Napsat příspěvek Zobrazit vše Důležité [         1 / 1 sipka sipka ]

Nástěnka

ikona Chrasta
   Pá 24.11.2023 15.57 
Liga A
Ahoj tak zítra má "A" mužstvo na programu další zápasy a poprvé letos v Praze. Hrajeme na Radlicích a sraz dáme na 13:20. Tak jenom lehčí obídek. Sestava bude zajímavá: B: Jacob Jakub Šotola O: duo Boubelíků - Tomáš Boubelík Filip Boubelík a moje maličkost U: Tom Pospíchal Zdeněk Podzemný Honza Tetiva David Martynek Jiří Čala Martin Bezchleba PS: Forma s sebou, Bezchlebič počítám, že nahradí Harmiho jako střelce. A proti Lynx jasné 3 body, jinak neručím za to, že nepoložím funkci.

ikona Chrasta
   So 12.11.2022 17.12 
Ahoj, zítra se budu těšit na na vítězné raní béčkové duely na Ruzyni. Nominace je jasná, kdo je přahlašený prosím doražte, vhledem k tomu, že hrajeme už od 8h. Tak sraz opravdu nejpozději prosím v 7:30h na místě. Takže formu s sebou. A bude se těšit! PS: kdybyste někdo byl v kontaktu s Pavlem Šestákem, ať dá prosím vědět jeho účast.

ikona Chrasta
   Pá 04.03.2022 19.57 
Ahoj, jenom připomínám, že zítra v trochu nakonec chudší sestavě hrajeme v Sedlčanech. Sestava všichni, co jsou přihlášeni, podrobněji si řekneme na místě. Takže poprosím s formou a jdeme zítra vyhrát! Sraz nejpozději v 13:20 v hale v Sedlčanech!! Zítra se budu se těšit.

ikona Chrasta
   So 27.11.2021 00.06 
Ahoj, tak zítra je důležitý hrací den. Já sem rád, že poskládáme poměrně solidní soupisky. Takže nominace následující: B tým, sraz si dejte alespoň v 7:30 v Bublině: 1.útok: Dejv, Charvi, Tom Pospíchal 2. útok: Kuba, Martin Mudra, Smeták obrana: Matěj Hájek, Karel, Pavel Šesták Na Druhý zápas ještě tým doplní Zdenda, tak bych to viděl, že nahradí Charviho na centru a obrana bude: Charvi, Matěj a Karel, Pavel A tým, sraz 16:30 Kunratice. 1. Zápas 1B pětka: Marťas, Charvi; Harmy, Zdenda, Honza Tětiva 2A pětka: Tom, Bubla; Dejv, Jirka, Tom Pospíchal 2. Zápas 1B pětka: o: Marťas, Bubla; u: Harmy, Zdenda, Honza Tětiva 2A pětka: o: Tom, Dejv; u: Kuba, Jirka, Tom Pospíchal Já se budu pohybovat na Turnaji Áčka za Slavii, takže si tam ještě řekneme nějaké věci k zápasům. Tak zítra a nezapomenout formu!

bottom