Napsat příspěvek Zobrazit vše Důležité [         1 / 1 sipka sipka ]

Nástěnka

ikona Chrasta
   So 12.11.2022 17.12 
Ahoj, zítra se budu těšit na na vítězné raní béčkové duely na Ruzyni. Nominace je jasná, kdo je přahlašený prosím doražte, vhledem k tomu, že hrajeme už od 8h. Tak sraz opravdu nejpozději prosím v 7:30h na místě. Takže formu s sebou. A bude se těšit! PS: kdybyste někdo byl v kontaktu s Pavlem Šestákem, ať dá prosím vědět jeho účast.

ikona Chrasta
   Pá 04.03.2022 19.57 
Ahoj, jenom připomínám, že zítra v trochu nakonec chudší sestavě hrajeme v Sedlčanech. Sestava všichni, co jsou přihlášeni, podrobněji si řekneme na místě. Takže poprosím s formou a jdeme zítra vyhrát! Sraz nejpozději v 13:20 v hale v Sedlčanech!! Zítra se budu se těšit.

ikona Chrasta
   So 27.11.2021 00.06 
Ahoj, tak zítra je důležitý hrací den. Já sem rád, že poskládáme poměrně solidní soupisky. Takže nominace následující: B tým, sraz si dejte alespoň v 7:30 v Bublině: 1.útok: Dejv, Charvi, Tom Pospíchal 2. útok: Kuba, Martin Mudra, Smeták obrana: Matěj Hájek, Karel, Pavel Šesták Na Druhý zápas ještě tým doplní Zdenda, tak bych to viděl, že nahradí Charviho na centru a obrana bude: Charvi, Matěj a Karel, Pavel A tým, sraz 16:30 Kunratice. 1. Zápas 1B pětka: Marťas, Charvi; Harmy, Zdenda, Honza Tětiva 2A pětka: Tom, Bubla; Dejv, Jirka, Tom Pospíchal 2. Zápas 1B pětka: o: Marťas, Bubla; u: Harmy, Zdenda, Honza Tětiva 2A pětka: o: Tom, Dejv; u: Kuba, Jirka, Tom Pospíchal Já se budu pohybovat na Turnaji Áčka za Slavii, takže si tam ještě řekneme nějaké věci k zápasům. Tak zítra a nezapomenout formu!

bottom