 24 10 3 11 120 : 125 -5 33
9. šipka červená IBK Kubánský Klan C čtverec zelenýčtverec zelený 24 9 2 13 97 : 123 -26 29
10. šipka bílá SK Black Dragons EP B čtverec zelenýčtverec zelený 24 7 4 13 108 : 133 -25 25
11. šipka bílá TJ Kyje čtverec červenýčtverec bílý 24 7 1 16 91 : 130 -39 22
12. šipka bílá Bourbon TJ Ruzyně B čtverec červenýčtverec zelený 24 5 2 17 58 : 118 -60 17
13. šipka bílá Floor Maniacs Mělník B čtverec zelenýčtverec zelený 24 4 0 20 86 : 162 -76 12

Zápasy

Datum Oddíl Výsledek
So 15.09. 12.30  SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 2:0, 4:0, 2:1 
So 15.09. 14.50  FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 2:0, 0:0, 2:1 
So 29.09. 11.30  IBK Kubánský Klan C 4   : 2 1:1, 3:1, 0:0 
So 29.09. 13.50  Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 0:1, 1:1, 1:1 
Ne 14.10. 10.10  F.C. Vorms Praha 3   : 2 3:0, 0:2, 0:0 
Ne 14.10. 14.50  Panthers Praha E 7   : 3 1:2, 1:0, 5:1 
So 27.10. 09.10  SK Black Dragons EP B 9   : 6 2:1, 4:2, 3:3 
So 27.10. 12.40  FBC Charisma Pečky 5   : 3 1:1, 4:0, 0:2 
So 17.11. 10.10  TJ Kyje 1   : 5 0:0, 1:3, 0:2 
So 17.11. 13.40  Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 5:1, 3:0, 7:1 
So 19.01. 10.00  SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 2:0, 1:1, 1:1 
So 19.01. 14.40  Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 1:0, 2:2, 0:3 
So 02.02. 10.10  ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 2:2, 1:0, 0:2 
So 02.02. 14.50  FBC Charisma Pečky 1   : 3 1:2, 0:1, 0:0 
Ne 17.02. 08.00  TJ Kyje 4   : 4 1:1, 2:1, 1:2 
Ne 17.02. 12.40  Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 2:1, 1:0, 2:0 
Ne 03.03. 09.00  Panthers Praha E 4   : 2 2:0, 1:1, 1:1 
Ne 03.03. 11.20  FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 0:1, 2:0, 1:0 
So 16.03. 12.30  Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 2:5, 0:0, 0:2 
So 16.03. 14.50  ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 3:3, 2:0, 2:1 
Ne 31.03. 09.00  SK Black Dragons EP B 11   : 2 2:1, 3:0, 6:1 
Ne 31.03. 11.20  Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 5:3, 3:1, 2:2 
So 27.04. 09.10  F.C. Vorms Praha 2   : 10 1:2, 0:4, 1:4 
So 27.04. 11.30  IBK Kubánský Klan C 6   : 4 0:2, 5:2, 1:0 

Statistika Statistika

Hráč Zápasy Góly Asistence KB Trest
BEZCHLEBA Martin 24 100 % 10 ø0.4 9 ø0.4 19 ø0.8 2
LACINA Jakub 24 100 % 25 ø1.0 32 ø1.3 57 ø2.4 4
PALEČEK Zdeněk 22 92 % 1 ø0.1 7 ø0.3 8 ø0.4 0
MIKŠÍK Honza 20 83 % 12 ø0.6 3 ø0.2 15 ø0.8 5
POSPÍCHAL Tomáš 18 75 % 19 ø1.1 14 ø0.8 33 ø1.8 0
POSPÍCHAL Tadeáš 16 67 % 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2 7
HARMACH Michael 16 67 % 23 ø1.4 2 ø0.1 25 ø1.6 0
CHARVÁT Tomáš 14 58 % 10 ø0.7 5 ø0.4 15 ø1.1 0
ZAHÁLKA Jan 12 50 % 5 ø0.4 5 ø0.4 10 ø0.8 1
BOUBELÍK Filip 12 50 % 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4 0
ŠESTÁK Marek 8 33 % 4 ø0.5 6 ø0.8 10 ø1.3 0
ŠOTOLA Jakub 8 33 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
KOLEŠKA Dan 7 29 % 0 ø0.0 3 ø0.4 3 ø0.4 0
MAREK Lukáš 6 25 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
CHUDĚJ Jan 4 17 % 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3 0
MULENKO Martin 4 17 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 1
NOVÁK Jiří 4 17 % 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3 0
NOVOTNÝ Vít 4 17 % 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3 0
SLOVÁK František 4 17 % 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5 2
MARTYNEK David 4 17 % 3 ø0.8 2 ø0.5 5 ø1.3 0
ZAHRADNÍK Vít 4 17 % 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5 1
CHRAMOSIL Lukáš 4 17 % 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8 0
TRNOBRANSKÝ Karel 4 17 % 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8 0
TYČ Matěj 2 8 % 4 ø2.0 4 ø2.0 8 ø4.0 0
BRADÁČ Vladimír 1 4 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
bottom