A B C ABC

Rozpis tréninků, zápasů a přáteláků

 Datum Akce Hala
So 10.12. 16.00  FBC DYNAMIS A : FBC Majklar SH Kladno přetlak.
So 10.12. 19.30  FBC DYNAMIS A : FBC Penguins Praha SH Kladno přetlak.
Po 12.12. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 14.12. 20.00  Trénink A+B SH Hamr Bráník
Ne 18.12. 08.00  FBC DYNAMIS B : TJ Kyje SH Králův Dvůr
Ne 18.12. 10.20  FBC DYNAMIS B : TEXAS LONGHORNS C SH Králův Dvůr
Po 19.12. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 21.12. 20.00  Trénink A+B SH Hamr Bráník
St 04.01. 20.00  Trénink A+B SH Hamr Bráník
Po 09.01. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 11.01. 20.00  Trénink A+B SH Hamr Bráník
So 14.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : Florbal Kladno Bublina Arena
So 14.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : Florbal TJ Kobylisy D Bublina Arena
Po 16.01. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 18.01. 20.00  Trénink A+B SH Hamr Bráník
Po 23.01. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 25.01. 20.00  Trénink A+B SH Hamr Bráník
Po 30.01. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 01.02. 20.00  Trénink A+B SH Hamr Bráník
So 04.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : ACEMA Sparta Praha D Nová MSH Mladá Boleslav
So 04.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : FKMP Praha B Nová MSH Mladá Boleslav
Ne 05.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Berani Kladno SH ZŠ Campanus
Ne 05.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Uhřiněves SH ZŠ Campanus
Po 06.02. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Po 13.02. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Ne 19.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : Panthers Praha F X3M Arena Barrandov
Ne 19.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Charisma Pečky X3M Arena Barrandov
Po 20.02. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
So 25.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : Sokol Rudná B
So 25.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC JELENI UNHOŠŤ B
Po 27.02. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Po 06.03. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
So 11.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : TJ Kyje SH Králův Dvůr
So 11.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : ACEMA Sparta Praha D SH Králův Dvůr
Po 13.03. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Ne 19.03. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Majklar
Ne 19.03. 00.00  FBC DYNAMIS A : Fbk Buldoci Radotín B
Po 20.03. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Ne 26.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : Bourbon TJ Ruzyně Exe Sport Arena
Ne 26.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Young Boys B Exe Sport Arena
Po 27.03. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Po 03.04. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Po 10.04. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
So 15.04. 10.10  FBC DYNAMIS A : Fat Pipe Traverza C Sport Eden Beroun
So 15.04. 13.40  FBC DYNAMIS A : Florbal TJ Kobylisy D Sport Eden Beroun
Po 17.04. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Ne 23.04. 00.00  FBC DYNAMIS B : FKMP Praha B TJ Radlice
Ne 23.04. 00.00  FBC DYNAMIS B : TEXAS LONGHORNS C TJ Radlice
Po 24.04. 20.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
So 29.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Uhřiněves SH Stochov
So 29.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Berani Kladno SH Stochov
bottom